Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

QUOTE(segtukas @ 2007 09 14, 10:37)
Sveikos mergaitės. Skaičiau šią temą gal 100 kartų. Be proto susidomėjau tuo stebuklu - duonkepe. Skaitinėjau ir rusiškame portale. Taip parūpo,,, bet kad nežinau kur jos ieškoti?  Vilniuje Senukuose nėra, Topo centre mačiau Boman - paskutinė be instrukcijos, tai nedrisau. Pasirodo daug firmų jas gamina, Bet pas mus pasirinkimo beveik nėr. Kaune prekiauja dar tokia ETA duonkepe, bet absoliučiai jokios informacijos ar maišo tešlą, ar turi kokių papildomų pribambasų? pasidalinkite prašom patirtimi ar didelę reikšmę turi galingumas? Operacijų skaičius?


Turiu aš Bowman firmos duonkepę. Iš 12 programų tenaudojau 3. Pagrindinę, tešlos maišymo ir kur uogienei virti. Jei rinktis pagal kainą, tikrai neverta pirkt brangesnės ir programų ji turi 12. Palygnimui LG kaina apie 500 ir tik 5 programos. Jei gyveni Vilniuj, galim susitikt ir duosiu instrukciją . 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spiglys: 14 rugsėjo 2007 - 08:45
Spygliuk o ar duoną joje kepį. Ačiū už pasiūlymą, nežinau ar dar ją rasiu, bet jei ką? tai neduosiu gyventi - įkyrėsiu.
Atsakyti
QUOTE(segtukas @ 2007 09 14, 11:14)
Spygliuk o ar duoną joje kepį. Ačiū už pasiūlymą, nežinau ar dar ją rasiu, bet jei ką? tai neduosiu gyventi - įkyrėsiu.


Kepu duona 1-2 kartus per savaitę. Visus receptus turiu užsirašius užrašų knygutej ir keli įdėti cia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(segtukas @ 2007 09 14, 10:14)
Spygliuk o ar duoną joje kepį. Ačiū už pasiūlymą, nežinau ar dar ją rasiu, bet jei ką? tai neduosiu gyventi - įkyrėsiu.

Aš piorkau CLatronic duonkepe senuokuose. Kai susuruosiau ja prikt, tai irgi niekur neradau - sausio men. buvo kazkoks ju pirkimo bumas smile.gif Nuejau i Senukus, susiradau ta duonkepe ir laukiau drauges bevaikstinedama po kitus skyrius apie 20 min., tai per ta laika ja nupirko smile.gif
Tad paklausiau, kada uzves vel ir tada nusipirkau.
Tad jei dabar duonkepes nerasi, nenusimink - tikrai ju dar bus 4u.gif
Nemanau, kad reikia labai brangios, as savosios irgi naudoju tik kelias programas - Normal, Baltai duonai/pyragui, teslos maisymui. Tu greitu nenaudojau niekada. Dar daznai naudoju atidejima laiko...
Atsakyti
Na kad jau girdite mane, tai dar noriu paklausti, kaip ten buna su kažkokia lopetėle, kuri duonoje palieka, skaičiau ir nesupratau ar tai nuo mašinėlės priklauso? Labai ačiū, kad atsiliepėte. Matot sėdžiu supermamoj, dirbti negaliu kaip rūpi.
Atsakyti
QUOTE(segtukas @ 2007 09 14, 11:30)
Na kad jau girdite mane, tai dar noriu paklausti, kaip ten buna su kažkokia lopetėle, kuri duonoje palieka, skaičiau ir nesupratau ar tai nuo mašinėlės priklauso? Labai ačiū, kad atsiliepėte. Matot sėdžiu supermamoj, dirbti negaliu kaip rūpi.


Nežinau nuo ko čia priklauso, pas mane dažnai ji pasilieka duonoj. Bet yra toks kabliukas skirtas jai ištraukt iš duonos kepaliuko.Labai gražiai išsima . Skylutė aišku lieka, bet čia jau nko nepadarysi. Kike skaičiau kitos duonkepelės lopetelę išima prieš kepimą, bet aš nebandžiau. Jei nusipirksi, rašyk. Įmesim tikrai išbandytų receptų. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(segtukas @ 2007 09 14, 10:30)
Na kad jau girdite mane, tai dar noriu paklausti, kaip ten buna su kažkokia lopetėle, kuri duonoje palieka, skaičiau ir nesupratau ar tai nuo mašinėlės priklauso? Labai ačiū, kad atsiliepėte. Matot sėdžiu supermamoj, dirbti negaliu kaip rūpi.


