Įkraunama...
Įkraunama...

pradinukės 2

Ui, prasideda visokie nesutarimai. verysad.gif ... Tikiuosi jie greit baigsis ir nekils kartų karas tarp jaunų pedagogų ir patyrusių... doh.gif .
NAujosios narės pildom ir pildom dėžutę savo sukaupta medžiaga. Man atrodo, kad nuo to laiko, kai priėmėte į savo tarpą, pašto dėžutė stipriai "pastorėjo" 4u.gif . Tik spėk siųsti - visko tiek daug ir labai gero bigsmile.gif biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Turiu pasiūymą - kam suteikiami slaptažodžiai, tuos narius pakviesti draugauti į gmailą. Tuomet išsisaugo pašto adresai. Neduog die, pasikartojus tokiai situacijai - visų narių adresai bus sukaupti dėžutėje ir vienu metu bus galima pasiųsti slaptažodį visoms lobyno saugotojoms. ax.gif
Atsakyti
butu galima ir nariu saraseli pirmame puslapyje ideti
Atsakyti
Hmmmm... Vis dar laužau galvą kaip čia greičiau ir kompiuterizuočiau padaryti narių sąrašą.Dar galima narės elektroninio pašto adresą išsaugoti KONTAKTUOSE. Ten įrašyti vardą, pavardę ar savo forumo naudotojo vardą. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės,

gal kas dirbate pagal Jonynienę 3 kl. Labai reikėtų nuskenuotos temos apie savivaldybę - iš vadovėlio, pratybų sąsiuvinio ir mokytojo knygos. Būčiau labai dėkinga. Siųsti galima į mano asmeninį paštą kudab.ir@gmail.com (kad neapkrautume bendro pašto).

Irena
Atsakyti
QUOTE(linastri @ 2010 09 19, 14:22)
butu galima ir nariu saraseli pirmame puslapyje ideti

thumbup.gif
As galeciau nauja tema atidaryt, kad galetume bet kada pirmaja zinute pataisyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2010 09 19, 16:14)
thumbup.gif
As galeciau nauja tema atidaryt, kad galetume bet kada pirmaja zinute pataisyt ax.gif

Gal nereikia naujos temos, pirma priplepėkime šią 4u.gif o sąrašą (gal kas moka) galima ir dabar sudaryti blush2.gif o nuo šiol sukūrusios naują temą jį visad patalpintume pirmame puslapyje
Atsakyti
Bandau ir as jusu pasitikejima uzsitarnaut ax.gif

I pasta imeciau Seimos sporto spartakiada. LAbai sauniai mums ji pavyko, darem kartu su paraleline klase. Patiko tiek tevams, tiek vaikams. Gal ir jums patiks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simba3: 19 rugsėjo 2010 - 15:54
QUOTE(Iruciukass @ 2010 09 19, 15:49)
Sveikutės,

gal kas dirbate pagal Jonynienę 3 kl. Labai reikėtų nuskenuotos temos apie savivaldybę - iš vadovėlio, pratybų sąsiuvinio ir mokytojo knygos. Būčiau labai dėkinga. Siųsti galima į mano asmeninį paštą kudab.ir@gmail.com (kad neapkrautume bendro pašto).

Irena

Aš dirbu pagal Jonynienę su trečiokais, tik nelabai suprantu, ko čia reikia? Ar neturit vadovėlių? Ar čia kaip blush2.gif ? Jei paaiškintumėte, tai rytoj galėčiau darbe paimti viską ir atskanuoti mirksiukas.gif Aišku, jei dar nebus pervėlu, nes namuose nieko neturiu ax.gif
Atsakyti
Dar issiunciau treciokams , deja tik i mokslo metu pabaiga panaudosit, na, bet vistiek ax.gif

Lietuviu kalbos baigiamasis ir pasaulio pazinimo testas skyriu isejus.


Rytoj nufotkinsiu , darem penktadieni su vaikais darbeli VORAS VORATINKLYJE, nesudetinga, bet grazu ax.gif Jei kas nori 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2010 09 19, 16:56)
..darem penktadieni su vaikais darbeli VORAS VORATINKLYJE, nesudetinga, bet grazu ax.gif Jei kas nori 4u.gif

Žinoma pasirodykit bigsmile.gif naujos idėjos visad žavi thumbup.gif aš irgi vienam vokiškam žurnaliukyje radau ir sakiau bandysim ax.gif mes darėme boružėlę vaikštančią ant rudeninio lapo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeTa-BeTa: 19 rugsėjo 2010 - 16:06
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 09 19, 16:59)
Žinoma pasirodykit  bigsmile.gif naujos idėjos visad žavi  thumbup.gif aš irgi vienam vokiškam  žurnaliukyje radau ir sakiau bandysim ax.gif

As nezinau, gal cia visai ir nenauja. ax.gif I saldainiu dezute iklijuoji juoda popieriu ir baltu siulu issiuvineji voratinkli, o is folijos padarai vora ir uzklijuoji. Ryt parodysiu mirksiukas.gif Svarbu fociko nepamirst rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2010 09 19, 17:05)
As nezinau, gal cia visai ir nenauja. ax.gif I saldainiu dezute iklijuoji juoda popieriu ir baltu siulu issiuvineji voratinkli, o is folijos padarai vora ir uzklijuoji. Ryt parodysiu mirksiukas.gif Svarbu fociko nepamirst rolleyes.gif

o kelintokai tavo? g.gif aš mačiau paprastesnį variantą: iš medinių iešmelių išdėlioji * (ale voratinklį), jį apvynioji juodu siūlu ir atskirai iš siūlų kamuoliuko padarai vorą ax.gif
Atsakyti