Įkraunama...
Įkraunama...

pradinukės 2

QUOTE(janiku @ 2010 09 29, 14:42)
kai kuriuos imetusi paieskok

Paste?

Dar eisiu prie kito kompo, gal isliko mano pries 4 metus daryti (jei kai kompas buvo uzluzes nedingo kartasi g.gif ), juk Kiseliovas ir kuno kultura nesikeite, tik va rakto dar reikia.
Atsakyti
Gal kuri turit dainos ,,giminės'' fonogramą. Darau senelių šventę ir labai reikia. O gal kas turite natas šios dainos?
Atsakyti
Gal kam reikia matematikos B. Balčyčio ilgalaikių planų? Žvirblių take 2010m. 2 ir 3 numeriuose pats autorius juos pateikia su komentarais... Neturiu nei namie, nei darbe skenerio, tad nelabai kuo galiu padėti.. Bet, jei būtų norinčių, galėčiau pasistengti 4u.gif
Papildyta:
Smagu paskaitinėti jūsų mintis. Jau pasinaudojau mintimis dėl drausmės bei namų darbų kontrolės bigsmile.gif . Dabar dar kirba mintis padaryti tuos lapelius dėl atleidimo nuo namų darbų thumbup.gif
o norėjau pasitairauti kas dirbate su Pupomis. Kaip organizuojate tuos projektus? Kelionė su Siauruku dabar aktuali... Nuplaukė mano mintis važiuoti juo, bet norisi vis tiek kaip nors sudominti tuo reikalu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2010 09 29, 17:10)

Smagu paskaitinėti jūsų mintis. Jau pasinaudojau mintimis dėl drausmės bei namų darbų kontrolės bigsmile.gif . Dabar dar kirba mintis padaryti tuos lapelius dėl atleidimo nuo  namų darbų  thumbup.gif
o norėjau pasitairauti kas dirbate su Pupomis. Kaip organizuojate tuos projektus? Kelionė su Siauruku dabar aktuali... Nuplaukė mano mintis važiuoti juo, bet norisi vis tiek kaip nors sudominti tuo reikalu doh.gif


O kaip su "Bitutės Majos nuotykiais". Skaitote ir iš kokios knygos? Aš nusipirkau tik šiandien doh.gif 34 Lt doh.gif Ir dar žiūriu, kažin ar atitiks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2010 09 29, 16:34)
Gal kuri turit dainos ,,giminės'' fonogramą. Darau senelių šventę ir labai reikia. O gal kas turite natas šios dainos?

Paieškosiu, lyg ir mačiau kažkur g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2010 09 29, 18:10)
o norėjau pasitairauti kas dirbate su Pupomis. Kaip organizuojate tuos projektus? Kelionė su Siauruku dabar aktuali... Nuplaukė mano mintis važiuoti juo, bet norisi vis tiek kaip nors sudominti tuo reikalu doh.gif


nedariau Pupos siulomu projektu. vykdom savo sugalvotus projektus, dar mokykliniu pasitaiko, o ir tarptautiniuose dalyvaujam. tai nelabai ir spejam
Atsakyti
QUOTE(BalBal @ 2010 09 29, 11:03)
gal kur yra ministerijos tinklalapiuose parasyta apie si dalijima pogrupiais? gal galima to issireikalauti ir ne rytu lietuvoje gyvenantiems?
kai vakar perskaiciau sia zinute, tai tiek isisvajojau, kaip butu smagu dirbti tik su 10 mokiniu. Galetu buti skirstymas gabieji ir silpniau kam sekasi. Su gabiaisiais tai kalnus nuvartytume. bet manu, kad cia pasvaigsiu ir apsiraminsiu. doh.gif

Bet tai gal cia tik apie uzsienio kalbos mokymasi kalbama arba darba su kitatauciais.. g.gif ? Nes iprastinej mokykloj tik uzsienio kalbai skirsto vaikus...
Atsakyti
Rasau prasyma direktorei, kad leistu nesiatestuoti.
Patarkit, kaip rasyt, ar Prasau leisti nesiatestuoti, ar Prasau leisti nekelti kvalifikacijos mokytojo metodininko vardui gauti???
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2010 09 30, 12:36)
Rasau prasyma direktorei, kad leistu nesiatestuoti.
Patarkit, kaip rasyt, ar Prasau leisti nesiatestuoti, ar Prasau leisti nekelti kvalifikacijos mokytojo metodininko vardui gauti???


pas mus prasymus raso tik tie, kurie nori atestuotis. kitiems nieko nereikia rasyti., o ypatingai, kad atsisakai kelti.
O jei pas jus reikia, tai mano nuomone reikia parasyti ir ivardinti kokia kvalifikacija tu atsisakai kelti.. ir dar gal nurodyt priezastis.Nes kiekviename prasyme reikalaujama konkretumo.

menka as cia patareja, gal patars, kas susidures su tokia situacija
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2010 09 30, 12:36)
Rasau prasyma direktorei, kad leistu nesiatestuoti.
Patarkit, kaip rasyt, ar Prasau leisti nesiatestuoti, ar Prasau leisti nekelti kvalifikacijos mokytojo metodininko vardui gauti???



Ar dar reikia ir tokius prasymus rasyt? o kodel nebesiatestuojate?
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 29, 18:46)
Paieškosiu, lyg ir mačiau kažkur  g.gif

oi,kaip būtų gerai,lauksiu... smile.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simba3: 03 spalio 2010 - 17:00