Įkraunama...
Įkraunama...

pradinukės 2

QUOTE(linastri @ 2010 09 17, 19:56)
sveikos,ziuriu jus dar cia is papildomo ugd. valandu turit...mes ir kazkada po dvi turejom, tai krizei atejus nureze ir paliko tik po viena privaloma etnokulturos valanda.

verysad.gif Aš nė vienos neturiu... Kodėl sakote, kad etnokultūros privaloma? g.gif
Atsakyti
[quote=Iruciukass,2010 09 17, 18:02]
Ačiū, Aušra, už gražius stendus. O gal galite pasakyti ir kokias pareigas turi jūsų mokinukai. Ačiū.

Dekoju uz pagyrimus. Pareigas patys susikuriame klaseje pagal tai, ka gero nori nuveikti vaikai. Pvz: mokytojo padejejas (cia silpnesniems pagelbeti), sporto treneris (kamuoliu ir kt. priemoniu nesimas i sporto sale), knygu draugas (tvarko klases knygineli), magnetofono draugas (nunesa i sale ir parnesa magnetofona), raktininkas (uzrakina ir atrakina duris kai reikia kur iseiti), jaunasis meistrelis ( kai kas sugenda remontuoja ar papraso mokyklos meistreliu pagalbos), gelininkas ( laisto geles)...
P.s. atsiprasau , kad nesugebejau isijungti lietuviskos abeceles, man "neleido" kompiuteris.
Atsakyti
QUOTE(nengute @ 2010 09 17, 20:22)
verysad.gif  Aš nė vienos neturiu... Kodėl sakote, kad etnokultūros privaloma?  g.gif

cia musu mokykloj ja labai megsta
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2010 09 17, 20:22)
AS turiu , bet nezinau kaip atsiusti. Turiu originalus 2 Tatanka, berods vadinasi.


as ir kazkuri tatankos kompakta turiu, bandau siust i pasta
Atsakyti
Labas vakarėlis,
pasiunčiau į paštą šiokių tokių vaizdinių priemonių matematikai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virgulyte: 17 rugsėjo 2010 - 19:55
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 09 17, 18:05)
Niekaip, pas mus neprašo  ax.gif


Pas mus nėra privaloma, bet į klasės vadovo planą jei įtraukiame, tai gerai.
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 09 17, 17:38)
Laiškelis su tema yra, tačiau jis tuščias  unsure.gif gal tiesiog nepavyko prisegti, todėl ir nesulaukiate atsakymo? blush2.gif


Ačiū, pabandysiu dar kartą.
Atsakyti
ogo, kiek pašte gražių dalykų, dabar tik pompuoju pompuoju į savo kompiuterį biggrin.gif Ačiū, merginos 4u.gif
Praėjo mūsų kabinetų vietinė apžiūra, kitą savaitę važinės rajono vadovai ir vėl landžios g.gif
O man būrelio išvis nedavė blink.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2010 09 17, 19:22)
AS turiu , bet nezinau kaip atsiusti. Turiu originalus 2 Tatanka, berods vadinasi.


Nevisus originalus leidžia kopijuoti, tai gali ir nepavykti... unsure.gif
QUOTE(leliuko_mama @ 2010 09 17, 20:48)
as ir kazkuri tatankos kompakta turiu, bandau siust i pasta

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
laba diena
as vis bandau uzsitarnauti slaptazodi... nusiunciau i pasta dar kelis dalykelius, gal kam pravers...
(mano el pastas - p.lijana@gmail.com) 4u.gif
Atsakyti
Laba, ir as bandau uzsitarnaut.. 4u.gif
Ar svarankisku darbu knygute Mokausi ir tikrinuosi tiks, nengute?
Atsakyti
Kaip ir zadejau nuskanavau knygute "Sekam pasakas" su CD. bet visko sukelti i viena siuntima neleido. Tai pasakas nuskanuotas jau issiunciau. Dabar sedziu prie muzikos, bet irgi raso kad visko i viena siuntima lygtais neleis sukelti, tai gali buti per kelis siuntimus. Tikiuosi ivertinsite mano darba ir gal jau as busiu uzsitarnavusi jusu pasitikejima ir gausiu ta stebuklinga slaptazodi ax.gif
Atsakyti