Įkraunama...
Įkraunama...

pradinukės 2

Sveikutės 4u.gif

Na ir aš parbėgu...kaip ten sakoma - paskutinis iš klebonijos doh.gif lotuliukas.gif

Jooo, kiek permečiau, tai kažkas atsitiko? Pradinukės vos nesusipyko biggrin.gif La la la laaaaaaa, la la la la loa la la, alyvos lotuliukas.gif Nekreipkit dėmesio, aš dar lengvai apdujusi iš po sanatorijos, jodo, druskų prisikvėpavusi...bet, realybė žiauri, teks grįžti į mokyklą biggrin.gif ...

Juk pamenat mane, ar dabar po atostogų jau naujoke teks būt? g.gif

Man kažkaip tik dabar bus rugsėjo pirmoji, tikiuos, kad pagaliau bent kažkiek baigsis mažosios ligos ir leis "atsidėti" pirmokėliams wub.gif Kurie laukia, žinutes rašo wub.gif ...

Mano el. paštas betukas@roventa.lt
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2010 09 23, 11:30)
Sveikutės 4u.gif

Na ir aš parbėgu...kaip ten sakoma - paskutinis iš klebonijos  doh.gif  lotuliukas.gif

Jooo, kiek permečiau, tai kažkas atsitiko? Pradinukės vos nesusipyko  biggrin.gif  La la la laaaaaaa, la la la la loa la la, alyvos  lotuliukas.gif  Nekreipkit dėmesio, aš dar lengvai apdujusi iš po sanatorijos, jodo, druskų prisikvėpavusi...bet, realybė žiauri, teks grįžti į mokyklą  biggrin.gif ...

Juk pamenat mane, ar dabar po atostogų jau naujoke teks būt? g.gif

Man kažkaip tik dabar bus rugsėjo pirmoji, tikiuos, kad pagaliau bent kažkiek baigsis mažosios ligos ir leis "atsidėti" pirmokėliams wub.gif  Kurie laukia, žinutes rašo  wub.gif ...

Mano el. paštas betukas@roventa.lt


atsimenu tikrai biggrin.gif
sveika sugrizus, sveikatos mazajai ir kantrybes tau su pirmokais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sulcyte @ 2010 09 22, 18:29)
sveikos merginos, gal turite kaledu scenariju pirmai klasei, ar minciu kokiu? mirksiukas.gif


Turiu nebloga spektakliuka 12 menesiu - eiliuoti eilerastukai. Mes vaidinom su antrokais, bet koleges pernai ir pirmokus ruose. Jei tik rasiu kompini varianta - butinai atsiusiu. Prie to spektakliuko dar yra pora kompaktu su sokiais ir dainelem (tevelis kompozitorius padare), bet nezinau ir tikriausiai nemokesiu ju ideti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vildinga @ 2010 09 23, 12:11)
Turiu nebloga spektakliuka 12 menesiu - eiliuoti eilerastukai. Mes vaidinom su antrokais, bet koleges pernai ir pirmokus ruose. Jei tik rasiu kompini varianta - butinai atsiusiu. Prie to spektakliuko dar yra pora kompaktu su sokiais ir dainelem (tevelis kompozitorius padare), bet nezinau ir tikriausiai nemokesiu ju ideti sad.gif

bigsmile.gif Oooo, va čia tai gėris būtų rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Ruošiamės rudenėlio šventei ir dėliosime paveikslus lauke iš gamtinės medžiagos tai gal kuri turi įdėjų, ar nuotraukų ką dėlioti
Atsakyti
O pas mus mokykloje prašė, kad kiekviena klasė kuo įdomiau gamtinėmis žaliavomis dekoruotų skėtį smile.gif Tai kol kas žadu prašyti vaikų, kad pririnktų šermukšnių ir kitų kokių nors spalvotų uogelių bei lapų ir smulkiom mozaikom su karštais klijais priklijuosim.... Tik reikia gauti iš kažkur nenaudojamą skėtį smile.gif

Gal kas esat darę ką nors panašaus? smile.gif
Atsakyti
sveikuttės, gal kuri galite pasidalinti patirtimi ruošiant vaikus į PPT. Gal turite pavyzdžių. kaip rašyti tokio mokinio pedagoginį vertinimą? Būsiu dėkinga. Man tai pirmas kartas, nes iki šiol neturėjau spec. poreikių vaikų.
Atsakyti
QUOTE(Iruciukass @ 2010 09 23, 17:56)
sveikuttės, gal kuri galite pasidalinti patirtimi ruošiant vaikus į PPT. Gal turite pavyzdžių. kaip rašyti tokio mokinio pedagoginį vertinimą? Būsiu dėkinga. Man tai pirmas kartas, nes iki šiol neturėjau spec. poreikių vaikų.

