Įkraunama...
Įkraunama...

pradinukės 2

O lobynas pašte pasipildė, negaliu net susiorientuot, kas, kur ir kaip biggrin.gif
Mano nuomone leliuko mama, eda77 ir elimak7 tikrai užsitarnavo priėjimą prie mūsų pašto, nes uoliai jį pildo. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eda77 @ 2010 09 18, 10:31)
Laba, ir as bandau uzsitarnaut.. 4u.gif
Ar svarankisku darbu knygute Mokausi ir tikrinuosi tiks, nengute?

Oi, būtų super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2010 09 18, 11:03)
O lobynas pašte pasipildė, negaliu net susiorientuot, kas, kur ir kaip  biggrin.gif
Mano nuomone leliuko mama, eda77 ir elimak7 tikrai užsitarnavo priėjimą prie mūsų pašto, nes uoliai jį pildo.  rolleyes.gif

Aš ir manau, kad šios dalyvės, kaip ir į paštą parašiusi, nors ir čia pokalbiuose nedalyvaujanti Genutė Vilkienė (jau seniai dalinasi su mumis info) užsitarnavo priėjimo į paštą. Bet pati duoti joms slaptažodžio nedrįstu. Gal geriau būtų jei tai darytų tik keli įgalioti asmenys iš mūsų tarpo. Kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(nengute @ 2010 09 18, 11:34)
Aš ir manau, kad šios dalyvės, kaip ir į paštą parašiusi, nors ir čia pokalbiuose nedalyvaujanti Genutė Vilkienė (jau seniai dalinasi su mumis info) užsitarnavo priėjimo į paštą. Bet pati duoti joms slaptažodžio nedrįstu. Gal geriau būtų jei tai darytų tik keli įgalioti asmenys iš mūsų tarpo. Kaip manot?


Jau ir aš nedrįstu to padaryti, nors kažkada kelioms esu nusiuntus prisijungimo duomenis blush2.gif
Atsakyti
Mergaites panaršiau mūsų paštą, radau keletą laiškiukų perkeltų į archyvą, jie gautuose laiškeliuose nesimatė, juos atstačiau. Tikiuosi, kad gal niekas nieko ir nebuvo ištrynęs, o neapdairiai pažymėjęs kelis laiškelius ir spustelėjęs ARCHYVAS smile.gif

Atsakyti
[quote=elimak7,2010 09 18, 11:36]
Kaip ir zadejau nuskanavau knygute "Sekam pasakas" su CD. bet visko sukelti i viena siuntima neleido. Tai pasakas nuskanuotas jau issiunciau. Dabar sedziu prie muzikos, bet irgi raso kad visko i viena siuntima lygtais neleis sukelti, tai gali buti per kelis siuntimus. Tikiuosi ivertinsite mano darba ir gal jau as busiu uzsitarnavusi jusu pasitikejima ir gausiu ta stebuklinga slaptazodi ax.gif
[/quot
Merginos sukeliau viska, bet gavosi labai daug doh.gif Gal kas mokate tai galite pertvarkyti, kad maziau vietos uzimtu g.gif
Turiu dar knygute su pasakom, dainele ir eilerastukais "Ezelio Kaledos su CD" jeigu norite galesiu nuskanuoti ir CD perrasyti, bet jau kitam savaitgaliui ax.gif nes reikia laiko ir leliui savo skirti.
Papildyta:
[quote=elimak7,2010 09 18, 13:21]
[quote=elimak7,2010 09 18, 11:36]
Kaip ir zadejau nuskanavau knygute "Sekam pasakas" su CD. bet visko sukelti i viena siuntima neleido. Tai pasakas nuskanuotas jau issiunciau. Dabar sedziu prie muzikos, bet irgi raso kad visko i viena siuntima lygtais neleis sukelti, tai gali buti per kelis siuntimus. Tikiuosi ivertinsite mano darba ir gal jau as busiu uzsitarnavusi jusu pasitikejima ir gausiu ta stebuklinga slaptazodi ax.gif
[/quot
Merginos sukeliau viska, bet gavosi labai daug doh.gif Gal kas mokate tai galite pertvarkyti, kad maziau vietos uzimtu g.gif
Turiu dar knygute su pasakom, dainele ir eilerastukais "Ezelio Kaledos su CD" jeigu norite galesiu nuskanuoti ir CD perrasyti, bet jau kitam savaitgaliui ax.gif nes reikia laiko ir leliui savo skirti.
[/quote]
Gal per ta laika pati ismoksiu suzipuoti g.gif kaip cia man patare viena mergaite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2010 09 18, 12:03)
O lobynas pašte pasipildė, negaliu net susiorientuot, kas, kur ir kaip  biggrin.gif
Mano nuomone leliuko mama, eda77 ir elimak7 tikrai užsitarnavo priėjimą prie mūsų pašto, nes uoliai jį pildo.  rolleyes.gif

ax.gif clap.gif labai laukiu slaptazodzio 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Manęs ko tai neleidžia į paštą su nauju slaptažodžiu g.gif . Ar vėl kas nutik?
Atsakyti
kažkuri buvot užsiminusi apie ketvirtokų matematikos testus, aš tai juos kiekvienais metais pasidarau naujus, nes skiriasi mokinių mokymosi lygiai, pritaikau prie savo mokinių. papildomai dar naudoju "Mokausi ir tikrinuosi" užduočių sąsiuvinius. Pirmadienį bandysiu įkelti savo pirmąjį testą.

Ačiū visoms už sparčiai augantį mūsų bendrą paštą, tikras lobynas. 4u.gif

profesinis orientavimas pas mus įtrauktas į klasės vadovo veiklą. tai sugalvojam temas, organizuojam ekskursijas.
Atsakyti
pagaliau pavyko prisijungti prie bendro pašto. Įmečiau sporto būrelio planą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 18 rugsėjo 2010 - 12:00
O ar jums atsidaro failai, kurie siusti su naujais windows, ten rar vadinasi, as nemoku ju atidaryt verysad.gif
Atsakyti
Turiu 2kl. matematikos kontrolinius darbus pagal Balcyti, jeigu reikia galiu issiusti i pasta. Nes jeigu niekam nereikia tai nesinori be reikalo apkrauti pasto dezutes ax.gif
Atsakyti