Įkraunama...
Įkraunama...

pradinukės 2

QUOTE(Iruciukass @ 2010 09 28, 20:00)
As irgi niekaip negaliu patekti i pasta. Gal vel kas nors nutiko su slaptazodziu?

nea kazko taip sttreikuoja buvau patekusi o dabar neleidzia
Atsakyti
Lyg ir viskas gerai? bigsmile.gif
Atsakyti
Kažko šiandien visos tylios, be kalbų g.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Reik konsultacijos, mielos kolegės blush2.gif 4u.gif ....

Pas mus ilgalaikiuose planuose, reik nurodyti kiek valandų kokiai temai ( 4u.gif sričiai) skiriama. Lietuvių k. padalinau per puse: skaitymui 128, rašymui 128, o kalbėjimas per visas pamokas g.gif Kaip kitaip paskirti???? O dabar iškilo klausimas, kaip paskirstyt tas valandas matematikai???Juk yra :skaičiai ir skaičiavimai, reiškiniai, lygybės ir nelygybės, geometrija, matai ir matavimai, statistika...Juk taip susipynę tos temos doh.gif Pernai kolegė buvo paskirsčiusi, bet kažkaip man tas reikalas tos "iš lempos"parašytas atrodo unsure.gif Patarkit, ką daryt?


Ir dar, niekaip neįeinu į paštą šiandien, o taip reikia saugaus eismo, civilinės saugos, 1 ir 4 klasei unsure.gif Prašau, pagelbėkiiiiiiiit blush2.gif
Atsakyti
as ir i pasta neieinu, o jei ir atidaro, tai paskui labai greit uzluzta... as lyg turiu parsisiuntus civiline sauga, galeciau, betuk, i Jusu pasta persiust
Atsakyti
QUOTE(leliuko_mama @ 2010 09 28, 18:54)
as ir i pasta neieinu, o jei ir atidaro, tai paskui labai greit uzluzta... as lyg turiu parsisiuntus civiline sauga, galeciau, betuk, i Jusu pasta persiust



betukas@roventa.lt Ačiuks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2010 09 28, 19:48)
Sveikutės 4u.gif

Reik konsultacijos, mielos kolegės  blush2.gif  4u.gif ....

Pas mus ilgalaikiuose planuose, reik nurodyti kiek valandų kokiai temai ( 4u.gif sričiai) skiriama. Lietuvių k. padalinau per puse: skaitymui 128, rašymui 128, o kalbėjimas per visas pamokas g.gif  Kaip kitaip paskirti???? O dabar iškilo klausimas, kaip paskirstyt tas valandas matematikai???Juk yra :skaičiai ir skaičiavimai, reiškiniai, lygybės ir nelygybės, geometrija, matai ir matavimai, statistika...Juk taip susipynę tos temos doh.gif Pernai kolegė buvo paskirsčiusi, bet kažkaip man tas reikalas tos "iš lempos"parašytas atrodo unsure.gif  Patarkit, ką daryt?
Ir dar, niekaip neįeinu į paštą šiandien, o taip reikia saugaus eismo, civilinės saugos, 1 ir 4 klasei  unsure.gif  Prašau, pagelbėkiiiiiiiit blush2.gif

Ačiū Dievui pas mus tokių nesąmonių nėra. Mes pasitvirtinom šiek tiek kitokias formas ir labai patogu - kartu ir ilgalaikiai ir trumpalaikiai (bet čia tik pradinukės taip daro, dalykininkės kažkaip kitaip)
Atsakyti
QUOTE(leliuko_mama @ 2010 09 28, 18:54)
as ir i pasta neieinu, o jei ir atidaro, tai paskui labai greit uzluzta... as lyg turiu parsisiuntus civiline sauga, galeciau, betuk, i Jusu pasta persiust

Ačiū ačiū ačiū, iki begalybės mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
oi pavargau. parasiau beveik pirmos klase planus. kam reik galiu atsiusti
Atsakyti
QUOTE(ingredb @ 2010 09 28, 17:20)
as tai turiu 25 pamokas, 3 vadovavimo.kruvis susidaro apie 36val su visais sasiuviniu taisymais ir priedais.pas mus lietuviu kalba skirstoma pogrupiais tai vietoj 8pamoku lietuviu kalbos turiu 16pamoku.siaip vaiku mazeja, tai galiu veliau ir netureti pogrupiu. kabu ant kabliuko.jau per rugsejo men 3 vaikai isvyko:2 i anglija ir 1 i internata.dar 1 vaikas iseina ir man liudni reikalai.tada turesiu gal kokias 22 pamokas

merginos gal kas jau padaret ilgalaikius planus 1klasei.mums reikia iki spalio 1 atsiskaityti o as net nepradejau.gerai butu zvilgteleti


geras thumbup.gif 16 lietuviu.....o tai kiek klaseje vaiku? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2010 09 28, 21:11)
Ačiū ačiū ačiū, iki begalybės mirksiukas.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


nera uz ka, smagu padet 4u.gif
Atsakyti
klaseje 20 vaiku tai po 10 dirbu per lietuviu kalbos pamoka.jei 1 vaikas iseitu man butu labai blogai.negaleciau dirbti pogrupiais
Atsakyti