Įkraunama...
Įkraunama...

pradinukės 2

Atkopinau savarankisku darbu 2 temu uzduotis. gal kokybe ir nekokia - atleiskit.
cia berods nengute prase... jei tinka - atkopinsiu daugiau.

Perskaiciau andzelikos „ilga“ laiska - na as noriu prisijungt prie sio saunaus pulkelio, tad dalinuosi tuo ka turiu... unsure.gif
eda77
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2010 09 18, 16:41)
Merginos, atsiprasau uz isiverzima i jusu tema, bet niekur nerandu man reikiamos info. Gal jus galesite padeti?

Reikalas tame, kad esu pirmokes mama. Esame kairiarankes. Sunkiai sekasi rasyti. Bandziau pati (nors esu ir desinranke). Ir pastebejau, kad rasysena grazesne jei raideles rasomas kitokiu principu, nei parodyta pratybose, kurios vis tik orientuotos i dsinrankius. Ir rasyti patogiau tokiu budu, nei mokinama mokykloje.
Rusiskame inete radau ir pratybeliu ir info apie tai. Bet stai lietuviskame - nieko.
Gal galetumet pasufleruot kur galima rast tokios info, ir ar ji apskritai yra? Ar yra kokia "rasybo technika" kairiarankiams (as cie ne apie priemones).

Aciu. Galima i AZ, kad neapkrauti jusu temos.

Man patiko šis straipsnis
http://www.jurbarkot...iarankiu-diena/
Atsakyti
QUOTE(vasariene @ 2010 09 18, 19:59)


labai aciu.

susiradau viena tinklapi, tiesa rusu kalba, kaip padeti kairiarankiui rasyti. raideles rekomenduojama isties rasyti kitaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(andzelika @ 2010 09 18, 19:30)
Sveikos merginos,
jau senokai buvau pas jus užsukus. visų pirma likau super apstulbinta  blink.gif  Kažkas sumanė pakeisti mūsų pašto slaptažodį. kiek atsimenu tai aš sukūriau tą paštą kur mes viską "dėjom". Tai kokiam čia jau hakeriui reikėjo prasinešti, kad sumanė pakeisti slaptažodį ir vėl "kam duoti, kam ne".atrodo, kad mes ir taip jo dovanai nedalydavom, bet tai kaip pasielgėt, nepranešę senbuvėm-negražu. Gal dabar imkim ir kiekviena vis keiskim slaptažodį ir bus čia tipo gerai. negalvojau kurdama šį paštą kad taip viskas pasisuks, ir kodėl paskutinėj forumo žinutėj plepėjot apie šį bei tą ir nepaskelbėt naujai sukurtos temos puslapio? Juk mes pradinukės tokios atsakingos...pasijutau kaip gavus šlapiu skuduru. Ir šią temą radau sunkokai ir net dalyvių sąraše matau nevisas senbuves. Gal kas nors teiksis man ką nors paaiškint. Juk senbuvės gerai mane žino- aš čia nesu naujokė, kuri turi užsitarnaut slaptažodį. Kiek supratau dabar kiekvienas, kuris sužino slaptažodį gali būt tas nepatikimas, kuris sugalvos ir pakeis slaptažodį. Juk jį galima pakeisti tik prisijungus- tai gal dabar kiekviena vos prisijungusios keiskim slaptažodį su visu turtu. Man tai mažu mažiausia žema, jei tai padarėt su teigiamu tikslu, tai kodėl neišsiuntinėjus prieš tai ar po to prisijungimo senom narėm?

Andzelika, nieko blogo nenorejom, pakeisdamos ta slaptazodi. Tiesiog paste prasidejo trynimai....
Arden sako: labos 4u.gif
paskaičiau, kad kažkas įsisuko į mūsų paštą, tai leidau pasivavaliaut ir pakeičiau jį. dabar temoj susidarykim sąrašiuką, kas jį turėjo ir visoms atsiųsiu į a.ž. naują slaptažodį. nepykit, bet padariau tai mūsų visų labui blush2.gif
pradedu sąrašą
1. arden

Sukurusi nauja tema tikrai idejau nuoroda apie nauja tema, tik ne paskutineje zinuteje, nes ja sukuriau, kai kalbejome kokiame 48 puslapyje. Pokalbiai buvo isisiubave, labai bijojau likti be naujos temos blush2.gif

