Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

QUOTE(spiglys @ 2007 04 25, 11:06)
Negaliu atsidžiaugt savo duonkepe ir duonos skanumu biggrin.gif Šiandien atsinešiau vakar keptos duonos  į darbą, tai jau turiu užsakymą  2 kepaliukams iškept. lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Pas mane dar blogiau, kepu kiekvieną dieną, dažnai savaitgaliais net po dvi partijas, o pati kartais sėdžių be duonos.
Atsakyti
Nomke, ta duonele su alum fantastishka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Baisa @ 2007 04 26, 20:55)
Nomke, ta duonele su alum fantastishka  thumbup.gif

Svarbiausia, kad patiko biggrin.gif Forta dave man nuoroda i rusiska duonkepiu turetoju (taip galima pasakyti) saita, tai ten receptu.... Ka nors reikes per sventes is ten pabandyti. Viena problema tai su kai kuriais specifiniais zodziais; net zmones, gerai mokantis rusu kalba ir turintys zodynus, kai kuriu man siandien neisverte. Nezinau, gal reikes kreiptis ir i Liudmila? Nors tam tikru, specifiniu zodziu, lietuviu kalboje ir as, budama lietuve, nesuprantu.
Atsakyti
QUOTE(nomke7 @ 2007 04 26, 22:30)
Svarbiausia, kad patiko biggrin.gif  Forta dave man nuoroda i rusiska duonkepiu turetoju (taip galima pasakyti) saita, tai ten receptu....  Ka nors reikes per sventes is ten pabandyti.  Viena problema tai su kai kuriais specifiniais zodziais; net zmones, gerai mokantis rusu kalba ir turintys zodynus, kai kuriu man siandien neisverte. Nezinau, gal reikes kreiptis ir i Liudmila? Nors tam tikru, specifiniu zodziu, lietuviu kalboje ir as, budama lietuve, nesuprantu.



Čia pie šitą saitą rašei ?
http://hlebopechka.r...m...ge&Itemid=1
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2007 04 26, 22:08)

Tikrai taip.
Atsakyti
Laba visoms Duonytės kepejelėms smile.gif

ir aš labai noriu išmokti duonytę kepti, nes LT duonytė eina į pabaigą(esam Norvegijoje) ir pasirodo produktų, bet jau paradžiai lietuviškų turiu.
Radau norvėgišką duonkepę(matomai lenkai bus atitempe iš kur nors ir nesuprate ką su ja veikti paliko), ja jau išsiploviau, bet kaip naudotis dar nemoku ir prašau Jūsų pagalbos.
Kaip suprantau duonkepės viena į kitą panašios yra. Bandžiau verstis tai pirmas įprastis, o antras kažkoks įprastinis, penktas saldžiai duonai, šeštas prancuziškai duonai, septintas pyragui, vienuoliktas makaronams, dvyliktas tešlai.
Taigi, Prašau pasidalinti kaip ir ka darote iš eiles, ka ir po ko spaudžiate ir pan.
Kaip suprantu pirma reik užminkiti tešlą (dvyliktas mygtukas), o vėliau kepimas pvz. pirmas?
kaip supratau toje duonkepėje yra laiko atidėjimas ir dviejų dydžių duona galima kepti.

Būsiu labai dėkinga už pagalba, bei patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gema @ 2007 04 27, 11:09)
Taigi, Prašau pasidalinti kaip ir ka darote iš eiles, ka ir po ko spaudžiate ir pan.
Kaip suprantu pirma reik užminkiti tešlą (dvyliktas mygtukas), o vėliau kepimas pvz. pirmas?
kaip supratau toje duonkepėje yra laiko atidėjimas ir dviejų dydžių duona galima kepti.

Būsiu labai dėkinga už pagalba, bei patarimus  4u.gif

Sveika įstojusi į mūsų gretas 4u.gif
Jei kepi duona, tai viska sudedi ir paspaudi mygtuką pirma. Pati duonkepė viska sumaišys, iškildins ir iškeps. Toliau, jei gerai supratau: Dvyliktas mygtukas tavo duonkepėje yra skirtas mielinės tešlo ruošimui. Pvz. jei nori išsikepti bulkučių su cinamonu, tai sudedi produktu ir spaudi 12. Duonkepė viska sumaišo ir iškildina, o tada tu išsiimi paduošta tešlą, formuoji bulkutes ir kepi orkaitėje. Penktas - tai tinka toms mielinės tešloms į kurių sudėtį iėna daug cukraus (pvz 5 valg.šaukštai), man tai jau ne duona, o pyragas. Šeštas - baltai duonai, septintas - greičiausiai pyragams su kepimo milteliai (pas mane nėra tokios funkcijos). 11 - tai bemielės tešlos maišymui.
11 ir 12 progr. nekepa. Pasirinkus programą, laikmatis iš kart rodo už kiek laiko duona bus iškepus. Su + ir - mygtukais gali nusistatyti už kurio laiko tu nori kad ji iškeptu pvz. dabar 8 vakaro, o man reikia kad duona būtu kokia 7 ryto, tai spaudi tol, kol laikmatis rodo 11 val.
Atrodo viskas. Kitos gal geriau parašys.
Atsakyti
nomke7 LABAI LABAI AČIŪ