Kiek aš siunčiau mokinių, tai mūsų mokykloje yra speciali forma. Ją užpildai (ką moka, ko nemoka, kokie kyla sunkumai, apie elgesį ir kokia buvo teikta pagalba vaikui). Paskui parenki piešinių, matematikos, lietuvių kalbos darbų sąsiuvinių, pratybų sąsiuvinius, viską sudedi į krūvelę ir vaikas su mama tą turtą nešasi į PPT. Tiesa, tą aprašą pasiima spec.pedagogė ir juo rūpinasi, kur ir kam pristatyti. O šiaip tai ten nieko sunkaus nėra. Pavyzdžio neturiu, nes visus atidavusi. Žodžiu, rašai, kaip yra - kokios problemos ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 23 rugsėjo 2010 - 17:13
Sveikos,

kasdien iš savo mokinių išgirstu įvairių naujadarų, kurie mane prajuokina. Šiandien savo žodyną praturtinau dar vienu - apsišiaušęs biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 23, 18:11)
Kiek aš siunčiau mokinių, tai mūsų mokykloje yra speciali forma. Ją užpildai (ką moka, ko nemoka, kokie kyla sunkumai, apie elgesį ir kokia buvo teikta pagalba vaikui). Paskui parenki piešinių, matematikos, lietuvių kalbos darbų sąsiuvinių, pratybų sąsiuvinius, viską sudedi į krūvelę ir vaikas su mama tą turtą nešasi į PPT. Tiesa, tą aprašą pasiima spec.pedagogė ir juo rūpinasi, kur ir kam pristatyti. O šiaip tai ten nieko sunkaus nėra. Pavyzdžio neturiu, nes visus atidavusi. Žodžiu, rašai, kaip yra - kokios problemos ir tiek  mirksiukas.gif



visur tokia pati ruošimo tvarka. reikia užpildyti duotas formas, jas užpildyti nesunku. tik noriu pridurti,kad sąsiuviniai, kuriuos ketinate duoti vežti į PPT, tai turi būti ištaisyti, nepalikta jokių klaidų.
pas mus tai dabar labai nenori pripažinti adaptuotos programos, skiria modifikuotą, kad netraumuotų vaiko.
Atsakyti
QUOTE(Iruciukass @ 2010 09 23, 17:56)
sveikuttės, gal kuri galite pasidalinti patirtimi ruošiant vaikus į PPT. Gal turite pavyzdžių. kaip rašyti tokio mokinio pedagoginį vertinimą? Būsiu dėkinga. Man tai pirmas kartas, nes iki šiol neturėjau spec. poreikių vaikų.

O mokykla neturi specialių formų? Jas užpildai, parašai vaiko charakteristiką, sudedi jo sąsiuvinius, piešinius ir vaikas vyksta kartu su tėvais.
Papildyta:
QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 22, 17:41)

Taip taip palikinėjimas po pamokų kai kuriems tėveliams tai labai džiugu. Jei vaikas nedaro namuose, tegul sėdi mokykloje ir problema beveik išspręsta. Tai tegu mokytoja ir tvarkosi.
Atsakyti
QUOTE(jugeta @ 2010 09 23, 17:31)
O pas mus mokykloje prašė, kad kiekviena klasė kuo įdomiau gamtinėmis žaliavomis dekoruotų skėtį smile.gif Tai kol kas žadu prašyti vaikų, kad pririnktų šermukšnių ir kitų kokių nors spalvotų uogelių bei lapų ir smulkiom mozaikom su karštais klijais priklijuosim.... Tik reikia gauti iš kažkur nenaudojamą skėtį smile.gif

Gal kas esat darę ką nors panašaus? smile.gif

Nesu dariusi, bet skamba fantastiškai. Būtinai savo kūrybos rezultatus prašome nufotografuokite ir pasirodykite. Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti