Įkraunama...
Įkraunama...

pradinukės 2

QUOTE(arden @ 2010 09 26, 20:47)
raugą pati gali pasidaryt, yra sm tema k[I]epam duoną pačios[/I] pirmam puslapy yra receptas. aš irgi kepu namuose duoną su duonkepe  thumbup.gif

Buk, gerute, imesk nuoroda temukes, nes as kol surasiu doh.gif
Duonkepes neturiu, bandyciau orkaitej
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2010 09 26, 20:51)
Buk, gerute, imesk nuoroda temukes, nes as kol surasiu doh.gif
Duonkepes neturiu, bandyciau orkaitej

duonelė
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2010 09 26, 20:56)

Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
man tenka irgi kartą per savaitę budėt blink.gif Bet didžiausią chaosą kelia pirmokai lotuliukas.gif , Tai ir kariauju su jais biggrin.gif Nežinau, kodėl iš mano pašto išsiųstų laiškų nepriima g.gif Man rodo, kad išsiunčiu, o šitam pašte jų nėra g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2010 09 26, 21:09)
man tenka irgi kartą per savaitę budėt  blink.gif Bet didžiausią chaosą kelia pirmokai  lotuliukas.gif , Tai ir kariauju su jais  biggrin.gif  Nežinau, kodėl iš mano pašto išsiųstų laiškų nepriima  g.gif Man rodo, kad išsiunčiu, o šitam pašte jų nėra  g.gif


Jei neklystu tavo laiskeli radau prie slamsto. Perkeliau i gautuosius.

Labai saunus zmogeliukai is balionu gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 26 rugsėjo 2010 - 20:15
ačiū, peliuk, įtraukiau save į kontaktus, tada gal ir laiškus pradės rodyt g.gif
Atsakyti
Bet man tai keista, kad mokytojai turi budet ir kariaut su tais vaikais per pertraukas, kazkoks absurdas, taip per pertrauka prarekiu balsa, kad po to puse pamokos negaliu kalbet. Tik jei niekas nebudes tai gali ir mokykla nuverst. Pas mus ir vos ne kasdien kas nors susimusa, bet jei mokytojo akyse nusisuko spranda tai nieko baisaus, o jei ne tai jau kriminalas. doh.gif Tik budejimo diena, mes negalime eiti i tualeta ir pavalgyt. Skambutis nuskambejo ir jau stovet reik kaip kareiviui. Ypac negaliu pakest budejimo lauke, as ten susalu verysad.gif , o ziema kaip reik stovet 20min ir salt kai lauke 20 salcio tai isvis ziauru verysad.gif

O mano emailo irgi nera prie visu saraso, bet kiek siunciu anglu kalba, matau, kad rodo, atsisiuncia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo INEXS: 26 rugsėjo 2010 - 20:48
QUOTE(22peliukas22 @ 2010 09 26, 20:14)
Jei neklystu tavo laiskeli radau prie slamsto. Perkeliau i gautuosius.

Labai saunus zmogeliukai is balionu gavosi  thumbup.gif

Man irgi kažkada taip buvo - persigandau, jetau, galvoju, va, mano laiškai šlamštas doh.gif lotuliukas.gif

Labanakt 4u.gif

Ačiū už duonelės temą, nes savo raugą numarinau doh.gif ...Buvau gavusi, pora kartų kepiau thumbup.gif Dabar mokėsiu naują pasidaryt thumbup.gif
Atsakyti
Į PAŠYĄ ĮDĖJAU MODIFIKUOTAS PROGRAMAS 4 KLASEI. TAIP PAT IR PORĄ SKAIDRIŲ. VIENA SKIRTA TĖVAMS PIRMOKŲ. JČĄ GALIMA PANAUDOTI PER TĖVU SUSIRINKIMĄ, O KITA MAMOMS, NAUDOJAU PER MAMYČIŲ ŠVENTĘ
Papildyta:
Įdėjau į paštą modifikuotas programas 4klasei , o taip pat ir porą pateikčių. Viena skirta pirmokų tėvams, ją panaudojau per susirinkimą, o kita mamoms, ją naudojau per mamyčių dieną.
Atsakyti
mes ir budim karta per savaite, bet tos dienos buna gana...
Atsakyti
QUOTE(suilibuk @ 2010 09 27, 12:14)
Į PAŠYĄ ĮDĖJAU MODIFIKUOTAS PROGRAMAS 4 KLASEI. TAIP PAT IR PORĄ SKAIDRIŲ. VIENA SKIRTA TĖVAMS PIRMOKŲ. JČĄ GALIMA PANAUDOTI PER TĖVU SUSIRINKIMĄ, O KITA MAMOMS, NAUDOJAU PER MAMYČIŲ ŠVENTĘ
Papildyta:
Įdėjau į paštą modifikuotas programas 4klasei , o taip pat ir porą pateikčių. Viena skirta pirmokų tėvams, ją panaudojau per susirinkimą, o kita mamoms, ją naudojau per mamyčių dieną.

Ačiū. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, labai atsiprašau, pamiršau iš darbo parsinešti Veličkos 1ir 2 klasės diskus doh.gif . Turiu truputį šeimyninių bėdų, tai galva visai neverda blush2.gif . Pasistengsiu rytoj nepamiršti, o gal net per kokią pertrauką padirbėsiu prie kompiuterio ax.gif . Dar kartelį atsiprašau, nes žinau, kad laukėt blush2.gif ...
Atsakyti