einu pabandysiu ką nors išsikepti biggrin.gif
gal kas nors gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gema @ 2007 04 27, 11:34)
nomke7  LABAI LABAI AČIŪ

einu pabandysiu ką nors išsikepti  biggrin.gif
gal kas nors gausis  smile.gif

Ner už ką 4u.gif Parašyk kaip sekėsi
Atsakyti
QUOTE(Gema @ 2007 04 27, 12:09)
Laba  visoms Duonytės kepejelėms  smile.gif

ir aš labai noriu išmokti duonytę kepti, nes LT duonytė eina į pabaigą(esam Norvegijoje) ir pasirodo produktų, bet jau paradžiai lietuviškų turiu.
Radau norvėgišką duonkepę(matomai lenkai bus atitempe iš kur nors ir nesuprate ką su ja veikti paliko), ja jau išsiploviau, bet kaip naudotis dar nemoku ir prašau Jūsų pagalbos.

Būsiu labai dėkinga už pagalba, bei patarimus  4u.gif

4u.gif Saunuole ir sveika prisijungus bigsmile.gif 4u.gif
Is eiles pirma pili piena,vandeni,pasukas,alu(ka nors pasirinktinai)
Po to dedi margarina ar sviesta
Po to druska ir cukru
Po to miltus su ivairiais zoleliu,dribsniu,seklu priedais
Po to mieles
Spaudi start ir...sekmes!,jei pamirsai priedus gali dadeti po pirmo pypsejimo.
SKANAUS
PO to bus daugiau patarimu 4u.gif Pasidalink savo sekme bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo forta: 27 balandžio 2007 - 13:57
Taigi duodu ataskaita kaip kepėsi smile.gif
Pirmam kartui kepiau paprasta balta duona, gavosi thumbup.gif
labai kvapni ir skani, dabar jau galėsiu eksperimentuoti biggrin.gif

Dar kartą labai AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(forta @ 2007 04 27, 15:54)
4u.gif Saunuole ir sveika prisijungus bigsmile.gif  4u.gif
Is eiles pirma pili piena,vandeni,pasukas,alu(ka nors pasirinktinai)
Po to dedi margarina ar sviesta
Po to druska ir cukru
Po to miltus su ivairiais zoleliu,dribsniu,seklu priedais
Po to mieles
Spaudi start ir...sekmes!,jei pamirsai priedus gali dadeti po pirmo pypsejimo.
  SKANAUS
PO to bus daugiau patarimu 4u.gif Pasidalink savo sekme bigsmile.gif


Kai kuriose duonkepėse nuodoma, kad mieles, cukrų ir druską reikia dėti ant miltų į atskirus kampus, kad nesiliestų.

QUOTE(Gema @ 2007 04 27, 18:07)
Taigi duodu ataskaita kaip kepėsi  smile.gif
Pirmam kartui kepiau paprasta balta duona, gavosi thumbup.gif
labai kvapni ir skani, dabar jau galėsiu eksperimentuoti  biggrin.gif 

Dar kartą labai AČIŪ  4u.gif


Šaunu,kad pirmas blynas neprisvilo 4u.gif

O aš šiandien pagaliau išbandžiau Duonos rutuliukus . Kepiau su migdolų, lazdynų ir bertolėjų riešutais. Niammmmm, kitą kartą dėsiu daugiau riešutų tongue.gif
Bet vat iškilo klausimukas - ar naudojat greito kepimo programą? Šiandien reikėjo per gana trumpą laiką iškepti du pyragus, tai vieną tik užminkiau duonkepėje ir kepiau orkaitėje,o kitą bandžiau iškepti greito kepimo programa. Tai puse iškepė, o viršutinė pusė žalut žalutėlė, tai teko irgi dėti pabaigti kepti į orkaitę. Tai dalis padžiuvo, kita dalis iškepė doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Portuke: 27 balandžio 2007 - 20:41