Įkraunama...
Įkraunama...

pradinukės 2

QUOTE(simba3 @ 2010 10 08, 15:59)
Nauja tema, sakykit, jeiu kas ne taip, taisysim

http://www.supermama...0#entry40989902
Kol kas negrupavau pagal klases, gal sugalvosim sugrupuot pagal gimtadienius, siulykit ax.gif


del gimtadieniu tai kaip visos nutars, bet butu labai gerai sugrupuoti ir pagal klases ax.gif kad esant reikalui nereiktu perziurineti viso saraso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2010 10 08, 17:03)
Gražu  thumbup.gif
Manęs nėra  ax.gif ...
betukas - 1 klasė  4u.gif



QUOTE(pauliausirmosmama @ 2010 10 08, 17:10)

pauliausirmosmama- 1 klase

Jau esate 4u.gif
Jei norit, kad irasyciau gimtadienius siuskit man i az arba rasykit tiesiog cia 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif na pagaliau savaitgalis thumbup.gif nes savaitėlė buvo tai doh.gif karsta.gif kitą savaitę vėl bėgimo maratonas laukia... mokyklos šventė artėja, tai darbų darbelių daugėja doh.gif rudenėlio šventės mes jau atsisakėme-pabodo ir idėjos išseko, nieko naujo neprigalvojome, o kas kartojasi metai iš metų, tampa nuobodu.....
*su vaikų savęs vertinimu irgi didžiulė problema, nes atrodo aiškinamės, kalbame, nors kiekvienoje pamokoje nebespėju, tačiau per patikrinimus visad duodam spalvinti tris veidukus, bet... tačiau....
*laaabai mieli mūsų naujieji namučiai wub.gif ačiū simbai3 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Pattikrinau diktanta, puse klases gavo ivertinima N (nepasieke lygio), 10 klaidu ir daugiau doh.gif doh.gif doh.gif Ir zinot kokiu klaidu nemazai? Praleistos raides, ant e nera tasko , zodziu na tokios , kad net geda sakyt doh.gif
Atsakyti
[quote=Betukas,2010 10 07, 20:37]
Sveikutės 4u.gif



Kitą savaitę žadu daryti savo pirmokėlių tėvus susikviest į susirinkimą g.gif Gal ką gražaus turit? Pirmas susirinkimas, norisi kažkaip gražiai artimiau susipažinti, gal ką pažaisti rolleyes.gif



turiu tik internetas pas mane sia savaite ne koks tai negaliu ieiti i pasto dezute doh.gif
Atsakyti
Mes žaisdavome pirmą kartą su siūlu: duodi kamuliuką (mezgimo) siūlų ir jie siųsdami per rankas nusivynioja kiekvienas kiek nori, kai gražina kamuoliuką paprašai, kad iš lėto vyniodami siūlą ant piršto kiekvienas papasakotų: ką mėgsta vaikas, kaip ruošia pamokas ar pan. žodžiu užduodi tau rūpimą vieną klausimą 4u.gif gražu žiūrėti, kaip mamos nusivynioja po kelis metrus ir paskui pritrūksta žodžių tongue.gif
*manęs irgi laukia kitą savaitę tėvų susirinkimas ax.gif tik dar neturiu jėgų šiandien apie tai galvoti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeTa-BeTa: 08 spalio 2010 - 17:09
Gal kuri turit plakata su daiktavardzio linksniais? Perziurejau paste, kazkaip neradau ax.gif Galiu aisku pasidaryt, bet gal kas turit, laiko sutaupyciau ax.gif
Atsakyti
Dėl įsivertinimo aš esu padarusi tokį plakatą - šviesaforą. Jei pamokoje viskas aišku, dirba savarankiškai ir padeda draugams, tie žymisi žaliai; jei kyla klausimų, ne viskas aišku - geltonai; jei situacija kelia rūpestį, mažai ką ar nieko nesupranta - raudonai. Žymim pamokos pabaigoje tiesiog prisegdami prie spalvos skalbinių segtuką, ant kurio užrašytas mokinio vardas. Mokiniai mėgsta įsivertinti, tą dažniausiai daro realiai paatavę savo nuveiktus darbus pamokoje
Atsakyti
QUOTE(nengute @ 2010 10 08, 19:21)
Dėl įsivertinimo aš esu padarusi tokį plakatą - šviesaforą. Jei pamokoje  viskas aišku, dirba savarankiškai ir padeda draugams, tie žymisi žaliai; jei kyla klausimų, ne viskas aišku - geltonai; jei situacija kelia rūpestį, mažai ką ar nieko nesupranta - raudonai. Žymim pamokos pabaigoje tiesiog prisegdami prie spalvos skalbinių segtuką, ant kurio užrašytas mokinio vardas. Mokiniai mėgsta įsivertinti, tą dažniausiai daro realiai paatavę savo nuveiktus darbus pamokoje

