Įkraunama...
Įkraunama...

pradinukės 2

QUOTE(NOKIA @ 2010 09 30, 14:57)
oi,kaip būtų gerai,lauksiu... smile.gif

Labai gaila, bet iškračiau visus kampus ir namie ir mokykloje - niekur neradau schmoll.gif ... Vadinasi arba pasivaideno, arba "kažkas" pasiskolino g.gif , nes pas mus kartais taip būna - be atsiklausimo pasižiūrima, ko gero turi doh.gif ...
Atsakyti
Mergaites, moksliuke man i az paraše laiškelį su prašymu pasakyti slaptažodį. Kadangi nesu už tai atsakinga, tai jo nepasakiau. Nežinau, ar anksčiau ji žinojo slaptažodį, todėl perduodu prašymą bendram svarstymui ir kas tuo rūpinasi tegul pasako arba ne mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2010 09 29, 18:27)
O kaip su "Bitutės Majos nuotykiais". Skaitote ir iš kokios knygos? Aš nusipirkau tik šiandien doh.gif  34 Lt  doh.gif Ir dar žiūriu, kažin ar atitiks  unsure.gif


Aš neįskaičiau, kad jie siūlo tokią knygą skaityti blush2.gif. Pupos mokytojų knygoj rekomenduojamos vaikams skaityti "Danukas Dunduliukas", "Didžiojo užutėkio gyventojai" ir "Pas mus, Amerlyje". Yra paruoštos skaitytojų klubo užduotys. O skaitymas klausimui yra rekomenduojamas ir pasirenka pats mokytojas pagal klasės poreikius.. Ar aš ne taip ką nors supratau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 30, 16:43)
Mergaites, moksliuke man i az paraše laiškelį su prašymu pasakyti slaptažodį. Kadangi nesu už tai atsakinga, tai jo nepasakiau. Nežinau, ar anksčiau ji žinojo slaptažodį, todėl perduodu prašymą bendram svarstymui ir kas tuo rūpinasi tegul pasako arba ne  mirksiukas.gif .


kazkada buvo laikas kad slaptazodis buvo paskelbtas viesai, bendram forume, todel daug kas ji zinojo ir bendru pastu naudojosi.
kol neivyko dokumentu trynimai.
dabar, kai slaptazodis buvo pakeistas, ir tik isdalintas asmeniskai, daug kas i pasta ieiti negali. as ir buvau gavus laiska is Genutes, kuri nemazai nusiuntus dokumentu i pasta ir neturinti slaptazodzio. As jo jai nesakiau, nes nesu senbuve, bet patariau, kad nusiustu dokumentu i pasta, i tai atkreips demesi senbuves, ir slaptazodi pasakys jos pacios. dar netgi viename laiske genute parasius, kad laukiu slaptazodzio.
mano nuomone, kas siuncia ir paste dalinasi savo lobynais, tikrai turi zinoti ir priejima prie jo
Atsakyti
[quote=simba3,2010 09 30, 15:56]
Pas mus reikia rasyt, nes norejau kelt kvalifikacija, bet pusmeciu anksciau nestuke.gif isejau, tai atkele, o pries pat dekreta nebespejau, tiesiog nezinojau , kad galima paankstint, o niekas aiksu nepaprotino. Siandien gavau rastam kad ateina pas mane metodininkes stebet pamoku, tai turiu parasyt atsisakyma.


Labai idomu,ar metodininkes stebet pamokas ateina bet kada , ar mokytoja pati turi pranesti, kada laukia ju pamokose?
Atsakyti
[quote=Iruciukass,2010 09 30, 17:52]
[quote=simba3,2010 09 30, 15:56]
Pas mus reikia rasyt, nes norejau kelt kvalifikacija, bet pusmeciu anksciau nestuke.gif isejau, tai atkele, o pries pat dekreta nebespejau, tiesiog nezinojau , kad galima paankstint, o niekas aiksu nepaprotino. Siandien gavau rastam kad ateina pas mane metodininkes stebet pamoku, tai turiu parasyt atsisakyma.
Labai idomu,ar metodininkes stebet pamokas ateina bet kada , ar mokytoja pati turi pranesti, kada laukia ju pamokose?
[/quote]
Zinok, nesigilinau i dokumenta, bet manau yra nurodyta kada ateina biggrin.gif
Papildyta:
Atsiprasau, kad cia isliejau savo problemas, einu istrinsiu 4u.gif
Atsakyti
Apie "Pupą" ir "Bitės Majos nuotykius": kiek pamenu, tai šitą knygą skaitome pirmokams, bet ne kiekvieną pamoką ir net ne kiekvieną savaitę, yra toks kaip ir "Mokytojo skaitymas" ar kaip jį pavadinti (nebepamenu jau blush2.gif ), po perskaityto knygos skyriaus reikia atlikti užduotis pratybose.
O 2klasėj skaitėm "Gilės nuotykiai ydų šalyje". Visiems patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2010 09 28, 21:54)
aš tai anksčiau pasirašiusi, kad 1 papildomų darbų valanda skiriama renginių organizavimui, o dabar tai nieks neprašė pasirašyt  g.gif
ingredb, jei dar reikia, įkelsiu savo planus, pasitvarkyk pagal save  biggrin.gif 
smilga, mokymas namie netaip jau daug įkainotas, tiksliai nežinau, bet pernai viena kolegė eidavo į namus mokyt vaiko, tai sakydavo, kad pusė bėdos mokama  biggrin.gif

aciu vaiduuse uz pagalba bet jau atsiskaiciau.nusiunciau i pasta gal kam prisireiks.neturiu slaptazodzio tai nezinau ar jis yra ten ar ne.negaliu patikrinti. verysad.gif
Atsakyti
nesupratau g.gif ar vel pasikeite pasto slaptazodis? wub.gif neieinu siandien
Atsakyti
QUOTE(linastri @ 2010 10 01, 18:18)
nesupratau g.gif ar vel pasikeite pasto slaptazodis? wub.gif neieinu siandien

4u.gif as tai iejau. Man viskas tvarkoje
Atsakyti
QUOTE(linastri @ 2010 10 01, 17:18)
nesupratau g.gif ar vel pasikeite pasto slaptazodis? wub.gif neieinu siandien



viskas gerai, jau iejau smile.gif tik kazkodel kelis kartus prase ivesti teisinga slaptazodi ir pakartoti zemiau esancius zodzius
Atsakyti
sveikos mirksiukas.gif

QUOTE(linastri @ 2010 10 01, 17:18)
nesupratau g.gif ar vel pasikeite pasto slaptazodis? wub.gif neieinu siandien


Sia savaite ir as sunkiai prisijungiau prie pasto, vis mete uzrasa - laikina klaida...
unsure.gif Matyt gmail „streikuoja“
Atsakyti