Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis šlapinimasis- 2oji tema

Aš taip pat vargau su šia bėda smile.gif Anyta grizino mane kiekvieną dieną, kaip 3metu vaikas ir dar su pamperiu miega bash.gif
Dieną problemų nebuvo, pats atsisesdavo ant puodo ir padarydavo, o pietu ir nakties miegui dedavau pampersus. Kai jam buvo 2m9men, gime broliukas, teko atiduoti lovyte, o jam nupirkom lova, jau sakau gal reiketu atpratint g.gif pirkau vienkartines palas, tiesdavau klijonkiu, bet rezultato nebuvo, man pas maziu nereikedavo tiek keltis, kiek pas ji,o slapias miegodavo ir net nepabusdavo. Užsistatydavau zadintuva kad atsikelciau pasodint,gal 2naktis pagavau, bet nedaugiau doh.gif pradejau vel deti pamperius, nes gaila naujos lovos, nes viska nusispardydavo. Kiekviena karta vis gedindavo tevelis, jog jis dar su pamperiu miega, o jis tik su apatiniais, gal tai, o gal ir ne, bet padejo thumbup.gif visa savaite isbuvo su tuo paciu pamperiu ir SAUSU bigsmile.gif bigsmile.gif paskui jau visai nedejau, ir jau koks menesis lova sausa biggrin.gif tikiuosi ne per anksti apsidziaugiau. Todel manau ateis laikas ir jūsų vaikiukams lotuliukas.gif Sėkmės mamytės 4u.gif
Atsakyti
Mes irgi turim sia problema. As tiesiog pries eidama miegoti pasysinu, tada atsikelia sausas. Bet suzinojau, kad taip negalima daryti, nes kai vaikas miegantis buna nuvedamas i tualeta, jis nebeskiria ar sisioja lovoje ar tualete. Sako butinai reikia pakelti ir tik tada kad pats nueitu i tualeta. Reikes ko gero vel tiesti i lova klijuote ir leisti paciam keltis kai nores i tualeta.
Atsakyti
Mus ir kankina si problema...Jau 3 su puse metuku o lovyte vis slapia...O kelti nakti tai labai sunku, nes baisiai kietia miega o jei pabudini pikta kaip sirse buna...tikiuosi kad isaugs ta problema...
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 07 17, 22:08)
O tai, kad jis su pampersu, nejaučia diskomforto? Jam negėda?
Pagalvojau, jei pradėtų gėdytis, kad, va, toks didelis ir dar su pampersu, tai gal pradėti jausti tą diskomfortą po truputį  unsure.gif

Jus isprotejot? Kaip gali buti geda ar negeda, jei si problema buna net suaugusiems (priezasciu buna begales ir viskas cia labai individualu)? Jei gedinsit, dar ir nervu liga galima ivaryti. KAm aktualu, parasykit man i asmenini, atsiusiu gyd. homeopates telefona, kuri labai padejo ne vienam suaugusiam, su isisenejusiomis bedomis.
Atsakyti
Mano didžioji,6 metų vos ne kas naktį pasisioja,todėl dedu pampersus.Ji labai kietai miega,gali užmigusią nunešt į lovą,nurengt,uždėt pampersą,o ji nereaguoja,kuo saldžiausiai miega mirksiukas.gif Aš dėl to šlapinimosi dar kol kas nepanikuoju,nes vyras ir jo du broliai irgi sisiojo į lovas iki mažiausiai 10 metų blush2.gif Ir dabar vyras per naktį kokius 2 kartus sulaksto į tualetą cool.gif Čia matyt paveldima,tikriausiai pūslė maža.O stai mažoji nuo dviejų metų miega be pampersų,labai jau retai atsitinka "nelaimė",o šiaip išmiega nesisiojus per naktį.
Atsakyti
QUOTE(virguteus @ 2007 08 10, 13:34)
islipa is lovo net ir miegantis. reikia dabar tik puoda spet pakist  4u.gif


lotuliukas.gif Nuostabu.
QUOTE(Gintareja @ 2007 08 12, 15:35)
jau koks menesis lova sausa biggrin.gif  tikiuosi ne per anksti apsidziaugiau. Todel manau ateis laikas ir jūsų vaikiukams lotuliukas.gif  Sėkmės mamytės 4u.gif

Linkiu jums sėkmės 4u.gif
Mano jau kaip ir visa vasara nebesisioja. thumbup.gif Manau atėjus laikui visoms ši bėda bus pamiršta. Dėlm to neturėtų būti gėda. Tik sunku ir reikia kantrybės.