Labai įdomi mintis savęs isivertinimui. Jei nesunku ir turit nuotrauką plakato, įdėkit į paštą.
Atsakyti
QUOTE(nengute @ 2010 10 08, 19:21)
Dėl įsivertinimo aš esu padarusi tokį plakatą - šviesaforą. Jei pamokoje  viskas aišku, dirba savarankiškai ir padeda draugams, tie žymisi žaliai; jei kyla klausimų, ne viskas aišku - geltonai; jei situacija kelia rūpestį, mažai ką ar nieko nesupranta - raudonai. Žymim pamokos pabaigoje tiesiog prisegdami prie spalvos skalbinių segtuką, ant kurio užrašytas mokinio vardas. Mokiniai mėgsta įsivertinti, tą dažniausiai daro realiai paatavę savo nuveiktus darbus pamokoje

Labai idomu thumbup.gif O dar sauniua, kad realiai save isivertina.
jei atsiranda vaikas, kuris prisega prie raudono apskritimo, kaip tada elgiesi?? Ka darai?
Atsakyti
QUOTE(nengute @ 2010 10 08, 18:21)
Dėl įsivertinimo aš esu padarusi tokį plakatą - šviesaforą. Jei pamokoje  viskas aišku, dirba savarankiškai ir padeda draugams, tie žymisi žaliai; jei kyla klausimų, ne viskas aišku - geltonai; jei situacija kelia rūpestį, mažai ką ar nieko nesupranta - raudonai. Žymim pamokos pabaigoje tiesiog prisegdami prie spalvos skalbinių segtuką, ant kurio užrašytas mokinio vardas. Mokiniai mėgsta įsivertinti, tą dažniausiai daro realiai paatavę savo nuveiktus darbus pamokoje

thumbup.gif Jau matau, kaip pas mane kybo šviesoforas thumbup.gif Ačiūūūūūū 4u.gif Tikrai liuks idėja ir prisegti tiek neužtrunka, tikiuos, negu, kad nuspalvinti. Esu dariusi su kortelėmis, kad pakeltų - išmėtydavo pamenu doh.gif ...

BalBal, esu pati patyrusi tą malonumą -pritrūkt žodžių doh.gif , tik ne su siūliu, o su tualetiniu popieriumi biggrin.gif Per vestuves reikėjo papasakoti apie save tiek sakinių, kiek popieriaus lapelių atsiplėšei lotuliukas.gif Ačiū, kad priminei, reiks padaryt su siūlu mirksiukas.gif


Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2010 10 09, 07:13)
Labai idomu thumbup.gif O dar sauniua, kad realiai save isivertina.
jei atsiranda vaikas, kuris prisega prie raudono apskritimo, kaip tada elgiesi?? Ka darai?

Dažnokai žymi raudonai, elgiuosi pagal situaciją: jei stiprus mokinys per aukštai jėgas įvertino pam pradžioj ir užsibrėžė, kad teisingai išspręs 5 užd., o išspręndė 2, tai jis įsivertina save raudonai, bet jis jau pats žino, ką daryti. Silpnesniems - arba individuali pagalba per pertrauką, arba rytinė konsultacija (pagal problemą).
Nuotraukos neturiu, bet nufotkinsiu, jei įdomu
Atsakyti