Įkraunama...
Įkraunama...

pradinukės 2

Štai koks ilgas sąrašiukas praėjusios temos plepučių:
LeTa-BeTa 53
smilga1972 42
vaiduuse 36
Mergelė 32
Natele 26
janiku 26
arden 25
pauliausirmosmama 23
simba3 22
Betukas 22
nengute 21
BalBal 21
22peliukas22 20
rutagra 19
laurija 17
NOKIA 16
elimak7 13
inuks 12
ninkute 11
gintra 10
*gabra* 10
andzelika 10
leliuko_mama 6
Nata123 6
linastri 6
Vildinga 6
studija 6
Iruciukass 5
mantile2 4
Atisar 4
rollick 3
ingridose 3
*paprasta* 3
VAMI 3
enija05 3
mamuke68 3
jugeta 3
ikeja 3
kuke 3
INEXS 2
incikas 2
gailiesa 2
Domke 2
virgulyte 2
Dainelej 2
viga 2
editaite 2
Gardee 2
fishke 2
aushra20 1
Vi_zija 1
dimming 1
nojussss 1
burzgalai 1
b.s 1
Luknė 1
lyja lyja lietus 1
juriukas7 1
Irma.r 1
Danna 1
Diana22 1
Jazminė 1
Fyja 1
admin*1 1
r.vytaute 1
Elingitta 1
ramux 1
eda77 1
Deja 1
svajokle5 1
Donatas 1
P.S. net nepatogu pasidarė, kad aš pirmauju doh.gif tikiuosi šioje temoje užleisiu vietą naujokėms 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, jei gerai supratau, tai tas, kas naują temą sukūrė, gali pataisyti pirmąją žinutę ir įdėti sąrašiuką g.gif

Jei kas mane pamokysite, kaip tą padaryti, įkelsiu ir šioje temoje sąrašą. Nesu patyrusi temų kūrime, tai mano pirmas kartas biggrin.gif
Atsakyti
o kaip cia visas gerai paskaiciavai smile.gif
as tai destau ir anglu kalba pradinukams, tik nezinau ar siust i musu pasto dezute, anglu pamokoms skirta medziaga?
Atsakyti
sveika
Atsakyti
skaitau ir nelabai suprantu apie jusu testus. Jus pacios juos ruosiat? Mes vaiku patikrinamuosius darbus,rodancius ju pazanga, laikome ju segtuvuose. Tai ten tik visi testai pagal autorius. Dirbam pagal Kiseliova ir Saltini. Dar man visai patinka "Pa(si)tikrinamieji darbai", ju yra visoms klasems
Atsakyti
QUOTE(INEXS @ 2010 09 19, 18:59)
o kaip cia visas gerai paskaiciavai smile.gif
as tai destau ir anglu kalba pradinukams, tik nezinau ar siust i musu pasto dezute, anglu pamokoms skirta medziaga?



Jei gali atsiųsk 4u.gif Nes aš dėstau anglų kalbą pradinukams... Praeitais metais turėjau jungtines klases, tai kažko papildomo ir nedarėm... Vos spėdavom vadovėlyje turimą medžiagą panaudoti... Šiais metais gal jau bus kitaip... Vis tikiuosi, kad bus nesujungtos klasės... Kol kas neaišku ar patvirtins tarifikacijas ir dirbu su jungtinėmis klasėmis....

Nepykit, retai čia parašau... Vos spėju bendrauti kitų mokytojų temose ax.gif Bet jei kam kiltų abejonių, jog į paštą nieko neįkėliau, tai galite per až paklausti- pasakysiu savo elektroninį paštą ir įsitikinsite, kad yra ten keletas mano siųstų laiškų dar pernai metais... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2010 09 19, 18:58)
Mergaites, jei gerai supratau, tai tas, kas naują temą sukūrė, gali pataisyti pirmąją žinutę ir įdėti sąrašiuką  g.gif
Jei kas mane pamokysite, kaip tą padaryti, įkelsiu ir šioje temoje sąrašą. Nesu patyrusi temų kūrime, tai mano pirmas kartas  biggrin.gif

aš nežinau ar taip toli „nuėjus“ leis taisyti pirmą žinutę g.gif

QUOTE(INEXS @ 2010 09 19, 18:59)
o kaip cia visas gerai paskaiciavai smile.gif

lotuliukas.gif nieko neskaičiavau, juk pats kompas skaičiuoja aš tik nukopijavau skaičiukus tongue.gif

