Įkraunama...
Įkraunama...

pradinukės 2

Papildyta:
QUOTE(andzelika @ 2010 09 19, 10:13)
Kažkaip mūsų bendravimas buvo šiltesnis, o dabar...jaučiasi kad adsirado mūsų tarpe" TIKRŲ LIETUVIŲ "PRADINUKIŲ.
*


nepyk, bet skamba kaip įžeidimas. tikrai nepastebėjau, kad kažkas kažkaip ne taip bendrauja. moterys mielai dalijas tuo ką turi, kiekvienos prašymas, klausimas nelieka neišgirstas. ar aš klystu?
User is offlineProfile CardPM

Go to the top of the page
+Quote Post
Nors esu naujoke, bet isiterpsiu ax.gif As pirma foruma perskaiciau nuo pradziu iki pabaigos ir man neatrode, kad cia kazkas ne taip, visos bendrauja labai draugiskai, todel ir nusprendziau pasidalinti savo "turtais" , kad isilieti jusu tarpa. MAnau kad vienas zmogutis, del slaptazodzio pakeitimo truputi pasikarsciavo. Manau kad mes ir toliau gyvensime draugiskai 4u.gif 4u.gif 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif 4u.gif 4u.gif ,
tikiuosi, kad šį kartą pastebėsite mane ir atsakysite į pasisveikinimą ( nebent nėra noro priimti į savo ratą g.gif ).
Ir pasisveikinau, ir paštą papildžiau.... ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(auglina @ 2010 09 19, 11:06)
Sveikos  4u.gif  4u.gif  4u.gif ,
tikiuosi, kad šį kartą pastebėsite mane ir atsakysite į pasisveikinimą ( nebent nėra noro priimti į savo ratą  g.gif ).
Ir pasisveikinau, ir paštą papildžiau....  ax.gif  ax.gif

Sveika 4u.gif tikrai visoms atsakysime ir į ratą priimame visas norinčias ir prisijungiančias su bendromis idėjomis 4u.gif o kad atsako ne iš karto, manau tai natūralu(juk nesėdime prie PC visą parą), tik primenu, kad rašydamos į paštą pasirašykite ir SM niką 4u.gif
P.S. norint gauti slaptažodį rašykite Arden į až mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeTa-BeTa: 19 rugsėjo 2010 - 10:23
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 09 19, 11:19)
Sveika  4u.gif tikrai visoms atsakysime ir į ratą priimame visas norinčias ir prisijungiančias su bendromis idėjomis  4u.gif o kad atsako ne iš karto, manau tai natūralu(juk nesėdime prie PC visą parą), tik primenu, kad rašydamos į paštą pasirašykite ir SM niką  4u.gif
P.S. norint gauti slaptažodį rašykite Arden į až  mirksiukas.gif



biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(auglina @ 2010 09 19, 11:06)
Sveikos  4u.gif  4u.gif  4u.gif ,
tikiuosi, kad šį kartą pastebėsite mane ir atsakysite į pasisveikinimą ( nebent nėra noro priimti į savo ratą  g.gif ).
Ir pasisveikinau, ir paštą papildžiau....  ax.gif  ax.gif



sveika, sveika, mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2010 09 19, 10:36)
nepyk, bet skamba kaip įžeidimas. tikrai nepastebėjau, kad kažkas kažkaip ne taip bendrauja. moterys mielai dalijas tuo ką turi, kiekvienos prašymas, klausimas nelieka neišgirstas. ar aš klystu?


Pritariu visu 100 % thumbup.gif
Ir ne vienai pradinuei nekilo jokia pykcio banga del padaryto gero darbo - pakeisto slaptazodzio ir issaugoto lobyno. Jei musu temos pradzioje butu pradinukiu sarasas, tai butu zymiai paprasciau atsekti, kas cia lankosi pastoviai, kas senbuves, o kas dar naujokes. Tad Andzelika nemanau, kad tau reiktu pykti ax.gif 4u.gif Tiesiog dazniau cia uzsuk mirksiukas.gif
O arden saunuole - jei ne ji, tai ko gero viso musu lobyno jau ir neturetume.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vildinga: 19 rugsėjo 2010 - 10:41
labai aciu, merginos, kad priemet i savo buri.
ir uz slaptazodi ACIU. Tik dabar supratau koki lobyna sukaupet - nerealu.... thumbup.gif
Pazadu ji pildyt ir toliau.... bigsmile.gif
Praejusioj temoj taip graziai bendravot - manau, kad niekas nepasikeis ir dabar. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2010 09 18, 12:58)
pagaliau pavyko prisijungti prie bendro pašto. Įmečiau sporto būrelio planą.

Aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*gabra* @ 2010 09 18, 14:08)
Cia yra programa sportiniai zaidimai ar linksmieji zaidimai. Gal tiks smile.gif  http://www.pradinuka...t/Programos.htm

Aciu, cia jau ziurejau, kai ka pritaikysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2010 09 19, 11:36)
labos  4u.gif
... dabar kaip suprantu galiu siųsti slaptažodį eda77, leliuko mama ir elimak?
Papildyta:

.....


labai, labai, labai laukiu... 4u.gif
ar gal dar neuzsitarnavau?... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliuko_mama: 19 rugsėjo 2010 - 11:12
QUOTE(arden @ 2010 09 19, 10:36)
labos  4u.gif
andzelika, taip aš, kaip jau sakiau, leidau sau pasivaliaut, nes per labai trumpą laiką iš pašto dingo daug vertingos medžiagos. pakeitus slaptažodį, prašiau sudaryt sąrašą kas jį turėjo, fiziškai neįmanoma atsiminti visų senbuvių, kas turėjo jį, o kas ne, todėl prašiau sąrašiuko. nemanau, kad dabar kiekviena prisijungus puls jį keisti, tiesiog tai buvo būtina norint išsaugot, tai kas liko sukaupta.
dabar kaip suprantu galiu siųsti slaptažodį eda77, leliuko mama ir elimak?
Papildyta:

nepyk, bet skamba kaip įžeidimas. tikrai nepastebėjau, kad kažkas kažkaip ne taip bendrauja. moterys mielai dalijas tuo ką turi, kiekvienos prašymas, klausimas nelieka neišgirstas. ar aš klystu?

...o man...Prašyčiau labai...
Atsakyti
Dar kelis laiškelius išsiunčiau į bendrą paštą.Ten rasite informacijos apie ekologiją ir audio apdorojimo programą.
Tikiuosi, kad ir aš greitai gausiu stebuklingą žodelį, kuris atveria jūsų lobyno duris. blush2.gif
Atsakyti
Gal kas turi ir gali pasidalint trumpalaikiu planu „RAKTAS“ 2 klasei. : ax.gif

Atsakyti