Įkraunama...
Įkraunama...

pykstames dažnai

QUOTE(Cashmere @ 2010 09 17, 07:53)
Aš vis tik balsuoju, kad ji augina jorkšyriuką  nail.gif


O kokie ten dar nesusipratimai yra, kur kojos ilgos kudos, o pats mazas, i stirna panasus? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2010 09 17, 08:58)
O kokie ten dar nesusipratimai yra, kur kojos ilgos kudos, o pats mazas, i stirna panasus? biggrin.gif



Toy terjeras
Atsakyti
QUOTE(laumupė @ 2010 09 17, 08:04)
Toy terjeras


Nu siaip neesme, as uz sita statau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 16, 15:09)
bet jis sako,kad niekada su jom nesibuciavo,nemiegojo taj tik kai as palikdavau isvarydavo i kluba ar koki tusa ant gruzo,bet su jom nieko nebuvo,jis tvirtina taip.kad myli tik mane kiek man visko pripirkes,pridares,nemanau,kad paskui lakstytu jai as jam nerupeciua.nepirkes to sunio butu,jis zn,kad as jo labai noriu.jug nesimeto tie 600lt.nesivedziotu po kavines,nesirupintu.as jam kiek daug visko pridarius.kiek pati prilakscius,kad jis suzinotu,nemanau,kad man net atleistu.
Papildyta:
na p;agal isvazida daug kas sako,kad tinkam vienas kitam ir siaip abu karstakosiai:)



QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 16, 22:31)
nea su tuo nemiegojau su kuriuo ant baerio draugavau...istikima visada savo draugui,negaleciau taip padaryti...va siandien buvom susitike ir viskas lb gerai.pakalbejom atvirai,pasakiau kas netinka,nepatinka,stengsimes sakem abu
Papildyta:
na jis pats ant saves dirba,pasissamdes darbuotojus.pats sau virsininkas:)


šitąąą,, gak jūs galite mane pamokinti kaip reikia draugauti ant bajerio? o kaip ne ant bairio?
QUOTE(dryade @ 2010 09 17, 01:07)
Iš visų trijų šios istorijos herojų labiausiai gaila šuns...

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
aš visgi statau už jorkšyrą biggrin.gif
Atsakyti
ai,cia jus tik teisiat,pagalbos,patarimu sunku sulaukti.tikrai man 25m,bet neesme.bereikalo gal cia ir uzsiregistravau,nes cia jus labiau nepaguost,o pastumt norit.
Atsakyti
QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 17, 10:20)
ai,cia jus tik teisiat,pagalbos,patarimu sunku sulaukti.tikrai man 25m,bet neesme.bereikalo gal cia ir uzsiregistravau,nes cia jus labiau nepaguost,o pastumt norit.

kokios jūs paguodos norit? suskaičiuokit kiek kartų skyrėtės? tiksliai taip smile.gif su pasakymu 'dabar tai jau viskas" biggrin.gif
susiėdat, jis i kairę, jūs į dešinę, palakstot abu, geriau nerandat ir vėl atgal smile.gif iki sekančio karto smile.gif abu jus tai tenkina, abiem gerai tai ko dar norit? gal kada suprasit kad taip gyventi nesąmonė, tada ir paguodos nereiks, pati žinosit ką daryt.
P.S meilė dovanom ir karbonadų skaičium nesimatuoja..
Atsakyti
QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 17, 09:20)
ai,cia jus tik teisiat,pagalbos,patarimu sunku sulaukti.tikrai man 25m,bet neesme.bereikalo gal cia ir uzsiregistravau,nes cia jus labiau nepaguost,o pastumt norit.


Kokios pagalbos? Kokioje situacijoje? Jei klausiate, kaip atrodo is sono jusu situacija, tai jums ne as viena pasakiau: gyvenkite taip toliau, nesiskirkite. Jus abu tenkina lakstymai i sonus, bendros ateities neplanavimas ir meiles israiska sunimis. Jus tinkat vienas kitam. Kai pati save pakeisite, kai pradesite kitaip mastyti, tuomet ir pagalbos gal reikes, kuriant normalius santykius.
Atsakyti
QUOTE(dryade @ 2010 09 17, 00:07)
Iš visų trijų šios istorijos herojų labiausiai gaila šuns...

drinks_cheers.gif tongue.gif
O is tikro autore, kazkas gerai jums cia patare, nesiskirkit, tinkat vienas kitam. biggrin.gif
Atsakyti
na jis man pasipirses buvo ir kartu gyventi siulo ir ne karta siules.
Atsakyti
O tu nesutinki nes...?
Atsakyti
QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 17, 14:00)
na jis man pasipirses buvo ir kartu gyventi siulo ir ne karta siules.


Pries pradedamas lakstyti per kitas ar jau lakstydamas pas kitas?
Atsakyti
Geriausia išeitis būtų pagyventi kartu ir pažiūrėti kaip seksis, nes jau dabar tiek problemų turit, tai ateityje vedybinis gyvenimas - baisus . Dabar kenčia tik šuniukas, o ateityje kentės vaikai.
Atsakyti