Įkraunama...
Įkraunama...

pradinukės 2

QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 26, 13:06)
Įkėliau į paštą skaidres apie rašytojus, jei kam pasirodys naudinga, galėsiu įdėti ir daugiau  mirksiukas.gif

thumbup.gif laaabai ačiū 4u.gif Ar tu jas pati darai? g.gif reiks ir man prisiminti, nes kažkada darydavau, o dabar vėl nepamenu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 09 26, 13:49)
thumbup.gif laaabai ačiū  4u.gif Ar tu jas pati darai? g.gif reiks ir man prisiminti, nes kažkada darydavau, o dabar vėl nepamenu  doh.gif

Pati dariau praeitos laidos ketvirtokams, kai norėjau plačiau supažindinti su lietuvių klasikais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(BalBal @ 2010 09 25, 14:23)
manau, kad Genute verta taip pat gauti slaptazodi.kaip manote kitos? Paste padaugejo jos atsiustu dokumentu.  thumbup.gif
Prasau, senbuviu, atkreikit demesi ir slaptazodi nusiuskit i jos pasta g.vilkiene@gmail.com

tai, kad čia jau gaunas ne slaptažodis, o viešažodis doh.gif panaršiau šiandien netingėdama ir radau įdomių dalykų: žinau kas dalija slaptažodžius. o dabar spręskit, ar vėl keičiam, ar pasitikim kolegėm, kurios čia nebendrauja. o gal ims ir prisipažins kaltininkės ar viešai parašyt?
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2010 09 26, 14:11)
tai, kad čia jau gaunas ne slaptažodis, o viešažodis  doh.gif panaršiau šiandien netingėdama ir radau įdomių dalykų: žinau kas dalija slaptažodžius. o dabar spręskit, ar vėl keičiam, ar pasitikim kolegėm, kurios čia nebendrauja. o gal ims ir prisipažins kaltininkės ar viešai parašyt?


liūdna, kad tokie dalykai dedasi verysad.gif
nesinorėtų visko prarasti, aš už slaptažodžio keitimą, tik jei juo pasidalino tos, kurios čia bendrauja, kur tikimybė, kad vėl jo neišplatins.
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2010 09 26, 14:11)
tai, kad čia jau gaunas ne slaptažodis, o viešažodis  doh.gif panaršiau šiandien netingėdama ir radau įdomių dalykų: žinau kas dalija slaptažodžius. o dabar spręskit, ar vėl keičiam, ar pasitikim kolegėm, kurios čia nebendrauja. o gal ims ir prisipažins kaltininkės ar viešai parašyt?

Vau doh.gif ir vėl doh.gif . Jei rekės, tai aš už keitimą drinks_cheers.gif Tokiu atveju lai negauna ir tos, kurios dalija į kairę ir dešinę slaptažodį g.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2010 09 26, 14:11)
tai, kad čia jau gaunas ne slaptažodis, o viešažodis  doh.gif panaršiau šiandien netingėdama ir radau įdomių dalykų: žinau kas dalija slaptažodžius. o dabar spręskit, ar vėl keičiam, ar pasitikim kolegėm, kurios čia nebendrauja. o gal ims ir prisipažins kaltininkės ar viešai parašyt?

Manau, kad būtina paviešinti kas taip elgiasi. Lai pasiaiškina: jei sutarta atsakingai dalinti, tai kaip taip galima... g.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 26, 13:06)
Įkėliau į paštą skaidres apie rašytojus, jei kam pasirodys naudinga, galėsiu įdėti ir daugiau  mirksiukas.gif

nuostabus dalykas 4u.gif aciu uz skaidres.
Papildyta:
QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 26, 13:06)
Įkėliau į paštą skaidres apie rašytojus, jei kam pasirodys naudinga, galėsiu įdėti ir daugiau  mirksiukas.gif

nuostabus dalykas 4u.gif aciu uz skaidres.
Papildyta:
QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 26, 12:30)
Merginos, pstebėjau, kad visoms reikia Krakauskaitės  blush2.gif , O gal kas nors su Velička dirba muzikos pamokose  ax.gif ? Man labai reikėtų 3 klasei įrašų  blush2.gif ... Gal šiaip kuri turite  4u.gif ?


