Įkraunama...
Įkraunama...

pradinukės 2

4u.gif Gerb. koleges gal galėtumėte pagelbeti su matematikos pagal Balčytį 2klasei planais. Labaiiiiii reikia
Atsakyti
sveikos gyvos biggrin.gif Vakar pasisekė - nereikėjo ruoštis pamokoms, tai galėjau vakare atsipalaiduoti ir į rankas mezginį paimti, mat šiandien pamokas vedė dvyliktokai thumbup.gif
Betuk, sveika pargrįžusi namo 4u.gif
Mes iš gėlių darėm kilimėlį ant pievos prie mokyklos, tai gana gražiai atrodė biggrin.gif
Ačiū, mergaitės, už naujas mintis ir idėjas biggrin.gif Labai patiko žmogiukai iš klevo lapelių thumbup.gif O mes su mokinukais anksčiau darėme paveikslą iš klevo lapų: iš TV antenos išsikirpome didesnę žmogaus nuotrauką (iki pečių), užklijavome ją ant A3 formato lapo, o drabužius jam klijavome iš klevo lapų, kai kas ir kepures sulipdė biggrin.gif Gerai portretas žiūrisi stende thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(auglina @ 2010 09 23, 18:24)
Sveikos,

kasdien iš savo mokinių išgirstu  įvairių naujadarų, kurie mane prajuokina. Šiandien savo žodyną praturtinau dar vienu  - apsišiaušęs  biggrin.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif Nepamiršk užsirašyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(samiras @ 2010 09 23, 18:23)
Sveikutės,

Ruošiamės rudenėlio šventei ir dėliosime paveikslus lauke iš gamtinės medžiagos tai gal kuri turi įdėjų, ar nuotraukų ką dėlioti

Įmečiau į paštą keletą nuotraukų, bet ten darbeliai, o ne paveikslai.Vienais metais mes dėliojom ornamentus iš kaštonų ir kankorėžių
Atsakyti
QUOTE(samiras @ 2010 09 23, 17:23)
Sveikutės,

Ruošiamės rudenėlio šventei ir dėliosime paveikslus lauke iš gamtinės medžiagos tai gal kuri turi įdėjų, ar nuotraukų ką dėlioti



Įveskite į GOOGLE žemės menas ir pasirinkite vaizdai. Idėjų tikrai rasite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auglina: 23 rugsėjo 2010 - 19:32
QUOTE(Iruciukass @ 2010 09 23, 17:56)
sveikuttės, gal kuri galite pasidalinti patirtimi ruošiant vaikus į PPT. Gal turite pavyzdžių. kaip rašyti tokio mokinio pedagoginį vertinimą? Būsiu dėkinga. Man tai pirmas kartas, nes iki šiol neturėjau spec. poreikių vaikų.

taigi yra speciali forma
Papildyta:
QUOTE(auglina @ 2010 09 23, 18:24)
Sveikos,

kasdien iš savo mokinių išgirstu  įvairių naujadarų, kurie mane prajuokina. Šiandien savo žodyną praturtinau dar vienu  - apsišiaušęs  biggrin.gif  biggrin.gif


o man tai vienas paaiškino, kad VERŠENIKĖ tai VERŠIO ŽMONA thumbup.gif
prisiminus juokiuos ir dabar
Atsakyti
QUOTE(linastri @ 2010 09 23, 20:58)
taigi yra speciali forma
Papildyta:
o man tai vienas paaiškino, kad VERŠENIKĖ tai VERŠIO ŽMONA thumbup.gif
prisiminus juokiuos ir dabar


O man vienas paaiškino, kad karvedys tai žmogus, kuris karves veda biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Svarbiausia, kad šią savo tiesą žmogelis išrėžė per atvirą pamoką, kurią stebėjo apie 20 mokytojų. Smagu buvo stebėti, kaip jos valdosi, kad nepradėtų juoktis.
Atsakyti
thumbup.gif
QUOTE(auglina @ 2010 09 23, 21:04)
O man vienas paaiškino, kad karvedys tai  žmogus, kuris karves veda  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Svarbiausia, kad šią savo tiesą žmogelis išrėžė per atvirą pamoką, kurią stebėjo apie 20  mokytojų. Smagu buvo stebėti, kaip jos valdosi, kad nepradėtų juoktis.


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti

QUOTE(jugeta @ 2010 09 23, 17:31)
O pas mus mokykloje prašė, kad kiekviena klasė kuo įdomiau gamtinėmis žaliavomis dekoruotų skėtį smile.gif Tai kol kas žadu prašyti vaikų, kad pririnktų šermukšnių ir kitų kokių nors spalvotų uogelių bei lapų ir smulkiom mozaikom su karštais klijais priklijuosim.... Tik reikia gauti iš kažkur nenaudojamą skėtį smile.gif

Gal kas esat darę ką nors panašaus? smile.gif


Pas mus pernai buvo Skeciu svente. Vaikai namuose kartu su teveliais pasipuose skecius gamtinemis zaliavomis. Saleje organizavom skeciu parada, zaidem zaidimus ir pan. Buvo grazu ziuret.
Atsakyti
Ačiū už slaptažodį. smile.gif
Atsakyti
kazkada dariau ir as panasia apskaitele ant kirmelytes tai viena mama vaikui isaiskino, kad jei kirmelyte vienos spalvos (o tai reiske kad vaikas ta savaite buvo drausmingas, turejo visas priemones)tai kirmelyte yra nesveika. todel nieko baisaus jei ji bus spalvota tai tokiam vaikui , o ypac mamai gali sakyti nesakius jei vistiek jos vaikas bus visada teisus

smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Iruciukass @ 2010 09 23, 17:56)
sveikuttės, gal kuri galite pasidalinti patirtimi ruošiant vaikus į PPT. Gal turite pavyzdžių. kaip rašyti tokio mokinio pedagoginį vertinimą? Būsiu dėkinga. Man tai pirmas kartas, nes iki šiol neturėjau spec. poreikių vaikų.

kaip tik siandien pradejau rasyti programas tokiems vaikams. Ju klaseje yra net keturi trys mokosi pagal spec, mokyklos programa o vienas yra modifikuotas tai rytoj mokykloje paimsiu pavyzdziu ir galiu imesti i pasta tik nezinau adreso mano vaikai ketvirtokai
Atsakyti
Sveikos mergaitės, kol vėl Jus suradau.... doh.gif doh.gif doh.gif .
Aš nežinau, kas tam mūsų pašte darosi. Prieš dvi dienas įmečiau porą pateikčių pasauliui, bet.... tik keliom minutėm, išsiunčiau, patikrinau ar yra. Po kokį 10-15 min įlindau į paštą ir...apšalau - mano laiško nėr..... ŽMONĖS, nejuokaukit, taip nesidaro aggressive.gif Jei tai nutinka netyčia, tai parašykit, įmesim dar kartelį. Ryt iš darbinio kompo bandysiu dar kartelį pasiust.
Atsakyti
QUOTE(BalBal @ 2010 09 23, 18:55)
visur tokia pati ruošimo tvarka. reikia užpildyti duotas formas, jas užpildyti nesunku. tik noriu pridurti,kad sąsiuviniai, kuriuos ketinate duoti vežti į PPT, tai turi būti ištaisyti, nepalikta jokių klaidų.
pas mus tai dabar labai nenori pripažinti adaptuotos programos, skiria modifikuotą, kad netraumuotų vaiko.

Visiškai pritariu drinks_cheers.gif . Jau sąsiuvinius tai reikia po milimetrą ištyrinėti mirksiukas.gif
Atsakyti