Įkraunama...
Įkraunama...

pykstames dažnai

O man įdomu ką jūs abu veikiat gyvenime? Man iš karto vaizdelis galvoj, kvaila aukšta blondinė su jorkšyriuku pašonėj ir bachūriukas su treninginėm kelnėm , abu labu tokie good.gif
Atsakyti
QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 16, 15:09)
bet jis sako,kad niekada su jom nesibuciavo,nemiegojo taj tik kai as palikdavau isvarydavo i kluba ar koki tusa ant gruzo,bet su jom nieko nebuvo,jis tvirtina taip.kad myli tik mane kiek man visko pripirkes,pridares,nemanau,kad paskui lakstytu jai as jam nerupeciua.nepirkes to sunio butu,jis zn,kad as jo labai noriu.jug nesimeto tie 600lt.nesivedziotu po kavines,nesirupintu.as jam kiek daug visko pridarius.kiek pati prilakscius,kad jis suzinotu,nemanau,kad man net atleistu.
Papildyta:
na p;agal isvazida daug kas sako,kad tinkam vienas kitam ir siaip abu karstakosiai:)


Jūs abu vienodai nesubrendę ir elgiatės kaip 14-mečiai, taigi tikrai tinkat vienas kitam, 100 proc. biggrin.gif vienas palaksto, kitas irgi palaksto, išsikoliojat, paskui dovanom, šuniukais-kačiukais-kavinėm išsiperkat ir vėl iki kito ala ,aš tave palieku'' lotuliukas.gif
Taip ir toliau, jūs tikrai vienas kitam labai ,,rūpit'', iš visko matosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 16, 14:09)

na p;agal isvazida daug kas sako,kad tinkam vienas kitam ir siaip abu karstakosiai:)


As ne apie isvaizda...
Ir siaip, na jei jums gerai kartu TAIP, kaip yra, tai ir bukite. KO keliate problemas? Kad pykstates? Naturalu, kad taip yra. Pykstasi net ir mylintys vienas kita zmones, o cia meiles ne kvapo nera.
Papildyta:
QUOTE(Cashmere @ 2010 09 16, 14:39)
O man įdomu ką jūs abu veikiat gyvenime? Man iš karto vaizdelis galvoj, kvaila aukšta blondinė su jorkšyriuku pašonėj ir bachūriukas su treninginėm kelnėm , abu labu tokie good.gif


Aciu, Cashmere, kad ivardinai, man taip pat liezuvis niezejo tai pasakti biggrin.gif Tik bachuriukas gal ne tiek treninginem, kiek tas ale is novalitovcu verslininku, kur, kaip sakoma, iz griazi v kniazi biggrin.gif
Atsakyti
na normalus dirba jis,as siuo metu ieskausi darbelio.nesu blondine,esu paprasta pana ir tiek.jis buvo man pasipirses,bet del kazko susipykom ir atsisakiau buti suzadetine.mes kieviena diena kartu budavom tik kai susipykdavom jis su draugais ir t.t.o as savo keliais.jai as jam nerupetciau nelakstytu paskui.jug pilna tu panu galetu spjauti i kita ir buti kartu.o jis nori su manim kartu gyventi,leliu tureti.as pati tik dar nenoriu kartu gyventi.ash ji myliu ir visada istikima buvau.neskaitant to karto kai su kitu pradejau draugauti,kad ji iskaudinciau.o su draugais,draugem siaip susitikdavau,kad nesedet namie ir neverkt.
Papildyta:
mes susipazinom kai jis buvo atostogu gryzes iki jo isvaziavimo 2d,po to kiekviena d tel skambindavo,po men atostogu vel svaitei gryzo,o po dar men visam laikui del manes.o siap dirbo uzsieni,viska turejo.mete viska del manes.o jai lakstyt noretu tai ir butu su tom panom,o ne i mane taip isikabines.nemanaot tai?dekui visoms uz nuomones,kad ir ziaurias,bet geriau tiesiai sviesiai:)
Atsakyti
QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 16, 00:00)
<...> su ja internete susirasinejau ir sako,kad jis pas ja jau 2men miega,bet nelabai tikiu,nes man pries men buvo suniuka uz 600lt nupirkers <...>


tikras cirkas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 16, 11:41)

na nzn kiek jus laiko draugaujat,del ko pykstates..mano draugas pavydus lb...siap man ne tik suniuka nupirkes,o siap daug ka del manes dares.su gelem lakstes,kad ir pasiuntus budavau

lotuliukas.gif nu ir man net triusikus skalbes yra ,tai jau cia amzinos istikimybes ,zenklas ,turbut ,yra ?
Tu jam va taip va padaryk -kai jis ateis sakyks -as susipjausciau ranka ,gal gali man apatines kelnaites isskalbti ,as kitaip negalesiu rytoj eiti i darba
Papildyta:
QUOTE(ptashka @ 2010 09 16, 14:57)

Aciu, Cashmere, kad ivardinai, man taip pat liezuvis niezejo tai pasakti biggrin.gif Tik bachuriukas gal ne tiek treninginem, kiek tas ale is novalitovcu verslininku, kur, kaip sakoma, iz griazi v kniazi biggrin.gif

Nu o man svieciasi ,kad jis toks vargsas pagalbinis darbininkas ...kazkodel
Papildyta:
QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 16, 15:43)
.neskaitant to karto kai su kitu pradejau draugauti,kad ji iskaudinciau.o su draugais,draugem siaip susitikdavau,kad nesedet namie ir neverkt.


Vat jus man taip is dusios pasakykit -jus buvot atverus rojaus vartelius tam kitam ,del to jusus vaikinas ir pyksta?
Atsakyti
QUOTE(.Tamara. @ 2010 09 16, 17:55)
Vat jus man taip is dusios pasakykit -jus buvot  atverus rojaus vartelius tam kitam ,del to  jusus vaikinas ir pyksta?


Man atrodo ši aukštoji materija taip ir liks nesuprasta biggrin.gif
Atsakyti
nea su tuo nemiegojau su kuriuo ant baerio draugavau...istikima visada savo draugui,negaleciau taip padaryti...va siandien buvom susitike ir viskas lb gerai.pakalbejom atvirai,pasakiau kas netinka,nepatinka,stengsimes sakem abu
Papildyta:
na jis pats ant saves dirba,pasissamdes darbuotojus.pats sau virsininkas:)
Atsakyti
QUOTE(Cashmere @ 2010 09 16, 15:39)
O man įdomu ką jūs abu veikiat gyvenime? Man iš karto vaizdelis galvoj, kvaila aukšta blondinė su jorkšyriuku pašonėj ir bachūriukas su treninginėm kelnėm , abu labu tokie good.gif

drinks_cheers.gif Tik ne jorkšyriukas, o kažkoks šuniukas už 600 lt. pašonėj.

O kad autorei nėra nė 16 metų tai faktas. Vien rašymo stilius, klaidos ir t.t. tai atskleidžia.
Atsakyti
Iš visų trijų šios istorijos herojų labiausiai gaila šuns...
Atsakyti
QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 16, 21:31)

na jis pats ant saves dirba,pasissamdes darbuotojus.pats sau virsininkas:)


Cashmere, Tamara, matot, mano nuojauta neapgavo biggrin.gif
Bet koks geras budas... Zyzia antra puse del to, kad po lebediam eini, nupirkai suni, ir patenkinta, ir uzsiemus paliko, nebera kada kontroliuoti biggrin.gif
Retai uzeinu i temas tik del pasicirkinimo, bet kad cia tikrai klounada
Atsakyti
Aš vis tik balsuoju, kad ji augina jorkšyriuką nail.gif
Atsakyti