Manau, kad tai nepriklauso nuo duonkepes - pas mane ji daznai irgi pasilieka, kartais graziai issiima...
Siaip as jei kepu be atidejimo, kai baigiasi minkymas, pati ja istraukiu, tada maziuke tik skylute buna duonoje, nes jei ji lieka, skyle buna lopeteles dydzio... Bet skoniui tai tikrai nemaiso 4u.gif
Atsakyti
Ir kitame TOPO centre neradau bomann. Parašiau į senukus ir pažadėjo ryt užvežimą, turės 2-jų rūšių: clatronik ir eta. Bėgsiu pirkti. Tik vėl dilema - kai yra iš ko rinktis, iškyla klausimas kurią imti. Apie clatroniką radau rusiškame portale, o apie eta - tik kad galingesnė 800W. Negaliu sulaukti. O mėginti pirmą kartą turbūt reiks iš aprašo? Na kaip pirmą kartą.
Atsakyti
QUOTE(segtukas @ 2007 09 18, 09:13)
Ir kitame TOPO centre neradau bomann. Parašiau į senukus ir pažadėjo ryt užvežimą, turės 2-jų rūšių: clatronik ir eta. Bėgsiu pirkti. Tik vėl dilema - kai yra iš ko rinktis, iškyla klausimas kurią imti. Apie clatroniką radau rusiškame portale, o apie eta - tik kad galingesnė 800W.  Negaliu sulaukti. O mėginti pirmą kartą turbūt reiks iš aprašo? Na kaip pirmą kartą.


As imciau Clatronic, nes pati ja turiu ir dar kazka tos firmos turiu (vafline berods), tai kokybe mus visai tenkina...
Atsakyti
Sveikinkite, sveikinkite mane nusipirkau valio!!! Tik pasirodė senukuose ETA firmos, tiesa atrodo didelė, bet man jau tas pat, nes labai jau norėjau, dar ir dovanų dvi dėžutes duonos mišinio davė. Lėksiu miltų pirkti ir mėginti. Instrukcija kiek paini pasirodė, bet tikiuosi, kad kepant, antrą kart paskaičius viskas į savo vietas stos. Kiek supratau, tai čekiška duonkepė. tikiuosi greit pasipasakosiu.
Atsakyti
QUOTE(segtukas @ 2007 09 19, 15:27)
Sveikinkite, sveikinkite mane nusipirkau valio!!!  Tik pasirodė senukuose ETA firmos, tiesa atrodo didelė, bet man jau tas pat, nes labai jau norėjau, dar ir dovanų dvi dėžutes duonos mišinio davė. Lėksiu miltų pirkti ir mėginti. Instrukcija kiek paini pasirodė, bet tikiuosi, kad kepant, antrą kart paskaičius viskas į savo vietas stos. Kiek supratau, tai čekiška duonkepė. tikiuosi greit pasipasakosiu.


Sveikinam sveikinam 4u.gif
Lauksim atsiliepimu ir nauju receptuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(segtukas @ 2007 09 19, 16:27)
Sveikinkite, sveikinkite mane nusipirkau valio!!!  Tik pasirodė senukuose ETA firmos, tiesa atrodo didelė, bet man jau tas pat, nes labai jau norėjau, dar ir dovanų dvi dėžutes duonos mišinio davė. Lėksiu miltų pirkti ir mėginti. Instrukcija kiek paini pasirodė, bet tikiuosi, kad kepant, antrą kart paskaičius viskas į savo vietas stos. Kiek supratau, tai čekiška duonkepė. tikiuosi greit pasipasakosiu.


4u.gif SVEIKINAM nauja nari,tikiuosi tema vel atgims thumbup.gif
O as tiek pririnkau nauju receptu,bet labai suintrigavo tos dvi dezutes "duonos misinio"PRASAU PASIDALINT...kas tai? g.gif Gal ten tik skyscio tereikia?
Atsakyti