Įkraunama...
Įkraunama...

pradinukės 2

QUOTE(janiku @ 2010 09 22, 18:47)
4u.gif gerai kad jūs randate būdus bausit ir skatinti. Su mano kaimetukais nieko nepadarysi. Gali bausti, gali skatinti saldainiais ar šokoladais,jau nekalbu apie taškelius ar kitas priemones,  jiems vistiek DZIN

Likimo sesės mudvi ax.gif Visiškai analogiška situacija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 22, 19:11)
Šiaip nieko ypatingo - pavardė, vardas ir datos (viena lentelė vienam mėnesiui ir visus segu į segtuvą, tai matosi, kiek per metus vaikas neatliko namų darbų). Nelabai norisi užkišti paštą, nes tikrai labai paprasta. Jei labai įdomu, galiu į asmeninį paštą atsiųsti  ax.gif . Tiesa, aš dedu raudoną taškelį, tikybos mokytoja žalią, anglų kalbos mokytoja violetinį, bet kai jie retai pasitaiko, tai sutelpa į langelį ir dalykų kitaip neišskiriu.

Aisku, supratau, as visgi galvoju isskirti ir dalykus g.gif
Atsakyti
Šiandien mūsų policijos komisariate buvo ATVIRŲ DURŲ DIENA. Nuvykome pasižvalgyti. Vaikams labai patiko.
Atsakyti
Paskaicius cia apie jusu bedas, tai mano mokinukai tada auksiniai bigsmile.gif tik truputi padyke.
Papildyta:
QUOTE(sulcyte @ 2010 09 22, 19:29)
sveikos merginos, gal turite kaledu scenariju pirmai klasei, ar minciu kokiu? mirksiukas.gif

Turiu kazka mokykloje. Tai ryt darbe paieskosiu ir jei ka rasiu tai ikelsiu i pasta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sulcyte @ 2010 09 22, 19:29)
sveikos merginos, gal turite kaledu scenariju pirmai klasei, ar minciu kokiu? mirksiukas.gif

Ar skubiai reikia?Turiu knygelėje vaidinimą ,,Lapė Gudragalvė" ,bet kaip tik dabar skaneris sustreikavo, tai kiek vėliau atsiųsiu.Vis dar laukiu slaptažodžio... verysad.gif
Atsakyti
Beieškodama rytojaus pasaulio pažinimo pamokai apie skruzdes kažko įdomesnio užtikau įdomią svetainę. Gal jums ji žinoma, bet priminsiu www.arzinai.lt bigsmile.gif . Nu apie viską thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 22, 20:59)
Beieškodama rytojaus pasaulio pažinimo pamokai apie skruzdes kažko įdomesnio užtikau įdomią svetainę. Gal jums ji žinoma, bet priminsiu www.arzinai.lt  bigsmile.gif . Nu apie viską  thumbup.gif

As net nezinojau ax.gif svetaine liuks thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites, niekaip neipratinu savo mokiniu nusivalyti lentos, sutvarkyti klases. Gal kaip nors idomiai organizuojate klases budinciuju darba? gal pasidalinsit idejom. Bet kaip nenoriu, bet ir siuksles klaseje nedziugina biggrin.gif
Atsakyti
O aš su kūno kultūros pamokų nedarymu esu "nudegusi", tėvelių požiūris ir atsiliepimai buvo ne kokie. Bet direktorius suprato ir palaikė mano pusę.
Patiko mintis dėl "Tinginukų klubo", nes namų darbų nedarymas yra labai aktuali problema.
Aš esu įkūrusi klasėje "Tylos kampelį". Klasės gale yra kilimas, vaikai turi mažas pagalvėles (dekoratyvines), ten pertraukų metu gali atsigulti, pailsėti, ar šeip pasėdėti, pabūti vienai.
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2010 09 22, 21:08)
Mergaites, niekaip neipratinu savo mokiniu nusivalyti lentos, sutvarkyti klases. Gal kaip nors idomiai organizuojate klases budinciuju darba? gal pasidalinsit idejom. Bet kaip nenoriu, bet ir siuksles klaseje nedziugina  biggrin.gif


as turiu budinciuju grafika, kiekviena diena budi vis kitas mokinukas. salia to grafikelio yra budinciuju pareigos. Kiekviena ryta patys vaikai perkelia segtuka prie savo vardo. jei idomu pavyzduka imesciau i pasta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eda77 @ 2010 09 22, 21:18)
as turiu budinciuju grafika, kiekviena diena budi vis kitas mokinukas. salia to grafikelio yra budinciuju pareigos. Kiekviena ryta patys vaikai perkelia segtuka prie savo vardo. jei idomu pavyzduka imesciau i pasta  rolleyes.gif


Labai idomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irma.r @ 2010 09 22, 21:16)
O aš su kūno kultūros pamokų nedarymu esu "nudegusi", tėvelių požiūris ir atsiliepimai buvo ne kokie. Bet direktorius suprato ir palaikė mano pusę.

Man kazkada seniai pavaduot. ir morala uz velavima i kuno kult. pamoka yra atskaicius - ir jai vienodai rode, kad net 3 pirmokai kaip tycia pavelavo i ta prma pamoka (negi paliksi klasej rengtis vienus, kai kt. vaiku daiktai lieka ir nesaugu). Tai ka jau kalbet apie pamokos nevedima ar pakeitima kita doh.gif . Net nebandziau...
Papildyta:
QUOTE(auglina @ 2010 09 22, 19:28)
Šiandien  mūsų policijos komisariate buvo ATVIRŲ DURŲ DIENA. Nuvykome  pasižvalgyti.  Vaikams  labai patiko.

Pas mus komisariate (gal ir netaip vadinasi, nes ten ir asmens dokumentu tvarkymo poskyris yra) yra ir mini policijos muziejus. Vakams labai patiko ir paskaitele policininko buvo idomi, labai aiski ir suprantama vaikams - klausesi issizioje, mat kalbejo apie kasdienines ir aktualias temas (mobilus telef., vagystes, vaiku nesutarimai, mustynes ir pan.).
Atsakyti