Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis šlapinimasis- 2oji tema

Mes irgi turim šią bėdą.Mergaitei šeši metai, bet naktimis šlapinasi į lovą.Ėjom ir pas neurologę, bet poveikis buvo tik tol, kol vaistus gėrėm, paskui vėl tas pats.Dabar jau tiesiog manau, kad išaugs.Aš kaip ir daugelis mamų čia, žadinu naktį .Nors gydytojai tai daryti ir draudžia, bet mano vaikas net prašo vakare, kad neužmirščiau jos pažadinti.Šiaip ji irgi labai kietai miega.Galvojau pirkti drėgmės aliarmą, bet kiek čia skaidydama supratau, kad nelabai kam padeda.Esu girdėjusi, kad veiksmingai šią ligą gydo homeopatai.gal kas žinote apie homeopatinį gydymą?
Atsakyti
O as nusispjoviau i visus gydymus, kurie veiksmingi irgi tol, kol geria vaistus. Ir nupirkau dry nites sauskelnes. Gal ir blogai, bet ramu...
Atsakyti
QUOTE(pelyte @ 2013 11 06, 20:33)
Mes irgi turim šią bėdą.Mergaitei šeši metai, bet naktimis šlapinasi į lovą.Ėjom ir pas neurologę, bet poveikis buvo tik tol, kol vaistus gėrėm, paskui vėl tas pats.Dabar jau tiesiog manau, kad išaugs.Aš kaip ir daugelis mamų čia, žadinu naktį .Nors gydytojai tai daryti ir draudžia, bet mano vaikas net prašo vakare, kad neužmirščiau jos pažadinti.Šiaip ji irgi labai kietai miega.Galvojau pirkti drėgmės aliarmą, bet kiek čia skaidydama supratau, kad nelabai kam padeda.Esu girdėjusi, kad veiksmingai šią ligą gydo homeopatai.gal kas žinote apie homeopatinį gydymą?


Mes tebevargstame, vyrukui 8 metai ner sausos nakties, jau pusmetis vaziuojam pas homeopata, vis nepavyksta - bet labai tikiuosi susitvarkys. Nakti miega labai kietai tai keliu kai einu pati miegot ir tiek.
QUOTE(picea @ 2013 11 06, 23:47)
O as nusispjoviau i visus gydymus, kurie veiksmingi irgi tol, kol geria vaistus. Ir nupirkau dry nites sauskelnes. Gal ir blogai, bet ramu...


naudojam sauskelnes, ner blogai jos :0 gydytojui sakau nebepirksiu jis pradejo juoktis o geriaus slapia patalyne ir smirdantys namai ??? lotuliukas.gif tai ir nutariau nieko nekeisti toliau kantrai geriam zirniukus ir tikimes stebuklo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaima: 07 lapkričio 2013 - 11:20
QUOTE(picea @ 2013 11 06, 23:47)
O as nusispjoviau i visus gydymus, kurie veiksmingi irgi tol, kol geria vaistus. Ir nupirkau dry nites sauskelnes. Gal ir blogai, bet ramu...


Mes taip pat perkames sias sauskelnes ir nedarome tragedijos. Tikrai baisiau smirdanti lovyte. Vasara dar dar, plonyte pataline, iskalbiu, isdziusta, issivedina-o ziama???

Man baisiau vaiko pumpavimai vaistais kurie nezinia ar nekenkia kam kitam. Buvom pas neurologus-nulus. Pabandykite ta, pabandykite ana. Tokias konsultacijas as ir is draugiu, mociuciu gaunu. Inkstukus ir slapimo pusle patikrinom-viskas ten OK, vadinasi beda kitur. Ribojame vakarais skysciu kieki, primenu pries mieguti nueiti pasysioti, kambaryje pastatau kibira grazu spalvota smile.gif, kas jei kartais susivoktu naktu-nereiketu toli begti smile.gif
Gal kokie uzkalbetojai, zolininkai gali padeti-bet dar niekas gero nepasiule sad.gif
Tiesa, kiek ziurejau , sios sauskelnes Norfos parduotuveje pigiausios, gal kas zino kur Vilniuje yra dar pigiau nei 19.49???
Atsakyti
Mano sūnui 9. Gal pusę metų atsikelia sausas. Vežiojom visur ir pas bobutes užkalbėt, ir žolininkių žolelių mišinius pirkau, ir pas nefrologą ir t.t. Nepadėjo niekas. Harmoninius vaistus taip pat gėrėm. Kartą benaršydama, aptikau straipsnį, kad krapų sėklų arbata daro stebuklus net šlapimo nelaikantiems seniems žmonėms. Tą pačią dieną nupirkau, yra visose vaistinėse ir kainuoja nedaug. Pagėrus šios arbatos bėdos susitvarkė. 4u.gif

