Įkraunama...
Įkraunama...

pradinukės 2

QUOTE(eda77 @ 2010 09 25, 18:19)
Nengute, tesinukas jau paste. Veliau dar papildysiu

Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labukas. Adaptuotos programos rašomos vaikams, turintiems žymių sutrikimų. Manisškiai net ir mokosi iš vadovėlių skirtų spec. mokyklos. o adaptuotas programas turi vaikai tik su nežymiai sutrikimais. o vaikus i ppt veža jų pačių tėvai.
Atsakyti
QUOTE(suilibuk @ 2010 09 26, 10:49)
Labukas. Adaptuotos programos rašomos vaikams, turintiems žymių sutrikimų. Manisškiai net ir mokosi iš vadovėlių skirtų spec. mokyklos. o adaptuotas programas turi vaikai tik su nežymiai sutrikimais. o vaikus i ppt veža jų pačių tėvai.


na siaip pas mus jei tevai neveza patys i ppt, tada logopede sutvarko visas formas.galima ir mokykloje tokia procedura.
Atsakyti
Aciū genutei iš siuntinukus. Labai vertinga.
Atsakyti
Merginos, pstebėjau, kad visoms reikia Krakauskaitės blush2.gif , O gal kas nors su Velička dirba muzikos pamokose ax.gif ? Man labai reikėtų 3 klasei įrašų blush2.gif ... Gal šiaip kuri turite 4u.gif ?
Atsakyti
Įkėliau į paštą skaidres apie rašytojus, jei kam pasirodys naudinga, galėsiu įdėti ir daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 26, 13:30)
Merginos, pstebėjau, kad visoms reikia Krakauskaitės  blush2.gif , O gal kas nors su Velička dirba muzikos pamokose  ax.gif ? Man labai reikėtų 3 klasei įrašų  blush2.gif ... Gal šiaip kuri turite  4u.gif ?


as turiu bet tik kasetese g.gif tai nezinau ka cia sugalvoti
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2010 09 26, 13:06)
as turiu bet tik kasetese g.gif tai nezinau ka cia sugalvoti

Su kasetėm greičiausiai nieko neišeis schmoll.gif ... Labai gaila... 1,2 klasei turiu diskus, o 3,4 ne schmoll.gif ir labai sunku dirbti, kai negali klausytis įrašų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 26, 14:09)
Su kasetėm greičiausiai nieko neišeis schmoll.gif ... Labai gaila... 1,2 klasei turiu diskus, o 3,4 ne  schmoll.gif  ir labai sunku dirbti, kai negali klausytis įrašų  blush2.gif

Pabandysiu pirmadieni pas savo buvusius mokinius paklausti, gal jie gali is kasetes i kompakta perrasyti. Nes is kompakto i kasete pas mane magas perrasineja, bet atvisrksciai kad butu tai as nemoku. Jeigu ne, tai galiu nupirkti kasete, perrasyti ir issiusti pastu ax.gif aisku jeigu noresi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2010 09 26, 13:13)
Pabandysiu pirmadieni pas savo buvusius mokinius paklausti, gal jie gali is kasetes i kompakta perrasyti. Nes is kompakto i kasete pas mane magas perrasineja, bet atvisrksciai kad butu tai as nemoku. Jeigu ne, tai galiu nupirkti kasete, perrasyti ir issiusti pastu ax.gif aisku jeigu noresi 4u.gif

Žinau, kad kažkaip perrašinėja, bet aš irgi nemoku schmoll.gif . O dėl kasečių tai kol kas palauksiu, gal kas pagelbės virtualiai ir nereikės siųsti mirksiukas.gif . Bet aš turėsiu omenyje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 26, 14:06)
Įkėliau į paštą skaidres apie rašytojus, jei kam pasirodys naudinga, galėsiu įdėti ir daugiau  mirksiukas.gif

Tik ka perziurejau thumbup.gif dek ir apie kitus autorius jeigu turi
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2010 09 26, 13:30)
Tik ka perziurejau thumbup.gif dek ir apie kitus autorius jeigu turi

ok, tik gausis per kelis laiškelius, nes ten dar 7 blush2.gif
Atsakyti