Įkraunama...
Įkraunama...

pradinukės 2

QUOTE(simba3 @ 2010 09 25, 23:47)
o KAIP DUONA KEPI?? Duonkepe turi ar orkaitej??Noreciau ir as pabandyt issikept rolleyes.gif

orkaitėj, kepu kvietinių miltų duoną, man ji labai skani, ruginę irgi bandysiu, tik dar nenusiperku miltų ir raugo neparsivežu smile.gif
Merginos, baikit dalint slaptažodžius, negi nevertinat visų triūso, kad galit viešint visiems, ką pačios sunkiai kuriam bash.gif nono.gif
Aš irgi norėčiau Veličkos įrašų 1 kl. rolleyes.gif
Atsakyti
mums 1 diena per savaite reikia budet. bet ir to uztenka doh.gif wacko.gif umn.gif bash.gif protest.gif
Atsakyti
į pašta idėjau adaoptuotas lietuvių k., pasaulio pažinimo ir matematikos programas 4 klasei. gal kam prireiks. pasistengsiu ryt poryt įdėti ir modifikuotas
Atsakyti
Sveikutės.Esu naujokė ir labai džiaugiausi atradusi šį puikų forumą ir galimybę dalintis turima medžiaga. Labai apmaudu,kad su slaptažodžiu tokie dalykai darosi verysad.gif Pritariu nuomonei, kad kaltininkę reikia paviešinti.Gal suaugusiam žmogui, juo labiau pedagogui gėda pasidarys...

Mes mokykloje budim kartą per savaitę. Man tenka pirmadienis, ir taip ši diena sunki, o dar budėt tenka doh.gif
Atsakyti
Nežinau kas geriau: budėti kartą per savaitę, ar kartą per porą mėnesių, bet jau kaip už tėvynę.

Mergaitės į paštą išsiunčiau keletą pateikčių pasaulio pažinimui. Jos ne mano, kažkada teko dalyvauti seminare, kurį vedė mokytoja metodininkė. Ji mielai su mumis pasidalino jomis. Tikiuosi nedarau nusikaltimo dabar pasidalindama su jumis. Mokykloje dar turiu apie Egiptą, gal Graikiją. Pasižiūrėsiu, ką turiu ir dar įmesiu.
Atsakyti
Genute, jei galesit idekit dar kada nors ir muzikos klausymui i pasta
Atsakyti
turiu darbe veličkos kompaktą 1 kl, pasakykit kaip jį įkelt ir įkelsiu blush2.gif šiemet gavom naujas muzikos knygas iš šok serijos, vieversys, bet mokytojo knygos nebuvo, o ten visos natos, kompaktas, tai ir likau su Velička
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2010 09 26, 20:21)
Mergaitės į paštą išsiunčiau keletą pateikčių pasaulio pažinimui. Jos ne mano, kažkada teko dalyvauti seminare, kurį vedė mokytoja metodininkė. Ji mielai su mumis pasidalino jomis. Tikiuosi nedarau nusikaltimo dabar pasidalindama su jumis. Mokykloje dar turiu apie Egiptą, gal Graikiją. Pasižiūrėsiu, ką turiu ir dar įmesiu.


man taip pat patinka pamokose naudoti pateiktis, Mokiniai labiau isimena medziaga. Pernai dariau su treciokais tokia lietuviu pamoka - rungtynes, kas geriausiai ismoko dialogo ir kreipinio skyryba. labai patiko. Mokytojai per pamoka maziau darbo, tik pasiruosimas uztrunka.

nesuprantu, kas vyksta su slaptazodzio dalinimu. lotuliukas.gif
tik musu paste pamaciau, kad genute prisiuntus daug dokumentu ir kazkuriame laiske prase slaptazodzio. pagal susitarima musu forume pasisakiau, kad ji verta gauti pasto slaptazodi.( lyg tai buvo po triju pasakymu "taip") pati jai nesiunciau, nes neturiu tokios teises: nesu nei senbuve, nei ta pasta sukurus. Tik stengiuosi su jumis bendrauti forume ir dalintis dokumentais paste drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BalBal: 26 rugsėjo 2010 - 19:35
QUOTE(vaiduuse @ 2010 09 26, 20:06)
orkaitėj, kepu kvietinių miltų duoną, man ji labai skani, ruginę irgi bandysiu, tik dar nenusiperku miltų ir raugo neparsivežu  smile.gif
Merginos, baikit dalint slaptažodžius, negi nevertinat visų triūso, kad galit viešint visiems, ką pačios sunkiai kuriam  bash.gif  nono.gif
Aš irgi norėčiau Veličkos įrašų 1 kl.  rolleyes.gif

vaidusse, as labai noreciau rugine ismokt kept.
Parasyk man i az receptuka, kad neterst temos, prasom ax.gif

Ir dar is kur ta rauga gaut g.gif
Atsakyti
[quote=BalBal,2010 09 26, 20:34]
man taip pat patinka pamokose naudoti pateiktis, Mokiniai labiau isimena medziaga. Pernai dariau su treciokais tokia lietuviu pamoka - rungtynes, kas geriausiai ismoko dialogo ir kreipinio skyryba. labai patiko. Mokytojai per pamoka maziau darbo, tik pasiruosimas uztrunka.

Bal Bal, gal galėtum pasidalinti šia pateiktimi. Mes kaip tik mokomės dialogo skyrybą bigsmile.gif .
Atsakyti
Kalbat apie budejima, tai as budziu 2 kart per savaite. Koridoriui 4okai ir 1okai, siabu siaubas, mazeliai lekia ir rekia, o mano ketvirtokia gi juos tramdo doh.gif . Kai as koridoriui. tai didele puse klases vaiku tupi klasej, gtreciadieni taip du susikale, kad vienas su melyne vaiksto. Atejo pas mus naujokas, is kaimo, tai nenori gal kitiems nusileist, na suprantu viska,. bet kam kalt i veida doh.gif Ir dar ilekiau i klase, tai teko skirt, nes mano zviegimo niekas negirdejo doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2010 09 26, 20:40)
vaidusse, as labai noreciau rugine ismokt kept.
Parasyk man i az receptuka, kad neterst temos, prasom ax.gif

Ir dar  is kur ta rauga gaut g.gif

raugą pati gali pasidaryt, yra sm tema k[I]epam duoną pačios[/I] pirmam puslapy yra receptas. aš irgi kepu namuose duoną su duonkepe thumbup.gif
Atsakyti