Arba tiesiog išaugo. Turėkit kantrybės, jeigu gydytojai bėdelių neranda, turėtų išaugti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo afralt: 07 lapkričio 2013 - 16:28
QUOTE(afralt @ 2013 11 07, 17:26)
Mano sūnui 9. Gal pusę metų atsikelia sausas. Vežiojom visur ir pas bobutes užkalbėt, ir žolininkių žolelių mišinius pirkau, ir pas nefrologą ir t.t. Nepadėjo niekas. Harmoninius vaistus taip pat gėrėm. Kartą benaršydama, aptikau straipsnį, kad krapų sėklų arbata daro stebuklus net šlapimo nelaikantiems seniems žmonėms. Tą pačią dieną nupirkau, yra visose vaistinėse ir kainuoja nedaug. Pagėrus šios arbatos bėdos susitvarkė.  4u.gif

Arba tiesiog išaugo. Turėkit kantrybės, jeigu gydytojai bėdelių neranda, turėtų išaugti  g.gif


Kiek tos arbatos ir kaip geret ?
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2013 11 07, 12:19)
Mes tebevargstame, vyrukui 8 metai ner sausos nakties, jau pusmetis vaziuojam pas homeopata, vis nepavyksta - bet labai tikiuosi susitvarkys. Nakti miega labai kietai tai keliu kai einu pati miegot ir tiek.
naudojam sauskelnes, ner blogai jos :0 gydytojui sakau nebepirksiu jis pradejo juoktis o geriaus slapia patalyne ir smirdantys namai ???  lotuliukas.gif  tai ir nutariau nieko nekeisti toliau kantrai geriam zirniukus ir tikimes stebuklo  wub.gif

Idomu, o ka sako homeopatas, kodel taip ilgai nepadeda?
Atsakyti
QUOTE(picea @ 2013 11 07, 23:51)
Idomu, o ka sako homeopatas, kodel taip ilgai nepadeda?


Homeopatas siam kartui sako nesuprantu kodel nepasiduoda, nes mes pries 4 metus buvom susitvarke su homeopatu, bet pagerejus matyt pergreitai nutraukem.
Tai dabar sudejo kitoki derini zirniuku ir lasiuku tris men geriam , ketvirta pertrauka i rodomes pas ji g.gif labai noriu tiket, kad susitvarkys ax.gif Faktinai visa tai eina is nervu sistemos. Kas idomu tik pamates vaika iskart sako viduriukai kieti, nagus grauzia , labai jautrus ir naktim kietai miega lotuliukas.gif lyg buciau viska jam papasakojus doh.gif
Atsakyti
Ryte stiklinę užplikydavau, tai pusę išgerdavo ryte, kitą pusę parėjęs iš mokyklos, vakare neduodavau, nes po jos dažnai bėgiodavo į tualetą, nes jinai skysčius varo.
Atsakyti
Mano trimete taip pat buvo ipratusi slapintis i lova bent karta per savaite. Bet dabar vakare riboju skyscius panelei. Jei nori atsigerti, tai duodu tik gurksneli,kita. Na ir siaip stebiu, kad nepervargtu per diena, t.y laiku pietu miegelio eitu miegoti, pailsetu, nes jei smarkiai pavargsta, tai miega ir nieko nejaucia.
Kol kas lyg ir sekasi kovoti su sia problema. Zinoma, dar pavienes avarijos pasitaiko,
bet retai.
Atsakyti
Mamos, o kurių 7-8 ir pan. vaikučiai dar turi šitų problemų, su psichologu gal bandėt bendraut? kaip kažkuri rašėt, jei dar ir nagus kramto, reiškia kažkkokį nerimą. gal namie įtampa. gal tėvų dėmesio trūksta.
mano dar trimetis, bet jau pradedam tvarkyti šitą problemą, bet tik tada kai išsprendėm buvimo ir bendravimo su vaiku problemą..
Atsakyti
Naktinio šlapinimosi treniruoklis enurezes alermas Malem MO3 - nedidelis aparatelis , skirtas priminei Enurezei gyditi . Rekuomenduojamas vyresniem nei septyneriu metu vaikams .Malem padeda susidaryti salyginiam refleksui pabusti , prisipildžius šlapimo puslei.Efektyvumas-per 80proc.Nesudetingas naudoti.

sisiojom iki 12 metu viska išbandem bet niekas nepadejo .tikrai buvau skeptiška, pirkau ši aparaciuka iš nevilties,tikrai netikejau kad pades bet iviko stebuklas ir mes pasveikom smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 11 balandžio 2014 - 07:34