Įkraunama...
Įkraunama...

pradinukės 2

QUOTE(eda77 @ 2010 09 26, 15:56)
nuostabus dalykas  4u.gif  aciu uz skaidres.

as dirbu pagal Velicka, turiu tik diska, skirta muzikiniu kuriniu klausymui „PAGALBINE MUZIKINE PRIEMONE“ kiek zinau dar yra diskas skirtas dainelem, jo neturiu. ar domina?  tongue.gif
kazko stringa kompas, pastebejau kad mano zinutes„dvigubinasi“. sorry  ax.gif


Labai domintų betkas 3-4 klasei, nes nieko neturiu. Verčiuosi su karaoke dainelėmis, o klausymo kaip ir nėra g.gif ...
QUOTE(Betukas @ 2010 09 26, 16:54)
Ir aš pagal Veličką. Diskų nerasta mokykloj, tai ką turiu iš senai kasetėse, pritaikau, kai išeina. Labai norėčiau turėti 1-2 klasei  blush2.gif
Kažkaip su pirmokais labiau imam daineles - dainuojam iki  nukritimo biggrin.gif  Nelabai patinka man tas vadovėlis  schmoll.gif
drinks_cheers.gif  Tiesia šviesiai  drinks_cheers.gif
Domina  ax.gif
Sveikutės  4u.gif
Ryt keliauju į darbuką jau. Pamokoms nepasiruošusi doh.gif , nes pavaduojanti kolegė nekelia ragelio, nežinau padėties doh.gif  Na, kaip nors, rasim ką veikt su pirmokiukais  smile.gif

Rytoj paimsiu darbe diskus ir grįžusi namo sukelsiu 1-2 klasei ką rasiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2010 09 26, 14:11)
tai, kad čia jau gaunas ne slaptažodis, o viešažodis  doh.gif panaršiau šiandien netingėdama ir radau įdomių dalykų: žinau kas dalija slaptažodžius. o dabar spręskit, ar vėl keičiam, ar pasitikim kolegėm, kurios čia nebendrauja. o gal ims ir prisipažins kaltininkės ar viešai parašyt?

blink.gif blink.gif
Papildyta:
QUOTE(elimak7 @ 2010 09 26, 15:58)
Nors as ir naujoke, bet uz viesa paskelbima ir galbut slaptazodzio keitima.  Man tik idomu kaip tokios mokytojos gali kazko reikalauti is mokiniu, jeigu pacios nesilaiko susitarimo g.gif

as irgi UZ drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dar norėjau pasiteirauti dėl anketos mokinio akademinių žinių lygio nustatymui ax.gif Tai ten tie įgūdžiai pirmokų surašyti? unsure.gif Parašyta 1-4 klasė, bet manau, kad ten pirmokų įgudžiai tik , taip? unsure.gif

Įmečiau tokį niekutį, skaidres su antikos laikų foto smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Betukas: 26 rugsėjo 2010 - 16:42
QUOTE(Vildinga @ 2010 09 24, 15:03)
Kaip tai pries dvi dienas  blink.gif  blink.gif  blink.gif
Jei tai butu pries 2 savaites tai suprasciau, bet pries 2 dienas... Tai ka - ir vel kazkas kazka trina??? mad.gif

Beje, klaipedietes, zinau atveji ne pletku lygyje, kad musu nauju slaptazodziu jau pasidalinote su keliom cia neprisijungusiom kolegem. Nu negrazu schmoll.gif


doh.gif schmoll.gif doh.gif
Sveikutės,
Padiskutuokim dar kartą apie žmogaus saugą. Kiek valandų skiriate saugiam eismui? civilinei saugai?priešgaisrinei? Man lyg priešgaisrinei t.b. 6, civilinei - 3, o kiek saugiam eismui?
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2010 09 26, 18:01)
doh.gif  schmoll.gif  doh.gif
Sveikutės,
Padiskutuokim dar kartą apie žmogaus saugą. Kiek valandų skiriate saugiam eismui? civilinei saugai?priešgaisrinei? Man lyg priešgaisrinei t.b. 6, civilinei - 3, o kiek saugiam eismui?

Saugiam eismui turėtų būti berods nemažiau kaip 12 g.gif
Atsakyti
sveikos, nežinau, kaip įsirašyti genutės fonogramas, o man jų laaabai reikia blush2.gif

liūdna, kad tokie negrąžūs dalykai darosi, taip džiaugiausi suradusi šį forumą, nors jau esu įpratusi, turiu labai problemišką kolegę su kuria visa mokykla kariauja verysad.gif
Atsakyti
laba...ir viso.. blush2.gif
kaip jus spejat, pradzioj savaites buvau ilindus i koki 6 gal puslapi, siadien skaitinejau 22-23, o dabar jau blink.gif blink.gif blink.gif nespeju niekaip su jumi unsure.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif permeciau tik paskutinius pasisakymus, kakzkokia pyyyyyyyyyyyyp su tuo mus pastu. bet as ir ten nebespeju doh.gif doh.gif darykit, merginos, kaip ismanot, bet matyt, kai musu gretos sitaip issiliejo, vargu bau, ar bepavyks viso sito isvengt verysad.gif bus, velniskai nepatogu, bet gausim siuntinetis viena kitai i asmeninius pastus, jei kitaip civilizuotai neiseina ar ka darom...BLOGAI kai sitaip blink.gif as dabar vargstu su dienynu, tik penktadieni, juos gavom, tai dabar aisku, yra susikaupe raslaivos, o dar asmeniniai kinderiai savo issisunkia is manes, tai reziume: nebspeju nieko.
beje, maciau betuaks grizo...sveika mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti

