Įkraunama...
Įkraunama...

pradinukės 2

aš turiu 21 pamoką, būrelių nė kiek, vadovavimas klasei - 3 val ir dar 1 papildomą valandą prof. orientavimo grupėje. Logiškai galvojant, už budėjimą pertraukų metu mums niekas nemoka g.gif Tad mes neprivalom budėt ir atsakyt, jei kas nutinka, bet..prieš vėją nepapūsi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2010 09 27, 23:24)
aš turiu 21 pamoką, būrelių nė kiek, vadovavimas klasei - 3 val ir dar 1 papildomą valandą prof. orientavimo grupėje. Logiškai galvojant, už budėjimą pertraukų metu mums niekas nemoka  g.gif  Tad mes neprivalom budėt ir atsakyt, jei kas nutinka, bet..prieš vėją nepapūsi  schmoll.gif

Taip mąsto pas mus, kad už 18 val. tą vieną papildomiems darbams skiriamą valandą reikia atidirbt. Į ją ir budėjimą skaičiuoja. Tiesa, net įdomu pasidarė: keletą metų tas papildomiems darbams skirtas valandas turėjom pildyti tokiose formose, šiemet kol kas tylu. Kaip jūs darot - pildot kur nors jas ar ne?
Atsakyti
Aš turiu 19 pamokų, 1 pu, 3 klasės auklėtojo valandas ir dar mums duoda papildomiems darbas asmeniškai kiekvienai (skirtingai), pvz.man 2,22 val. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 28 rugsėjo 2010 - 05:48
bet mums ne tik už budėjimus nemoka, o kiek pasitarimų, posėdžių, valdžia sako, kad į tą valandą mums įeina.
O jei klasėse yra virš 25 mokinių ar gaunate priedus?
Atsakyti
QUOTE(Moksliukė @ 2010 09 28, 07:20)
bet mums ne tik už budėjimus nemoka, o kiek pasitarimų, posėdžių, valdžia sako, kad į tą valandą mums įeina.
O jei klasėse yra virš 25 mokinių ar gaunate priedus?

Pabandėme "išsimušti" šiems metams doh.gif . Tačiau tokių klasių yra tik viena. Tai mums buvo pasiūlytas variantas toks: tai mokytojai (tiksliau toms, kurios turi daugiau negu 22 mokinius, o jų 1) mokam vidurkį (iš tų koeficientų šakučių), o kitoms minimumą. Tai atseit tada jausis, kad ji daugiau uždirba. Bet mes ne to norėjom - mes norėjom priedo už mokinius. Tada praėjo noras išmušinėti vienai priedą, kai kitos gautų dar mažiau negu dabar blush2.gif . Žodžiu tik sėdim suglaudę ausis ir tylim doh.gif
Atsakyti
pas mus toms, pas kurias daugiau nei 24 vaikai, dave viena valanda daugiau uz vadovavima klasei
Atsakyti
as tai turiu 25 pamokas, 3 vadovavimo.kruvis susidaro apie 36val su visais sasiuviniu taisymais ir priedais.pas mus lietuviu kalba skirstoma pogrupiais tai vietoj 8pamoku lietuviu kalbos turiu 16pamoku.siaip vaiku mazeja, tai galiu veliau ir netureti pogrupiu. kabu ant kabliuko.jau per rugsejo men 3 vaikai isvyko:2 i anglija ir 1 i internata.dar 1 vaikas iseina ir man liudni reikalai.tada turesiu gal kokias 22 pamokas

merginos gal kas jau padaret ilgalaikius planus 1klasei.mums reikia iki spalio 1 atsiskaityti o as net nepradejau.gerai butu zvilgteleti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingredb: 28 rugsėjo 2010 - 16:23
Merginos, gal žinote, kiek maždaug kainuoja 1 pamoka mokymo namuose? Turiu omenyje ne papildomai užsidirbti, bet dirbant su gydytojų rekomendacijom. Dirbu šį mėnesį su savo mokiniu, per mėnesį susidarė 19 valandų, tai baisiai įdomu, kiek čia tų šlamančių įkris į piniginę g.gif
Atsakyti
Aš ketvirtokė, tai šiemet turiu 20 pamokų, o iš viso-30 val.Papildomas valandas duoda už auditą,nors jį atšaukė,pas mus pavadino ,,mokyklos veiklos kokybės įsivertinimas" ir ariam toliau...apklausos,anketavimas, interviu irt.t.
Atsakyti
QUOTE(ingredb @ 2010 09 28, 16:20)
as tai turiu 25 pamokas, 3 vadovavimo.kruvis susidaro apie 36val su visais sasiuviniu taisymais ir priedais.pas mus lietuviu kalba skirstoma pogrupiais tai vietoj 8pamoku lietuviu kalbos turiu 16pamoku.siaip vaiku mazeja, tai galiu veliau ir netureti pogrupiu. kabu ant kabliuko.jau per rugsejo men 3 vaikai isvyko:2 i anglija ir 1 i internata.dar 1 vaikas iseina ir man liudni reikalai.tada turesiu gal kokias 22 pamokas

merginos gal kas jau padaret ilgalaikius planus 1klasei.mums reikia iki spalio 1 atsiskaityti o as net nepradejau.gerai butu zvilgteleti

blink.gif Vau O kur čia taip gerai yra?
Turiu 19 sav. pamokų, 2 val.papildomam ugdymui ir 3 val. klasės vadovavimui. Iš viso su viskuo 29.
Atsakyti
Į paštą įmečiau Veličkos muzikos 1ir 2 klasei diskus. Kam reikia, tai čiupkit, griebkit ir naudokit 4u.gif mirksiukas.gif

P.S. Pas mane kažkodėl nepasijungia paštas, tai negaliu pažiūrėti ar atsisiuntė. Pasakykit, jei nėra blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 28 rugsėjo 2010 - 17:07
QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 28, 18:01)
Į paštą įmečiau Veličkos muzikos 1ir 2 klasei diskus. Kam reikia, tai čiupkit, griebkit ir naudokit  4u.gif  mirksiukas.gif

P.S. Pas mane kažkodėl nepasijungia paštas, tai negaliu pažiūrėti ar atsisiuntė. Pasakykit, jei nėra  blush2.gif



As irgi niekaip negaliu patekti i pasta. Gal vel kas nors nutiko su slaptazodziu?
Atsakyti