Atsakyti
o va mano panelei 7 metukai, ir ta pati beda.nepadejo nei MINIRINAS, nei daktaru konsultacijos, nei debeseliu piesimas, neturiu jau vilties, tiek tikiuosi, kad bresdama isaugs.
Atsakyti
QUOTE(Egesixora @ 2007 07 29, 22:59)
Kaip manot, ar prikelti vaika nakti ant puoduko ar geriau leisti slapintis i lova, kol paciam vaikui neatsibos ir atpras?  g.gif
Papildyta:

O kas cia per zadintuvas toks? kaip veikia? kur pirkti?
Kaip sakiau,mums daktaras ji parekomendavo.Gerus metus svarstem,kol pasiryzom isigyti. biggrin.gif Viena to zadintuvo dalis tvirtinasi prie maikutes,kita-prie kelnaiciu,abi jos sujungtos laideliu.kai pirmieji lasiukai slapimo patenka ant triusikeliu,daviklis sureaguoja i dregme,ir zadintuvas skamba,tiesa gana triuksmingai,nes svarbu ,kad vaikas sustabdytu slapinimasi.Sio zadintuvo principas-suformuoti refleksa valdyti slapinimasi.Mums tai pavyko puikiai,o dabar ,kai prisimenu ta kosmara -dar tik pries du men kiekviena nakti keldavosi slapia,kartais ir du kartus.Internete iveskit zodi ASTRAMEDA-sita firma prekiauja tais signalizatoriais ir pasiskaitykit.Sekmes smile.gif
Atsakyti
Maniškė jau mėnuo kaip nebedaro naktį į lovą thumbup.gif Klodavau po paklode klijuotę,ryte rasdavau šlapią,paskui bandžiau kelti naktį,net žadintuvą statydavaus,bet nieko nesigaudavo.Visvien lovytė būdavo šlapia doh.gif Paskui gražiai bandžiau aiškinti,kad reikia pasiprašyti kai nori sisiuko,tai kartais šaukdavo naktį "mamyte,noriu sysiu" tai kai lėkdavome į tuliką abi doh.gif bigsmile.gif Bet kartais būdavo kad lovytė vėl šlapia doh.gif bet po visų tų dalykų mums pavyko,taip džiaudiuos,kad nebereikia nei tų pampersų nei tų klijuočių lotuliukas.gif
Kaip tyčia pernai maniškė tuo pačiu laiku išmoko būt dieną be pampersų,o šiemet tuo pačiu laiku išmoko į lovytę nebedaryt sisiuko thumbup.gif
Atsakyti
maniškei irgi pasitaiko i lovytę dar, bet jau laaabai retai, virgi dar tik trys (greit bus) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2007 08 14, 15:07)
Jus isprotejot? Kaip gali buti geda ar negeda, jei si problema buna net suaugusiems (priezasciu buna begales ir viskas cia labai individualu)? Jei gedinsit, dar ir nervu liga galima ivaryti. KAm aktualu, parasykit man i asmenini, atsiusiu gyd. homeopates telefona, kuri labai padejo ne vienam suaugusiam, su isisenejusiomis bedomis.


ne, ačiū, jaučiuosi puikiai. biggrin.gif
Kai šlapinimasis į lovą nėra liga, sugėdinimas tikrai nėra nieko blogo.

QUOTE(juramare @ 2007 08 20, 10:48)
Kaip sakiau,mums daktaras ji parekomendavo.Gerus metus svarstem,kol pasiryzom isigyti. biggrin.gif Viena to zadintuvo dalis tvirtinasi prie maikutes,kita-prie kelnaiciu,abi jos sujungtos laideliu.kai pirmieji lasiukai slapimo patenka ant triusikeliu,daviklis sureaguoja i dregme,ir zadintuvas skamba,tiesa gana triuksmingai,nes svarbu ,kad vaikas sustabdytu slapinimasi.Sio zadintuvo principas-suformuoti refleksa valdyti slapinimasi.Mums tai pavyko puikiai,o dabar ,kai prisimenu ta kosmara -dar tik pries du men kiekviena nakti keldavosi slapia,kartais ir du kartus.Internete iveskit zodi ASTRAMEDA-sita firma prekiauja tais signalizatoriais ir pasiskaitykit.Sekmes smile.gif


O tas žadintuvas neišgasdina vaiko? Aš, taip įsivaizduoju, maniškis klykti pradėtų. doh.gif
Atsakyti
Dar labai svarbu kaip tas vaiko gėdinimas vyksta. Jei tai atrodo kaip žeminimas, tai be abejo kompleksus galima įvaryti. Aš saviškį gėdinu ramiai aiškindama, kartais net pasijuokiam iš jo "nesėkmės", kad "oj kokia gėda pelėda". Ir tai tikrai padeda vaikui labiau save kontroliuoti smile.gif . Nors dideliais laimėjimais "sisiuko ne į lovą" srity dar negalim labai pasigirti, tačiau vis dažniau išeina sausai išmiegoti. tongue.gif
Atsakyti