Man zinokit su tuo slaptazodziu gaunasi vaiku darzelis doh.gif , suauge moterys ir vis keitinejat. Manau kiek bekeisit, vistiek vienos per kitas ta slaptazodi perduosit. smile.gif
O as norejau paklaust kaip as jus su budejimu mokykloje? as du kart savaitej turiu budet mokykloj., kazkoks absurdasm tas dienas net pamokoms negaliu pasiruost, nes jei direktore neranda koridoriuje tai gaunasi didelis kriminalas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(INEXS @ 2010 09 26, 19:47)
Man zinokit su tuo slaptazodziu gaunasi vaiku darzelis doh.gif , suauge moterys ir vis keitinejat. Manau kiek bekeisit, vistiek vienos per kitas ta slaptazodi perduosit. smile.gif
O as norejau paklaust kaip as jus su budejimu mokykloje? as du kart savaitej turiu budet mokykloj., kazkoks absurdasm tas dienas net pamokoms negaliu pasiruost, nes jei direktore neranda koridoriuje tai gaunasi didelis kriminalas doh.gif


Budėjimas mokykloje yra atskira tema bash.gif
Mes mokykloje turime džiaugsmą budėti savaitėm. Klasė yra atsakinga už skambutį, o mokytoja kiekvieną pertrauką budi koridoriuje. Turbūt nereikia pasakoti, kaip klasė atrodo po šios savaitės, dar mokytoja vaikšto su pastoviu galvos skausmu, nes reikia laiku paskambinti, per pertraukas medituoti, kad vaikai likę klasėje nenusisuktų galvų ir t.t. Apie pasiruošimą pamokoms aš net nekalbu.
Va šitas džiaugsmas manęs laukia jau nuo pirmadienio . gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 26 rugsėjo 2010 - 18:59
QUOTE(22peliukas22 @ 2010 09 26, 14:29)
liūdna, kad tokie dalykai dedasi  verysad.gif
nesinorėtų visko prarasti, aš už slaptažodžio keitimą, tik jei juo pasidalino tos, kurios čia bendrauja, kur tikimybė, kad vėl jo neišplatins.

Aš jau nebespėju taip dažnai diskutuoti su Jumis, tačiau skaitau ir keista darosi. Nejaugi tikrai kažkas trina dokumentus? Taip nesinori tikėti. Gal iš nemokėjimo ar nesupratimo netyčia ištrynė. Toks turtas sukurtas ir negaliu patikėti, kad kažkam kliūna. Mielos kolegės, būkime sąžiningos, o jei netyčia taip atsitiko, tai parašykite ir tikrai visos supras.
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2010 09 26, 19:59)
Budėjimas mokykloje yra atskira tema  bash.gif
Mes mokykloje turime džiaugsmą budėti savaitėm. Klasė yra atsakinga už skambutį, o mokytoja kiekvieną pertrauką budi koridoriuje. Turbūt nereikia pasakoti, kaip klasė atrodo po šios savaitės, dar mokytoja vaikšto su pastoviu galvos skausmu, nes reikia laiku paskambinti, per pertraukas medituoti, kad vaikai likę klasėje nenusisuktų galvų ir t.t. Apie pasiruošimą pamokoms aš net nekalbu.
Va šitas džiaugsmas manęs laukia jau nuo pirmadienio .  gun_bandana.gif

Oi, ziauru tada ne tik mums doh.gif , nekenciu as to budejimo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pauliausirmosmama @ 2010 09 26, 18:26)
laba...ir viso.. blush2.gif
kaip jus spejat, pradzioj savaites buvau ilindus i koki 6 gal puslapi, siadien skaitinejau 22-23, o dabar jau blink.gif  blink.gif  blink.gif nespeju niekaip su jumi unsure.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif permeciau tik paskutinius pasisakymus, kakzkokia pyyyyyyyyyyyyp su tuo mus pastu. bet as ir ten nebespeju doh.gif  doh.gif darykit, merginos, kaip ismanot, bet matyt, kai musu gretos sitaip issiliejo, vargu bau, ar bepavyks viso sito isvengt verysad.gif bus, velniskai nepatogu, bet gausim siuntinetis viena kitai i asmeninius pastus, jei kitaip civilizuotai neiseina ar ka darom...BLOGAI kai sitaip blink.gif as dabar vargstu su dienynu, tik penktadieni, juos gavom, tai dabar aisku, yra susikaupe raslaivos, o dar asmeniniai kinderiai savo issisunkia is manes, tai reziume: nebspeju nieko.
beje, maciau betuaks grizo...sveika mirksiukas.gif  4u.gif


Labuka,
Aha, jau grįžau. Vajei vajei, manęs dienynas irgi laukia...Paskęsiu tam liūne, nei auselės nekyšos doh.gif
QUOTE(22peliukas22 @ 2010 09 26, 18:59)
Budėjimas mokykloje yra atskira tema  bash.gif
Mes mokykloje turime džiaugsmą budėti savaitėm. Klasė yra atsakinga už skambutį, o mokytoja kiekvieną pertrauką budi koridoriuje. Turbūt nereikia pasakoti, kaip klasė atrodo po šios savaitės, dar mokytoja vaikšto su pastoviu galvos skausmu, nes reikia laiku paskambinti, per pertraukas medituoti, kad vaikai likę klasėje nenusisuktų galvų ir t.t. Apie pasiruošimą pamokoms aš net nekalbu.
Va šitas džiaugsmas manęs laukia jau nuo pirmadienio .  gun_bandana.gif

lotuliukas.gif
Pas mus irgi reikalauja, kad budėtume, o kai neranda klasėj, tai irgi - tu ką, taip pirmokus palieki??? Čia taip buvo pirmą savaitę rugsėjo doh.gif Kai koridoriuj nėr - vėl blogai doh.gif
Atsakyti