Atsakyti
4u.gif Aš tai nematau jokios problemos. Ar geriau butų pašyą pratryne, ar geriau išsaugooti lobyną. O kas kada ir kur sukūrė tai jokia problema. Paštą sukurti vieni juokai, o išsaugoti tai pasirodo problema. Nereikia pykti kad kažkas gero padarė. Nebūkite pedagogais MANOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO, būkime pradinuku mokytojomis. Čia mano nuomonė.
Atsakyti
Mergaitės, oi kaip nesinorėtų, kad prasidėtų nesutarimai verysad.gif.
Gal kaip nors pavyks ir toliau gyventi draugiškai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2010 09 18, 21:41)
Andzelika, nieko blogo nenorejom, pakeisdamos ta slaptazodi. Tiesiog paste prasidejo trynimai....
Arden sako: labos 4u.gif
paskaičiau, kad kažkas įsisuko į mūsų paštą, tai leidau pasivavaliaut ir pakeičiau jį. dabar temoj susidarykim sąrašiuką, kas jį turėjo ir visoms atsiųsiu į a.ž. naują slaptažodį. nepykit, bet padariau tai mūsų visų labui blush2.gif
pradedu sąrašą
1. arden

Sukurusi nauja tema tikrai idejau nuoroda apie nauja tema, tik ne paskutineje zinuteje, nes ja sukuriau, kai kalbejome kokiame 48 puslapyje. Pokalbiai buvo isisiubave, labai bijojau likti be naujos temos  blush2.gif

O as galiu pretenduoti i slaptazodi ax.gif ar dar reikes pasidarbuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
...ir aš jį turėjau...dabar labai nusivyliau, kad pakeistas, net nesupratau, kodėl neprisijungiu.būtų labai gaila, jei jo nežinočiau ir negalėčiau prisijungti...
Atsakyti
elimak7 Vakar, 21:45 Paskelbta: #90
O as galiu pretenduoti i slaptazodi ar dar reikes pasidarbuoti



ir as paklausiu to paties kaip elimak7... :a
dar turbut neuzsitarnavom to slaptazodzio... mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
na nereiškiu aš jums pretenzijų schmoll.gif , puikiai žinau ką reiškia prarasti tai kas sukaupta, juk pirmą praradimą ir aš išgyvenau nuo tada ir pasiūliau neskelbti slaptažodžio viešai. Bet tą reikėjo padaryti kažkaip atsakingiau g.gif , nepamiršti bent jau senbuvių. Kažkaip mūsų bendravimas buvo šiltesnis, o dabar...jaučiasi kad adsirado mūsų tarpe" TIKRŲ LIETUVIŲ "PRADINUKIŲ. Kiek teko pažinti dirbant tai dažniausiai dabartinės kartos jaunimas, mes senolės išdirbę apie 20metų į viską žiūrim kiek kitaip. Tereikia nors lašelį tolerancijos visų atžvilgiu ir ,manau, galima gyventi draugiškai. drinks_cheers.gif
Atsakyti
labos 4u.gif
andzelika, taip aš, kaip jau sakiau, leidau sau pasivaliaut, nes per labai trumpą laiką iš pašto dingo daug vertingos medžiagos. pakeitus slaptažodį, prašiau sudaryt sąrašą kas jį turėjo, fiziškai neįmanoma atsiminti visų senbuvių, kas turėjo jį, o kas ne, todėl prašiau sąrašiuko. nemanau, kad dabar kiekviena prisijungus puls jį keisti, tiesiog tai buvo būtina norint išsaugot, tai kas liko sukaupta.
dabar kaip suprantu galiu siųsti slaptažodį eda77, leliuko mama ir elimak?
Papildyta:
QUOTE(andzelika @ 2010 09 19, 10:13)
Kažkaip mūsų bendravimas buvo šiltesnis, o dabar...jaučiasi kad adsirado mūsų tarpe" TIKRŲ LIETUVIŲ "PRADINUKIŲ.

nepyk, bet skamba kaip įžeidimas. tikrai nepastebėjau, kad kažkas kažkaip ne taip bendrauja. moterys mielai dalijas tuo ką turi, kiekvienos prašymas, klausimas nelieka neišgirstas. ar aš klystu?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(arden @ 2010 09 19, 10:36)

drinks_cheers.gif
*ratas bendraujančių plečiasi, todėl natūralu, kad kol susipažinsime artimiau praeis šiek tiek laiko ir nemanau, kad mes tampame „LIETUVĖS PRADINUKĖS“ unsure.gif linkiu ir toliau visoms šilto ir malonaus bendravimo user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeTa-BeTa: 19 rugsėjo 2010 - 10:11