Įkraunama...
Įkraunama...

pradinukės 2

QUOTE(nengute @ 2010 10 03, 18:22)
Ačiū  laba už patirtį. Ir aš taip pernai dariau, bet vat pasirodo tk viena ir dariau, kolegės nieko nerašė į pastabas, todėl galvojau, kad aš blogai rašiau  blush2.gif
Ir dar paklaust noriu. Aš saugaus eismo, civilnės saugos ir priešgaisrinės integruojamas temas ir į pastabas prie dalyko, į kurį integruoju,rašau. Kaip jus pildot ar nepildot?  4u.gif

Mes šias temas rašome prie klasės vadovo veiklos, nes toks nutarimas.
Papildyta:
Gal kas turite Kalėdinį muzikinį vaidinimą, kuriame galėtų vaidinti visų klasių pradinukai, t.y bendras renginys, kuriame dalyvautų visos klasės. Jei nesunku, pasidalinkite patirtimi.
Atsakyti
Visas integruojamas temas rašom prie to mokomojo dalyko į kurį integruojam.


Kaip jūs vkdot per pamokas savęs vertinimą? Man vis nepavksta, pridaro nesąmonių, o kelia, kad viskas puiku. Bandos jausmas. doh.gif Jei draugas taip kelia, tai ir aš iš pakos. Laukia auditas, tai niekaip nesuprantu kaip jiems įkalti, kad būrų savikritiški. Gal jūs žinot kokių nors gerų būdų? Kokius praktikuojate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 04 spalio 2010 - 16:54
mes jau kelis kartus per Kalėdas vaidinome pačios mokytojos ir įterpėme kiekvienos klasės pradinukų pasirodymus (pvz., pernai "Zuikis Puikis"), vargom su tom repeticijom, bet kaip smagu buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2010 10 04, 16:51)
Mes šias temas rašome prie klasės vadovo veiklos, nes toks nutarimas.
Papildyta:
Gal kas turite Kalėdinį muzikinį vaidinimą, kuriame galėtų vaidinti visų klasių pradinukai, t.y bendras renginys, kuriame dalyvautų visos klasės. Jei nesunku, pasidalinkite patirtimi.


Keliaukit po įvairias pausaulio šalis ir kiekviena klasė pgl ištrauktus burtus paruošia ką nors ta tema.
Katės namai. Vieni gali būti ožiukai, kiti paršiukai ir t.t Paruošia savo vaidinimo dalį. Ar dainą, ar šokį.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2010 10 04, 17:56)
Keliaukit po įvairias pausaulio šalis ir kiekviena klasė pgl ištrauktus burtus paruošia ką nors ta tema.
Katės namai. Vieni gali būti ožiukai, kiti paršiukai ir t.t Paruošia savo vaidinimo dalį. Ar dainą, ar šokį.

mes pernai darem tik su ketvirtokais.keliavom per pasakas ivairias, turiu ir muzika ir scenariju
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2010 10 04, 17:51)
Gal kas turite Kalėdinį muzikinį vaidinimą, kuriame galėtų vaidinti visų klasių pradinukai, t.y bendras renginys, kuriame dalyvautų visos klasės. Jei nesunku, pasidalinkite patirtimi.


mes paskutini metu kalėdinius renginius darome su visais pradininių klasių mokiniais. Didžiausia darbo dalis tenka ketvirtokų mokytojai, nes jai reikia parašyti scenarijų. O scenarijus susidaro iš kitų klasių mokinių, ką jie ketina parodyti; muzikos mokytoja su choro vaikais padainuoja dainas ir gaunasi neblogas ir ilgas renginys. Vienais metais buvom sutar padaryti vaikams staigmeną: vaidino tėvai ir mokytojai, mokiniai buvo tik žiūrovai.
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2010 10 04, 17:51)
Gal kas turite Kalėdinį muzikinį vaidinimą, kuriame galėtų vaidinti visų klasių pradinukai, t.y bendras renginys, kuriame dalyvautų visos klasės. Jei nesunku, pasidalinkite patirtimi.


Labuks. Va ir man aktualu... Keleta metu vis kvietemes Flinta, Svirpliukus karnavalui, o va siais metais kolegem pasiuliau vesti pacioms - bet nelabai sutinka. Mano klasei per brangu samdyt tokias grupes. tai prasyciau pasidalyt patirtimi... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingredb @ 2010 10 04, 19:44)
mes pernai darem tik su  ketvirtokais.keliavom per pasakas ivairias, turiu ir muzika ir scenariju


Jei nebūtų sunku, gal galėtumėte įkelti į paštą. Būsiu dėkinga.
Papildyta:
QUOTE(eda77 @ 2010 10 04, 20:06)
Labuks. Va ir man aktualu... Keleta metu vis kvietemes Flinta, Svirpliukus karnavalui, o va siais metais kolegem pasiuliau vesti pacioms - bet nelabai sutinka. Mano klasei per brangu samdyt tokias grupes. tai prasyciau pasidalyt patirtimi...  4u.gif

Kas jus domina, ar kiekvienos klasės atskiri vaidinimai ar bendras pradinukų vakaras? Šį bei tą turiu.
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2010 10 04, 20:47)
Jei nebūtų sunku, gal galėtumėte įkelti į paštą. Būsiu dėkinga.
Papildyta:

Kas jus domina, ar kiekvienos klasės atskiri vaidinimai ar bendras pradinukų vakaras? Šį bei tą turiu.


Klases atskiras vaidinimas. Butu saunu . biggrin.gif
O del bendro pradinuku vakaro - tai abejoju ar ikalbesiu koleges... visos kazko baidosi... verysad.gif
Atsakyti
Sveikos. As irgi turiu knygute su vaidinimais ir prie jos yra CD. Paieskosiu, nuskanuosiu ir ikelsiu, bet ne sia savaite, nes mano leliukas susirgo tai ryt vaziuojam pas gydytojus ir siaip nuotaikos nera kazka daryti kai mazius serga verysad.gif
Sveikinu visas su profesine svente 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kokiuose tu buvai kursuose, kad dalina tokius šaunius puslapiukus?

Šiauliuose organizuoti „Pedagogų kompiuterinio raštingumo reikalavimai: Edukacinė dalis“. Mokosi pedagogai savarankiškai, prisjungę prie moodle sistemos. Nemažai namų darbų doh.gif


Su švente!!!! KANTRYBĖS!!! clap.gif ENERGIJOS!!! bis.gif SĖKMĖS!!! thumbup.gif KŪRYBIŠKUMO!!! drinks_cheers.gif TIKĖJIMO!!! 000054.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutagra: 04 spalio 2010 - 22:14
Su Mokytojų diena!Gražios šventės ir sėkmės darbuose!
Atsakyti