Įkraunama...
Įkraunama...

pradinukės 2

[quote=VAMI,2010 09 20, 17:48]
Tesiam sarasiuka:

INEXS -3klase ir anglu kalba pradinukams
Simba3 - 4 klase
Leta-Beta -4 klase
Kara 117- 4 klase
22peliukas22- 3 klase
janiku- 1-3 klases
auglina - 1 klase
jugeta - anglu kalba 2,3,4 klasese
Iruciukass - 3 klase
rutagra - 3 klase
Vildinga - 1 klase
eda77 - 2 klase
r.vytaute - 1 klase
nengute - 4 klasė
Irma.r - 2 klase
Vaiduuse - 1 klasė
Natele - nuo rugsejo su vaikais nedirbu verysad.gif .
arden - 1 klasė
BalBal - 4 klase
virgulyte - 3 klase
linastri - 3 klase
leliuko_mama - 4 klase
laurija - 2 klasė
smilga1972 - 3 klasė
VAMI - 4 klase
tesiu sarasa elimak7 - 3 klase
Atsakyti
QUOTE(eda77 @ 2010 09 20, 17:49)
labukas
dar karteli paklausiu, gal kas gali pasidalinti trumpalaikiais planais RAKTAS 2 klasei? buciau dekinga.  ax.gif
nengute, tavo zinute gavau, pasistengsiu atsviesti kuo greiciau. (cia apie savarankiskus darbus kalbu)  smile.gif

Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Narsiau savo kompiuteryje ir radau kelias knygutes "sukasi svenciu ratas" ir "Sventes, pamokos projektai pradinukams" tik nemaciau pas mus paste yra sios knygeles ar ne??? g.gif nes priejima prie pasto turiu, bet nespeju. Kolkas dar nesugebu taip puikiai suderinti darbo su leliuku verysad.gif Tai jeigu nera paste tai as tada imesiu, gal kam pravers 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2010 09 20, 18:16)
Sveikos merginos. Narsiau savo kompiuteryje ir radau kelias knygutes "sukasi svenciu ratas" ir "Sventes, pamokos projektai pradinukams" tik nemaciau pas mus paste yra sios knygeles ar ne??? g.gif  nes priejima prie pasto turiu, bet nespeju. Kolkas dar nesugebu taip puikiai suderinti darbo su leliuku verysad.gif Tai jeigu nera paste tai as tada imesiu, gal kam pravers 4u.gif


Sveikute, jei gerai pamenu, tai pašte tikrai nėra. Būtų malonu, jei atsiųstum.
Atsakyti
Sveikos,

į paštą laiškelius siunčiu .....siunčiu...... 000164.gif , slaptažodžio laukiu .... laukiu huh.gif, bet niekaip nesulaukiu verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, pas mus mokykloje užfiksuotas pirmasis pedikuliozės atvejis mad.gif . Visą diena kasausi kaip išprotėjus, vaistinėje nusipirkau apsauginį losjoną, kad šios bjaurybės prie manęs nesiartintų gun_rifle.gif .
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2010 09 20, 19:38)
Sveikos, pas mus mokykloje užfiksuotas pirmasis pedikuliozės atvejis  mad.gif . Visą diena kasausi kaip išprotėjus, vaistinėje nusipirkau apsauginį losjoną, kad šios bjaurybės prie manęs nesiartintų  gun_rifle.gif .

Vajetau, kaip baisu doh.gif . Mano praeitoj laidoj buvo pora mergaičių, prie kurių bijodavau ir prieiti, ir pasilenkti, ir daiktus paimti į rankas, nes visko turėjo doh.gif , gydėsi ne kartą...
Atsakyti
O, kad aš žinočiau kurio vaiko saugotis. Visi mokiniai iš tvarkingų šeimų, nežinai, kuris tą bjaurastį turi, o kuris ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laurija @ 2010 09 20, 17:42)
sveikos,
aš turiu kompiuterio būrelį "Aš ir kompiuteris", tai nežinau ar jums tiks g.gif

jeigu galit atsiuskit, pasiziuresiu, gal ir tiks. (galit ir i mano pasta p.lijana@gmail.com)
Atsakyti
As taip pat siunciu i pasta, bet slaptazodzio niekaip nesulaukiu. Manau tai butu galima panaudoti kolegems. Nebent kazka ne taip padarau ir paste mano siuntiniu nera. Dar vis tikiuosi......
Atsakyti
Sveikos, naujokėlės, kaip smagu, kad mūsų ratelis vis didėja 4u.gif
Kara117, siųsk scenarijus kokius tik turi, mums per daug nebus biggrin.gif
VAMI, senbuvės turbūt nebespėja visko persisiųst, tad nebelieka laiko plepesiukams biggrin.gif
elimak7, tokių knygučių pašte nėra, tad lauksime jų ax.gif
auglina ir irma.r, mačiau, kad jūsų siuntinių yra pašte, tad dar kartelį nusiųskite į tą patį paštą prašymą slaptažodžiui biggrin.gif Ne visada suspėja merginos pamatyti blush2.gif
Atsakyti

[/quote]


QUOTE(laurija @ 2010 09 20, 15:42)
sveikos,
aš turiu kompiuterio būrelį "Aš ir kompiuteris", tai nežinau ar jums tiks g.gif


Labas, įmesk, jei gali būrelio planą į paštą. ax.gif

QUOTE(VAMI @ 2010 09 20, 15:48)
Tesiam sarasiuka:

INEXS -3klase ir anglu kalba pradinukams
Simba3 - 4 klase
Leta-Beta -4 klase
Kara 117- 4 klase
22peliukas22- 3 klase
janiku- 1-3 klases
auglina - 1 klase
jugeta - anglu kalba  2,3,4 klasese
Iruciukass - 3 klase
rutagra - 3 klase
Vildinga - 1 klase
eda77 - 2 klase
r.vytaute - 1 klase
nengute - 4 klasė
Irma.r - 2 klase
Vaiduuse - 1 klasė
Natele - nuo rugsejo su vaikais nedirbu  verysad.gif .
arden - 1 klasė
BalBal - 4 klase
virgulyte - 3 klase
linastri - 3 klase
leliuko_mama - 4 klase
laurija - 2 klasė
smilga1972 - 3 klasė
VAMI - 4 klase
mergelė - 3 klasė


Papildyta:
O manau į kai kuriuos piktus pasisakymus nereikėtų kreipti dėmesio. Aš nieko blogo nematau, kad pakeistas slaptažodis. Jis buvo išsiuntinėtas kas tik prašė.
Naują temą sukūrus buvo ir jos nuoroda.
Paprasčiausiai atėjus čia nereikia piktai pulti nesiaškinus padėties. Žmogus norėjo kaip geriau. kas retai lankos, tas ir ....... kaltinkit save.
Nu va ir aš pasakiau. Nes atsidarius pradinukių temą ir radus tokias kaltinamas žinutes, kažkaip nesisiskaito. mirksiukas.gif Esu irgi jau iš tų senukių dirbančių mokykloj, bet merginos lyg ir nemeta dar iš būrio, noriai bendrauja ir viskuo dalijas. wub.gif
Atsakyti