Įkraunama...
Įkraunama...

pradinukės 2

sunkiai ir mums su namų darbais, įvairiais užmiršimais.
Dar viena - bėda nemoka elgtis per pertraukas doh.gif (bėga, stumdosi, mušasi). Ir vienas yra toks tyli kiaulė, kuri gilią šaknį knisa. Daro paslapčia blogai, o kai sugauni ir pradedi sakyti, kad tu darai negerai, tai pradeda ginčytis, kad jis taip nedaro. Pripasakoja mamytei, tai jau žiūrėk mamytė viduryje pamokos prisistato ar jau sulauki ir skambučio. Šiandien paėmiau ir susodinau per pertrauką į suolus visus tuos, kurie nemoka tinkamai elgtis. Gal ir negerai, bet jei sakiau prieštaraus tėvai, tai sakiau sakysiu, kad aš saugau jų sveikatą, nes jie nesaugo savo. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2010 09 22, 16:57)
sunkiai ir mums su namų darbais, įvairiais užmiršimais.
Dar viena -  bėda nemoka elgtis per pertraukas doh.gif (bėga, stumdosi, mušasi). Ir vienas yra toks tyli kiaulė, kuri gilią šaknį knisa. Daro paslapčia blogai, o kai sugauni ir pradedi sakyti, kad tu darai negerai, tai pradeda ginčytis, kad jis taip nedaro. Pripasakoja mamytei, tai jau žiūrėk mamytė viduryje pamokos prisistato ar jau sulauki ir skambučio. Šiandien paėmiau ir susodinau per pertrauką į suolus visus tuos, kurie nemoka tinkamai elgtis. Gal ir negerai, bet jei sakiau prieštaraus tėvai, tai sakiau sakysiu, kad aš saugau jų sveikatą, nes jie nesaugo savo. unsure.gif

Vakar mano viena mergaitė per muzikos pamoką ne dainavo o rėkė visa gerkle, trepsėjo, tai aš jos paklausiau: ar šitaip galima elgtis? Ji žiūrėdama man į akis atsako: taip. Aš jos klausiu: kaip tu kalbi su mokytoja, kodėl tu taip sakai, o ji man sako: aš taip nesakiau doh.gif . Šiandien susitinku tos mergaitės mama, o ji man grasina, kad eis skųstis direktoriui, nes jos mergaitė bijo eiti į mokyklą. Klausiu, kodėl, ji sako: ji bijo, kad mokytoja įrašys kokią nors pastabą doh.gif . Nu griūk negyvas, jau ne tik ant blakstienų turi stovėti, bet ant plaukų galiukų g.gif . Tipo, kaip aš drįsau ją apibarti ir dar pasakyti, kad ji meluoja doh.gif ... Jau net nežinau, kaip reikia mokykloje elgtis nei su tėvais, nei su vaikais g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(BalBal @ 2010 09 22, 12:18)
ir aš kartais užpykus vietoj kūno kultūros pravedu kokią kitą pamoką, kad jie atsimintų. Ir mėgstu pasakyti, "jūs patys to prisiprašėte". nors  taip juos galima paveikti.
mums visa laimė kad po pamokų vyksta  pailgintos dienos grupė, tai čia jie pamokas paruošia, o jei namuose  vien tik reikėtų, tai jau "amen"

Aš dėl namų darbų noriu kažkokią apskaitėlę pradėt vesti. Gal turit kuri kokią formą šiam reikalui susikūrę? Nes maniškiai, pasirodo paskaičius jūsų, neišimtis. Oi tingi... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nengute @ 2010 09 22, 17:06)
Aš dėl namų darbų noriu kažkokią apskaitėlę pradėt vesti. Gal turit kuri kokią formą šiam reikalui susikūrę? Nes maniškiai, pasirodo paskaičius jūsų, neišimtis. Oi tingi... verysad.gif

Aš turiu pasidariusi lentelę "Tinginukų klubas". Ten už neatliktą namų darbą gauna po taškutį. Kai surenka 3 taškus, informuoju tėvus. Labai padėjo, praktiškai nėra namų darbų neatlikimo pas mane mirksiukas.gif . Nežinau, ar čia padėjo šita priemonė, bet jie jos bijo ir ateina viską padarę. Tiesa, yra vienas vaikas iš asocialios šeimos, tai tam jau niekas nepadeda, daryk ką nori doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 22 rugsėjo 2010 - 16:17
QUOTE(eda77 @ 2010 09 22, 15:41)
as 1-2 klasei per pirmaji tevu susirinkima visada pakalbu apie namu darbu atlikima - svarstom uz ar pries.  Tevai dazniausiai UZ, tada prasau, kad parasytu prasyma del namu darbu. skamba mazdaug taip - mes, 1 klases teveliai, sutinkame, kad vaikai namuose pabaigtu klaseje pradeta darba, uzduotis ir pan. Po to pasiraso.
Sioj laidoj turiu viena egzemplioriu.  kuris nei klasej dirba, nei namie. uzduociu net nesinesa namolio. replika - „o kam? Juk vis tiek nedirbsiu. Man nereikia“
namie aiskina, kad nieko ner.kad ir ka bedarom, vaistu kol kas nerandam nuo sios ligos... verysad.gif

