Įkraunama...
Įkraunama...

pradinukės 2

QUOTE(Iruciukass @ 2010 10 06, 15:35)
Su praėjusia švente, mielos kolegės!
Pasidalinkit patirtimi, ką darot su mokinių savęs vetinimu po pamokos: ar jie kiekvieną pamoką save vertina? ar tai daro raštu? kiek laiko tam sugaištate? ir pan.
Pas mane tai kažkoks košmaras. Mano trečiokai, bet labai sunkiai visa tai vyksta. Jei reikia pav. atsistoti tiems, kas išmoko puikiai - tai stojasi beveik visi, kad ir nieko nemoka, pažiūri ką daro draugas. Jei duodu parašyt - irgi vertina save neadekvačiai.
Paruošt savęs vertinimo užduotėlėms kaskart reikia ir laiko, ir investicijų (popierius, dažai...). O ir pamokose nieko nespėjam padaryt, nelieka laiko tokiems dalykams. Papasakokit kaip jūs darote. Ačiū.


Va ir aš prieš kelis puslapius keėliau šią problemą. Mano irgi trečiokai. Bandau aš visaip, bet man begalo pamokos laiko sugaištama, o naudos jie nemato jokios. Kaip ir rašiau nieko nepadaro, oįsivertina puikiausiai.
QUOTE(smilga1972 @ 2010 10 07, 13:26)
Girdėjot kaip Jiezne mokytojai šventė  lotuliukas.gif ???


Negirdėjau unsure.gif unsure.gif

Kaip su nauja tema? Jei kas sukursit įmeskite nuorodą. cool.gif

Kažkur kažką kažkada skaičiau apie širdutės spalvinimą blush2.gif Bet dabar nepamenu kaip ir ką ten spalvinot. Gal atsilieps, kuri tai darė ir dar kartą papasakos. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 07 spalio 2010 - 15:14
gal sutarkime, kad kiekviena pasidalinsime savo idejomis, kaip sventem rudenelio svente. daug minciu buvo pazerta forume ir paste, idomu,kaip kiekvienai sekesi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(BalBal @ 2010 10 07, 17:32)
gal sutarkime, kad kiekviena pasidalinsime savo idejomis, kaip sventem rudenelio svente. daug minciu buvo pazerta forume ir paste, idomu,kaip kiekvienai sekesi bigsmile.gif


Labuks mirksiukas.gif Siemet mes vietoj rudenelio sventes darysim „Linksmasias sportines varzytuves“. Tai dabar ruosiames sioms varzyboms... tongue.gif Ziuresim kaip pavyks...
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Mes šiemet išvis nedarom jokios rudenėlio šventės blush2.gif Šią savaitę visa mokykla renkame įv. gėrybes, kurias vešime į senelių namus. Tai tik tokia akcija atrakcija ax.gif Pamąstėm, kad parodos jokios nedarysime šiemet.

Kitą savaitę žadu daryti savo pirmokėlių tėvus susikviest į susirinkimą g.gif Gal ką gražaus turit? Pirmas susirinkimas, norisi kažkaip gražiai artimiau susipažinti, gal ką pažaisti rolleyes.gif

Jetau jetau, aš žinokit dar vargstu su savo leliukais...Šiandien pribaigė mane visai - vis dar yra nerandančių ryškiosios linijos, žodžius rašo vien didžiosiom raidėm, o apie matematiką, kad langelį praleist, du į šoną palikt...oj, aukštasis pilotažas doh.gif
Atsakyti
[quote=BalBal,2010 10 06, 10:30]
labai smagu, kad taip ivyko, bet kai pas mus menkiausias krustelejimas reikalauja popieriuko, tai ar rsei koki prasyma kad leistu pamokas tevams pravesti?kaip viska apiforminai?

Tėvai pamokas vedė visose klasėse ir tai buvo su direktorės palaiminimu, tad jokio popieriuko rašyti nereikėjo smile.gif


Rudenėlio šventės mokykloje neorganizavo ir dėl to labai džiaugiuosi. Man pabosta tie patys darbeliai kiekvienais metais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 07 spalio 2010 - 19:50
QUOTE(Mergelė @ 2010 10 07, 16:13)
Negirdėjau unsure.gif  unsure.gif

Taip užsišventė, kad vakar į darbą neatėjo - nebuvo visai pamokų doh.gif
Atsakyti
Sveikutes, ziuriu tema i pabaiga, tai gal man atidaryt nauja, kad galetume bet kada ja pataisyt? (t.y pirmaja zinute) . Reik man susirast sarasiuka (kazi kuriam jis ten psl liko) su klasemis ir gal uzrasom savo gimtadienius (menesi ir diena)visai malonu, kai pasveikina tave su gimtadieniu, ar ne? ax.gif
Atsakyti
Nauja tema, sakykit, jeiu kas ne taip, taisysim

http://www.supermama...0#entry40989902


Kol kas negrupavau pagal klases, gal sugalvosim sugrupuot pagal gimtadienius, siulykit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2010 10 08, 15:59)
Nauja tema, sakykit, jeiu kas ne taip, taisysim

http://www.supermama...0#entry40989902
Kol kas negrupavau pagal klases, gal sugalvosim sugrupuot pagal gimtadienius, siulykit ax.gif

Būtų labai smagu įtraukti ir gimtadienius mirksiukas.gif . Aš už thumbup.gif . Labai gražiai pradėjai naują temą good.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 10 08, 17:29)
Būtų labai smagu įtraukti ir gimtadienius  mirksiukas.gif . Aš už  thumbup.gif . Labai gražiai pradėjai naują temą  good.gif

thumbup.gif 4u.gif visomis keturiomis
Atsakyti
Gražu thumbup.gif
Manęs nėra ax.gif ...
betukas - 1 klasė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2010 10 07, 20:37)


Jetau jetau, aš žinokit dar vargstu su savo leliukais...Šiandien pribaigė mane visai - vis dar yra nerandančių ryškiosios linijos, žodžius rašo vien didžiosiom raidėm, o apie matematiką, kad langelį praleist, du į šoną palikt...oj, aukštasis pilotažas doh.gif

mislinau, kad cia tik is kaimo gludumos susirinke taip daro, bet matyt, visur tas pats doh.gif
Papildyta:
ir manes ner.. mirksiukas.gif
bet kad ne daznai uzsuku, tai nieko ir keisto ax.gif
pauliausirmosmama- 1 klase
Atsakyti