Įkraunama...
Įkraunama...

pradinukės 2

QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 22, 17:23)
Man atrodo, kad labai didelis savęs apsikrovimas  g.gif

Savęs apsikrovimas taip, bet po pamokų palikinėjimas, tai daugiau nauda tėvams, nes jei vaikas neatliko namų d. tai mokytoja tegu palieka po pamokų, bet nei vienas iš tėvų nesusimąsto, kad mokytoja gaišta laiką dėl jų vaiko pareigos neatlikimo namuose. Šiemet po pamokų jau nepalieku, o žymiu raides. Kai kurie mokiniai jau pradeda atsiskaitinėti.
Atsakyti
Sveikos,

aš vis dar tikiuosi sulaukti slaptažodžio ax.gif Gal veltui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 09 22, 17:34)
Suprantu jeigu nedaro retkarčiais, bet ką daryti su tokiu, kuris kasdien visą mėnesį nedarė?  g.gif pas mane yra ir toks žmogeliukas  verysad.gif

Gal bandykite šnekėtis su tėvais, jei supras.
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2010 09 22, 17:35)
... bet po pamokų palikinėjimas, tai daugiau nauda tėvams...

... vakar apstulbau, kai vienai mamytei paskambinau, kad palikau vaiką po pamokų, o ši nudžiugo, kad jai namie nereiks su juo ruošti pamokų doh.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeTa-BeTa: 22 rugsėjo 2010 - 16:39
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 09 22, 17:39)
... vakar apstulbau, kai vienai mamytei paskambinau, kad palikau vaiką po pamokų, o ši nudžiugo, kad jai namie nereiks su juo ruošti pamokų  doh.gif  blink.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos merginos, gal turite kaledu scenariju pirmai klasei, ar minciu kokiu? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2010 09 22, 17:17)
Pabandykit viena kitą pamoką neleisti daryti kūno kultūros, nors tai negalima, bet kartais nusižengti yra naudinga. mano vienam perliukui pakako vienos kūno kultūros pamokos. Vaikai sportavo, o jis salėje sprendė uždavinius ir tam sykiui padėjo, kaip toliau nežinau.


mintis gera... smile.gif ideja pasinaudosiu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eda77 @ 2010 09 22, 15:41)

namie aiskina, kad nieko ner.kad ir ka bedarom, vaistu kol kas nerandam nuo sios ligos... verysad.gif

Mes uzsivesdavom tokiems "frukteliams " sasiuvini i kuri privaledavo uzsirasyt namu darbus )( as tikrindavau), o tevai namuose pasirasydavo, kad mate, aks uzduota.

Va todel labai gerai elektroniniai dienynai, matai kas uzduota (mano 5okas pernai bande pasakt pasakas, kad neiko neuzduota, tai greit supakavau ir baigesi "namu darbu neuzduota"]/

O del pertrauku, mustyniu ir begiojimu, tai ziuriu visur tas pats doh.gif O ir tevai, tik savo vaika gina, doh.gif doh.gif
Atsakyti
4u.gif gerai kad jūs randate būdus bausit ir skatinti. Su mano kaimetukais nieko nepadarysi. Gali bausti, gali skatinti saldainiais ar šokoladais,jau nekalbu apie taškelius ar kitas priemones, jiems vistiek DZIN
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 22, 17:08)
Aš turiu pasidariusi lentelę "Tinginukų klubas". Ten už neatliktą namų darbą gauna po taškutį. Kai surenka 3 taškus, informuoju tėvus. Labai padėjo, praktiškai nėra namų darbų neatlikimo pas mane  mirksiukas.gif . Nežinau, ar čia padėjo šita priemonė, bet jie jos bijo ir ateina viską padarę.  Tiesa, yra vienas vaikas iš asocialios šeimos, tai tam jau niekas nepadeda, daryk ką nori  doh.gif

O gal gali ta lentele imest i pasta?? Kaip ja sudarei>> Tik pavardes ir data tos dienos, ar dar isskyrei kaip nors pagal dalykus??? g.gif Butu idomu paziuret 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 09 22, 17:39)
... vakar apstulbau, kai vienai mamytei paskambinau, kad palikau vaiką po pamokų, o ši nudžiugo, kad jai namie nereiks su juo ruošti pamokų  doh.gif  blink.gif

Mano tai nepatenkinti jei as neperspejus uzlaikau viena pamoka doh.gif
O as galvoju, kam man laika savo gaista schmoll.gif Tevai tai nori, kad papildomai padirbciau, bet jei per pamokas klausytu, o ne zioplinetu, sedet man ir jiems po pamoku nereiketu. doh.gif
Atsakyti
Ačiū už slaptažodį. aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2010 09 22, 18:53)
O gal gali ta lentele imest i pasta?? Kaip ja sudarei>> Tik pavardes ir data tos dienos, ar dar isskyrei kaip nors pagal dalykus??? g.gif Butu idomu paziuret 4u.gif
Papildyta:

Šiaip nieko ypatingo - pavardė, vardas ir datos (viena lentelė vienam mėnesiui ir visus segu į segtuvą, tai matosi, kiek per metus vaikas neatliko namų darbų). Nelabai norisi užkišti paštą, nes tikrai labai paprasta. Jei labai įdomu, galiu į asmeninį paštą atsiųsti ax.gif . Tiesa, aš dedu raudoną taškelį, tikybos mokytoja žalią, anglų kalbos mokytoja violetinį, bet kai jie retai pasitaiko, tai sutelpa į langelį ir dalykų kitaip neišskiriu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 22 rugsėjo 2010 - 18:13