Įkraunama...
Įkraunama...

pradinukės 2

QUOTE(Vildinga @ 2010 09 19, 11:40)
Pritariu visu 100 %  thumbup.gif
Ir ne vienai pradinuei nekilo jokia pykcio banga del padaryto gero darbo - pakeisto slaptazodzio ir issaugoto lobyno. Jei musu temos pradzioje butu pradinukiu sarasas, tai butu zymiai paprasciau atsekti, kas cia lankosi pastoviai, kas senbuves, o kas dar naujokes. Tad Andzelika nemanau, kad tau reiktu pykti  ax.gif  4u.gif Tiesiog dazniau cia uzsuk  mirksiukas.gif
O arden saunuole - jei ne ji, tai ko gero viso musu lobyno jau ir neturetume.

ačiū labai 4u.gif nes ryte, kai perskaičiau, tai visą dieną viriau viduj, nu toks ant širdies akmuo buvo verysad.gif toli gražu man iki hakerio cool.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 09 19, 17:08)
o kelintokai tavo?  g.gif aš mačiau paprastesnį variantą: iš medinių iešmelių išdėlioji * (ale voratinklį), jį apvynioji juodu siūlu ir atskirai iš siūlų kamuoliuko padarai vorą  ax.gif

4okai, bet pilnai gali daryt ir 3okai.
Papildyta:
Karta i metus leidziu vaikams nedaryti namu darbu. Vaikai gauna lapeli (issiunciu i pasta), kuris yra vienkartinis. Vieni panaudoja iskart, kiti laiko iki mokslo metu pabaigos. Gal kas nori pasinaudot tokia ideja. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2010 09 19, 17:09)
ačiū labai  4u.gif  nes ryte, kai perskaičiau, tai visą dieną viriau viduj, nu toks ant širdies akmuo buvo  verysad.gif  toli gražu man iki hakerio  cool.gif


Gaudyk balioneli 4u.gif ir auksciau nosyte - juk niekas (na beveik) tau ne vieno zodelio nepasake mirksiukas.gif Visos tik dekoja uz iniciatyva smile.gif

O as iki dabar dar vis tiki, kad piktybiskai niekas negalejo tai padaryti. Juk visos supranta musu darbu svarba ir kaip sunku juos padaryti. Tai negi ims ir trins tai, ko patiems gali prireikti.

Taip kad GYVENKIME DRAUGISKAI smile.gif
Papildyta:
QUOTE(simba3 @ 2010 09 19, 17:24)
4okai, bet pilnai gali daryt ir 3okai.
Papildyta:
Karta i metus leidziu vaikams nedaryti namu darbu. Vaikai gauna lapeli (issiunciu i pasta), kuris yra vienkartinis. Vieni panaudoja iskart, kiti laiko iki mokslo metu pabaigos. Gal kas nori pasinaudot tokia ideja. ax.gif


Butu visai idomu pamatyti kaip atrodo tas "atleidimo" lapelis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 19, 16:53)
Aš dirbu pagal Jonynienę su trečiokais, tik nelabai suprantu, ko čia reikia? Ar neturit vadovėlių? Ar čia kaip  blush2.gif ? Jei paaiškintumėte, tai rytoj galėčiau darbe paimti viską ir atskanuoti  mirksiukas.gif Aišku, jei dar nebus pervėlu, nes namuose nieko neturiu  ax.gif



Taip, aš neturiu nei vadovėlio, nei mokytojo knygos, nes dirbam pagal Raktą. Tiesiog labai reikalinga tema apie savivaldybę (kiek pamenu pas Jonynienę yra). Tad jei galima nuskenuoti, būčiau labai dėkinga. Man reikia kitai savaitei - laiko yra.
Atsakyti
Radau dar apie Saules sistema, bent buvo anksciau 4okams pasaulio pazinimo pamokoms naudota, o dabar kai Raktas, tai nezinau ar yra tokia tema.

Dar imeciau labai paprastute Rudenelio svente antrokeliams (arba galima 1okams, jei jau skaito kai kurie).

Ir matematikos testa m. m. pabaigai 3okams.
Papildyta:
Ir dar radau baigiamaji tevu susirinkima 4okams, tiktu ir kaip isleistuviu pradziai, nes ten ataskaita uz 4 metus. Aisku mokytoja koreguos pagal save, bet jau remai bus, jei kam reikia. Siaip tevams labai patinka. Kadangi ten vaidinama tipo televizija, tai tarpuose itraukiame reklamas, daineles ir kita. Zodziu, ka tik jus sugalvosite. Siaip tikrai tevelaims idomu.

Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2010 09 19, 16:56)
Dar issiunciau treciokams , deja tik i mokslo metu pabaiga panaudosit, na, bet vistiek ax.gif

Lietuviu kalbos baigiamasis ir pasaulio pazinimo testas skyriu isejus.
Rytoj nufotkinsiu , darem penktadieni su vaikais darbeli VORAS VORATINKLYJE, nesudetinga, bet grazu ax.gif Jei kas nori 4u.gif


Tai kad pašte man atrodo vietoj lietuvių k. baigiamojo testo įdėta kažkoks linkėjimas vaikams.
Atsakyti
Na, va mergaites, ka turejau, tuo pasidalinau. Kita jau nera verta jusu demesio, ax.gif


Dabar laukiu jusu verdikto--- triju TAIP ir slaptazodzio rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Iruciukass @ 2010 09 19, 17:35)
Tai kad pašte man atrodo vietoj lietuvių k. baigiamojo testo įdėta kažkoks linkėjimas vaikams.

Atsiprasau, suklaidino mane uzvadinimas. Tuoj pasitaisysiu 4u.gif Atsiusiu baigiamaji testa mirksiukas.gif
Papildyta:
Pasitaisiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vildinga @ 2010 09 19, 17:26)
O as iki dabar dar vis tiki, kad piktybiskai niekas negalejo tai padaryti. Juk visos supranta musu darbu svarba ir kaip sunku juos padaryti. Tai negi ims ir trins tai, ko patiems gali prireikti.

aš irgi tikiu, kad nei viena iš mūsų to negalėjo padaryt, išdalinau slaptažodžius visoms, kurios prašė, nes pasitikiu savo kolegėm. o ištrint galėjo tas, kas turėjo ankstesnį slaptažodį, nes bent vienoj temoj, jis buvo transliuojamas kelis kartus. tada daviau pastabą emeilo autorei, kad taip duomenis viešint nėra saugu, bet buvo nesureaguota. tik po informacijos dingimo, jis buvo pradėtas dalinti privačiai.
Atsakyti
La mergaiciukes. As su jumis taip pat dalinaus,todel noriu gauti naujaji slaptazoduka. rasita.petruleviciene@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2010 09 19, 17:42)

friends.gif nesigraužk taip, juk žinai, kad esi šaunuolė 4u.gif tavo patvirtinimo laiškelių laukia keletas mūsų kolegių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 09 19, 17:56)
friends.gif nesigraužk taip, juk žinai, kad esi šaunuolė  4u.gif tavo patvirtinimo laiškelių laukia keletas mūsų kolegių  mirksiukas.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2010 09 19, 18:09)
ačiū labai  4u.gif  nes ryte, kai perskaičiau, tai visą dieną viriau viduj, nu toks ant širdies akmuo buvo  verysad.gif  toli gražu man iki hakerio  cool.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif nesinervuok. Cia pedagogai renkasi ir visko pasitaiko, o tau Aciu uz triusa nuo mokytojos su stazu.
Atsakyti