QUOTE(linastri @ 2010 09 19, 19:01)

Mes taip pat viską laikome segtuvuose, naudojame „Pa(si)tikrinamuosius darbus“, bet kai ką tenka ir pataisyti/pritaikyti savo klasei.... ax.gif
***jugeta, pamenu tave, anksčiau mus dažniau aplankydavai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeTa-BeTa: 19 rugsėjo 2010 - 18:13
QUOTE(22peliukas22 @ 2010 09 19, 18:58)
Mergaites, jei gerai supratau, tai tas, kas naują temą sukūrė, gali pataisyti pirmąją žinutę ir įdėti sąrašiuką  g.gif

Jei kas mane pamokysite, kaip tą padaryti, įkelsiu ir šioje temoje sąrašą. Nesu patyrusi temų kūrime, tai mano pirmas kartas  biggrin.gif

Ikelt sarasiuka gali bet kuri SM dalyve, bet bet kuriuo metu pataisyti ti S dalyvis.
Todel ir siuliausi. jei nera S dalyviu senbuviu, kad galiu atidaryt nauja temuke., kai sia baigsim ir bet kada galesiu pirmaja zinute papildyt 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(linastri @ 2010 09 19, 19:01)
skaitau ir nelabai suprantu apie jusu testus. Jus pacios juos ruosiat? Mes vaiku patikrinamuosius darbus,rodancius ju pazanga, laikome ju segtuvuose. Tai ten tik visi testai pagal autorius. Dirbam pagal Kiseliova ir Saltini. Dar man visai patinka "Pa(si)tikrinamieji darbai", ju yra visoms klasems

Mes pacios baigiamuosius, o siaip naudojames Kiseliovo testais. Bet Kiseliovo yra tik pagal temas, o baigiamojo kaipo tokio nera. Lietuviu kalbos taip pat, Anksciau baigiamuosius ruosdavo svietimo skyrius, bet jau senokai neberuosia, tai tenka pacioms biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simba3: 19 rugsėjo 2010 - 18:22
QUOTE(simba3 @ 2010 09 19, 19:18)
Ikelt sarasiuka gali bet kuri SM dalyve, bet bet kuriuo metu pataisyti ti S dalyvis.
Todel ir siuliausi. jei nera S dalyviu senbuviu, kad galiu atidaryt nauja temuke., kai sia baigsim ir bet kada galesiu pirmaja zinute papildyt 4u.gif

drinks_cheers.gif tada manau kad niekas neprieštaraus, jei papildysi šioje temoje pirmą žinutę sąrašu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 09 19, 19:20)
drinks_cheers.gif tada manau kad niekas neprieštaraus, jei papildysi šioje temoje pirmą žinutę sąrašu  4u.gif

Galiu papildyt TIK SAVO zinute. Todel , kai baigsim sia ir kursim nauja, tik tada galesiu pagelbet. 4u.gif Bendraukime daugiau, kad greiciau nauja temuke pradetume smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simba3: 19 rugsėjo 2010 - 18:25
Parašyk kaip pakeisti pirmąją žinutę ir šį kartą aš tai padarysiu, o ateityje mielai pasinaudosim tavo pasiūlymu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 19 rugsėjo 2010 - 18:27
QUOTE(22peliukas22 @ 2010 09 19, 19:25)
Jei gali pataisyk pirmąją žinutę, bet man vis dar smalsu, kaip tą padaryti, nes aš nemoku  blush2.gif

As jau paasikinau auksciau, ka galiu padaryt, tik ,deja, ne sioje temoje.
Atsakyti