Pabandykit viena kitą pamoką neleisti daryti kūno kultūros, nors tai negalima, bet kartais nusižengti yra naudinga. mano vienam perliukui pakako vienos kūno kultūros pamokos. Vaikai sportavo, o jis salėje sprendė uždavinius ir tam sykiui padėjo, kaip toliau nežinau.
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2010 09 22, 17:17)
Pabandykit viena kitą pamoką neleisti daryti kūno kultūros, nors tai negalima, bet kartais nusižengti yra naudinga. mano vienam perliukui pakako vienos kūno kultūros pamokos. Vaikai sportavo, o jis salėje sprendė uždavinius ir tam sykiui padėjo, kaip toliau nežinau.

Pas mus jei toks reikaliukas iškiltų į viešumą, tai maža nepasirodytų doh.gif , nes direktorius pats kūno kultūros mokytojas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 22, 17:08)

Pas mane klasėje irgi „Tinginiukų klubas“ įsisteigė doh.gif Aš pernai taip pat turėjau tokią lentelę stende pasidariusi, tai po pirmo mėnesio „apdovanojimo“ baigėsi tinginiavimai, bet šiemet jau vyresni, tad norėtųsi kažko kito g.gif Tikriausiai reikės ir man po trijų * tėveliams pradėti skambinti, nes kol kas tai nei palikimai po pamokų, nei pastabos nepadeda....
Papildyta:
QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 22, 17:18)

ax.gif tada taip geriau nerizikuok tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(nengute @ 2010 09 22, 17:06)
Aš dėl namų darbų noriu kažkokią apskaitėlę pradėt vesti. Gal turit kuri kokią formą šiam reikalui susikūrę? Nes maniškiai, pasirodo paskaičius jūsų, neišimtis. Oi tingi... verysad.gif

Mes žymime N raides ir rašome į pasiekimų knygelę. Už kiekvieną N raidelę reikia atsiskaityti, o kai bus tėvų susirinkimas pateiksiu tėvams neatliktų namų darbų apskaitą ir pasakysiu iki kurios datos privalo atsiskaityti. Nežinau, ar tai bus veiksminga.
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2010 09 22, 17:21)
Mes žymime N raides ir rašome į pasiekimų knygelę. Už kiekvieną N raidelę reikia atsiskaityti, o kai bus tėvų susirinkimas pateiksiu tėvams neatliktų namų darbų apskaitą ir pasakysiu iki kurios datos privalo atsiskaityti. Nežinau, ar tai bus veiksminga.

Man atrodo, kad labai didelis savęs apsikrovimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2010 09 22, 17:21)
... o kai bus tėvų susirinkimas pateiksiu tėvams neatliktų namų darbų apskaitą ir pasakysiu iki kurios datos privalo atsiskaityti. Nežinau, ar tai bus veiksminga.

Veiksminga, jei dažnai darai tėvų susirinkimus, bet jeigu retai, tai vargu.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 22, 17:18)
Pas mus jei toks reikaliukas iškiltų į viešumą, tai maža nepasirodytų  doh.gif , nes direktorius pats kūno kultūros mokytojas mirksiukas.gif

Žinoma, tai negalima toleruoti, bet kai reikia imtis kažkokių priemonių, tai kartais pakanka ir vieno karto.
Papildyta:
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 09 22, 17:25)
Veiksminga, jei dažnai darai tėvų susirinkimus, bet jeigu retai, tai vargu.... g.gif

Susirinkimą jau darysiu prieš atostogas, tai už du mėnesius bus ataskaita.
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2010 09 22, 17:29)
Susirinkimą jau darysiu prieš atostogas, tai už du mėnesius bus ataskaita.

Suprantu jeigu nedaro retkarčiais, bet ką daryti su tokiu, kuris kasdien visą mėnesį nedarė? g.gif pas mane yra ir toks žmogeliukas verysad.gif
Atsakyti