Įkraunama...
Įkraunama...

pradinukės 2


kaip tik siandien pradejau rasyti programas tokiems vaikams. Ju klaseje yra net keturi trys mokosi pagal spec, mokyklos programa o vienas yra modifikuotas tai rytoj mokykloje paimsiu pavyzdziu ir galiu imesti i pasta tik nezinau adreso mano vaikai ketvirtokai
[/quote]

Labai norėčiau programų pavyzdžių. Bet mano trečiokai. Vistiek būtų gerai užmesti akį, kaip rašo kiti. Mano paštas kudab.ir@gmail.com
Atsakyti
[quote=Iruciukass,2010 09 24, 14:16]
kaip tik siandien pradejau rasyti programas tokiems vaikams. Ju klaseje yra net keturi trys mokosi pagal spec, mokyklos programa o vienas yra modifikuotas tai rytoj mokykloje paimsiu pavyzdziu ir galiu imesti i pasta tik nezinau adreso mano vaikai ketvirtokai
[/quote]

Labai norėčiau programų pavyzdžių. Bet mano trečiokai. Vistiek būtų gerai užmesti akį, kaip rašo kiti. Mano paštas kudab.ir@gmail.com
[/quote]

pati tokiu vaiku neturiu, bet mano kolege nuo pernai modifikuotu programu atskirai neraso,tik adaptuotas.
Atsakyti

Labai įdomu g.gif Pas mus privaloma ir adaptuotas ir modifikuotas programas rašyti, tik skiriasi formos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 24 rugsėjo 2010 - 13:46
pas mus ir reikia rašyti ir modifikuotas, ir adaptuotas programas... g.gif
Atsakyti
Ir mes rašome tokias ir tokias.
Atsakyti
QUOTE(Nata123 @ 2010 09 23, 23:08)
Sveikos mergaitės, kol vėl Jus suradau.... doh.gif  doh.gif  doh.gif .
Aš nežinau, kas tam mūsų pašte darosi. Prieš dvi dienas įmečiau porą pateikčių pasauliui, bet.... tik keliom minutėm, išsiunčiau, patikrinau ar yra. Po kokį 10-15 min įlindau į paštą ir...apšalau - mano laiško nėr..... ŽMONĖS, nejuokaukit, taip nesidaro aggressive.gif Jei tai nutinka netyčia, tai parašykit, įmesim dar kartelį. Ryt iš darbinio kompo bandysiu dar kartelį pasiust.


Kaip tai pries dvi dienas blink.gif blink.gif blink.gif
Jei tai butu pries 2 savaites tai suprasciau, bet pries 2 dienas... Tai ka - ir vel kazkas kazka trina??? mad.gif

Beje, klaipedietes, zinau atveji ne pletku lygyje, kad musu nauju slaptazodziu jau pasidalinote su keliom cia neprisijungusiom kolegem. Nu negrazu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vildinga @ 2010 09 24, 16:03)

* blink.gif ir vėl triniti.gif verysad.gif nesuprantu, nejaugi negalime sugyventi draugiškai, nejaugi jums nesinori kartais pasitarti, pasiguosti ar kokį patarimą išgirsti verysad.gif
*gal nedingo laiškai, o tik perkelti į kitą segtuvą prie dokumentų? g.gif
Sveikos 4u.gif
Auglina, labai gražiai papuošei langus thumbup.gif gal gali plačiau: iš ko tos juostos ir kas ten per paveiksliukai? (labai maži, tai neįžlibinau blush2.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeTa-BeTa: 24 rugsėjo 2010 - 15:45
sveikutes, valio - penktadienis ir dar siltas. biggrin.gif

QUOTE(Nata123 @ 2010 09 23, 23:08)
Sveikos mergaitės, kol vėl Jus suradau.... doh.gif  doh.gif  doh.gif .
Aš nežinau, kas tam mūsų pašte darosi. Prieš dvi dienas įmečiau porą pateikčių pasauliui, bet.... tik keliom minutėm, išsiunčiau, patikrinau ar yra. Po kokį 10-15 min įlindau į paštą ir...apšalau - mano laiško nėr..... ŽMONĖS, nejuokaukit, taip nesidaro aggressive.gif Jei tai nutinka netyčia, tai parašykit, įmesim dar kartelį. Ryt iš darbinio kompo bandysiu dar kartelį pasiust.


as manau, kad gal kam neiseina / nemoka parsisiust failu. Na neisizeiskit - niekam netaikau, bet kitokio paaiskinimo nesurandu. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(eda77 @ 2010 09 24, 16:39)
sveikutes, valio - penktadienis ir dar siltas.  biggrin.gif

valio 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir aš tą patį pagalvojau grįžus namo drinks_cheers.gif o vaikai šiandien net namo nenorėjo eiti, sako, einame pasivaikščioti į parką wub.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 24, 14:45)
Labai įdomu  g.gif  Pas mus privaloma ir adaptuotas ir modifikuotas programas rašyti, tik skiriasi formos  ax.gif


nu tikrai nuo pernai neberaso ir labai tuo dziaugiasi. nes bent jau musu mokykloj prieda moka tik uz adaptuotas programas
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 09 24, 16:31)
* blink.gif ir vėl triniti.gif  verysad.gif nesuprantu, nejaugi negalime sugyventi draugiškai, nejaugi jums nesinori kartais pasitarti, pasiguosti ar kokį patarimą išgirsti  verysad.gif
*gal nedingo laiškai, o tik perkelti į kitą segtuvą prie dokumentų?  g.gif
Sveikos  4u.gif
Auglina, labai gražiai papuošei langus thumbup.gif  gal gali plačiau: iš ko tos juostos ir kas ten per paveiksliukai? (labai maži,  tai neįžlibinau  blush2.gif )



Ačiū už gražius žodžius. To tinklelio galima nusipirkti statybinių prekių parduotuvėje. Paveikslėlius atspausdinau, išsikarpiau ir priklijavau karštais klijais. Tą patį tinklelį naudojau ir pavasarį. Tik klijavau ant jo gėles, drugelius , nes buvo skirta paskutinei pamokai. Nuo jo puikiai nusiima paveikslėliai, todėl galima tą patį tinklelį naudoti labai dažnai. Tereikia tik tinkamus paveikslėlius pasirinkti. Atsiųsiu į paštą didesnę nuotrauką.

Langai dar ir dabar papuošti. Ir šviesu, ir gražu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auglina: 24 rugsėjo 2010 - 17:09
QUOTE(Vildinga @ 2010 09 24, 16:03)
Beje, klaipedietes, zinau atveji ne pletku lygyje, kad musu nauju slaptazodziu jau pasidalinote su keliom cia neprisijungusiom kolegem. Nu negrazu schmoll.gif

trūksta žodžių, dievaži verysad.gif tada paaiškinkit kokiam galui tas paštas reikalingas?

mes irgi rašom adaptuotas ir modifikuotas programas. šiais metais neturiu, bet kitais metais turėsiu vieną garantuotai ir dar 3 kandidatai bus stebimi iki metų galo ir antroj klasėj reikės siųsti į PPT
Atsakyti