as dirbu pagal Velicka, turiu tik diska, skirta muzikiniu kuriniu klausymui „PAGALBINE MUZIKINE PRIEMONE“ kiek zinau dar yra diskas skirtas dainelem, jo neturiu. ar domina? tongue.gif
kazko stringa kompas, pastebejau kad mano zinutes„dvigubinasi“. sorry ax.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2010 09 26, 15:11)
tai, kad čia jau gaunas ne slaptažodis, o viešažodis  doh.gif panaršiau šiandien netingėdama ir radau įdomių dalykų: žinau kas dalija slaptažodžius. o dabar spręskit, ar vėl keičiam, ar pasitikim kolegėm, kurios čia nebendrauja. o gal ims ir prisipažins kaltininkės ar viešai parašyt?


Nors as ir naujoke, bet uz viesa paskelbima ir galbut slaptazodzio keitima. Man tik idomu kaip tokios mokytojos gali kazko reikalauti is mokiniu, jeigu pacios nesilaiko susitarimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2010 09 26, 14:11)
tai, kad čia jau gaunas ne slaptažodis, o viešažodis  doh.gif panaršiau šiandien netingėdama ir radau įdomių dalykų: žinau kas dalija slaptažodžius. o dabar spręskit, ar vėl keičiam, ar pasitikim kolegėm, kurios čia nebendrauja. o gal ims ir prisipažins kaltininkės ar viešai parašyt?


vaje doh.gif kaip dauguma nutars - taip ir as pritarsiu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2010 09 26, 14:11)
tai, kad čia jau gaunas ne slaptažodis, o viešažodis  doh.gif panaršiau šiandien netingėdama ir radau įdomių dalykų: žinau kas dalija slaptažodžius. o dabar spręskit, ar vėl keičiam, ar pasitikim kolegėm, kurios čia nebendrauja. o gal ims ir prisipažins kaltininkės ar viešai parašyt?

Žiauru doh.gif kiek gi galima bash.gif jeigu nesusiprato po antro karto prikasti liežuvio, tai siūlau paviešinti kaltininkes ir tada belieka vėl pakeisti slaptažodį verysad.gif
Atsakyti
na va per visus popierius ir pirmokus nesilankiau nei temoj, nei paste. tik dabar suzinojau is jusu kad pakeistas slaptazodis. as tai kaip maryte melnikaite niekam nesakiau slaptazodzio. nesuprantu kaip negali tokio gerio saugoti.dziaugtis reikia, kad gali pats prieiti prie tokio gerio, o nedalinti kitiems.
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 26, 12:09)
Su kasetėm greičiausiai nieko neišeis schmoll.gif ... Labai gaila... 1,2 klasei turiu diskus, o 3,4 ne  schmoll.gif  ir labai sunku dirbti, kai negali klausytis įrašų  blush2.gif

Ir aš pagal Veličką. Diskų nerasta mokykloj, tai ką turiu iš senai kasetėse, pritaikau, kai išeina. Labai norėčiau turėti 1-2 klasei blush2.gif
Kažkaip su pirmokais labiau imam daineles - dainuojam iki nukritimo biggrin.gif Nelabai patinka man tas vadovėlis schmoll.gif

QUOTE(nengute @ 2010 09 26, 14:46)
Manau, kad būtina paviešinti kas taip elgiasi. Lai pasiaiškina: jei sutarta atsakingai dalinti, tai kaip taip galima...  g.gif

drinks_cheers.gif Tiesia šviesiai drinks_cheers.gif

QUOTE(eda77 @ 2010 09 26, 14:56)
nuostabus dalykas  4u.gif  aciu uz skaidres.

as dirbu pagal Velicka, turiu tik diska, skirta muzikiniu kuriniu klausymui „PAGALBINE MUZIKINE PRIEMONE“ kiek zinau dar yra diskas skirtas dainelem, jo neturiu. ar domina?  tongue.gif
kazko stringa kompas, pastebejau kad mano zinutes„dvigubinasi“. sorry  ax.gif

Domina ax.gif


Sveikutės 4u.gif
Ryt keliauju į darbuką jau. Pamokoms nepasiruošusi doh.gif , nes pavaduojanti kolegė nekelia ragelio, nežinau padėties doh.gif Na, kaip nors, rasim ką veikt su pirmokiukais smile.gif
Atsakyti