Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis šlapinimasis- 2oji tema

Zadinu apie 3 nakties (uzsistatau sau zadintuva), kad pasysiotu, kitaip pridarytu i lova.
Atsakyti
Vyriausia dukra 5 metų jau metus laiko pati keliasiir naktinius reikalus atlieka į naktipuodį. 3,6 metų dukrai dar pasitaiko avarijų, todėl reikia keltis ir sodint ant puodo
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2013 03 05, 17:27)
Tai cia tik lova sausa. Esmes tai nekeicia, jei vaikas pats nepabunda. Mums jau net 5 m suejo, pasodinus vaika issaugome sausa lova, bet refliukso pabusti tai vis tiek nera unsure.gif


Vat su tais refleksais ir bėda. Pas mus vyresnėliui 3,5m. ta pati bėda. Jeigu ilgiau vakarojam ir pasodinam ant puodo naktį 01-02val., tai dažniausiai būna sausa ryte. Jei ne, keičiam patalynę...

Nežinia, ką čia ir bepadarysi. Bandom neakcentuoti, nebarti, tiesiog pasakyti, "o, šlapia, einam nusiprausti". Nors vyrui ir su tuo ne visad lengva:)
Atsakyti
Sveikutės,

aš taip pat noriu pasibedavoti: pas mane du berniukai dvynukai beveik 4 metukų , vienas jau viskas gerai, ir miega ir nakty pats keliasi pasiprašo, aišku kartais pasitaiko... smile.gif o va kitas broliukas per naktį daro kelis kartus, aš galiu jį prikelti , jis pasisioja bet vistiek paguldau ir atsikelia šlapias. g.gif Gydytoja sako ( taip pat kaip jau buvo minėta) turi ateiti suvokimas ir naktinis kelimas, miegančių sodinimas ant puodo tikrai nelabai ką pagelbės. Dieną viskas tvarkoj, jokių bėdų ir poguliukas sausa būna... o va naktys tai visos šlapios... doh.gif
Atsakyti
mano sūnui gegužę bus 4m, bet į lovą prisisioja beveik kasnakt. tiksliau ne į lovą, į sauskelnes. dieną miego metu pabunda pasisija ir viskas. naktį situacija kitokia. sakiau vasarą, kai bus daugiau laiko apsiprausimams, sauskelnių atsisakysim. bandysiu plaut paklodes jei reiks
Atsakyti
Maniškis (dabar 3 m.) berniukas 2 m. atprato nuo pamprių dieną, po poros mėn.- nuo pamprių naktį, nes pastebėjau, kad po nakties dažniausiai atsibusdavo sausas. Aišku, nuėmus sauskelnes, naktimis dar pasitaikydavo šlapių kelnyčių, būdavo periodai, kai po 1-2 savaites siusiodavo kasnakt.

Pastebėjau, kad reauojant neutraliai šlapindavosi toliau, o geriausiai nuo naktinių sysiojimų gelbsti lengvas pabarimas. Nemanau, kad pabarimai traumuoja vaiką, jei pabara mama, kodėl reikia slėpti savo reagciją, kaip tada vaikas išmoks rodyti emocijas? Nesakydavau, kad mano berniukas blogas, ar blogai padarė, tiesiog, kad mane nuliūdino jo pasišlapinimas į lovą, negalima sysioti į kelnytes, paklausdavau, kodėl jos vėl šlapios? Po tų pabarimų, vaikas kuriam laikui nustodavo sysioti naktimis, kol visai atprato.
Atsakyti
Mano vyresnioji beveik kasnakt slapia pabusdavo beveik iki 5 m. Sakiau, sueis 5 m. eisim rimtai tirtis. Bet likus menesiui iki gimtadienio, viskas susitvarke. Dabar labai retai kada pasitaiko slapiai pabusti. O jaunesnioji gal nuo 2 metuku, jei ne anksciau jau sausa pabusdavo. Vyresnioji kol maza buvo, tai ir diena- jei apsislapina, tai jai vienodai rodydavo, kad slapia vaiksto, o mazoji iskart sureaguodavo, kad negerai, Gal del to ir anksciau ismoko puodu naudotis.
Atsakyti
sveikos. nu prisiskaitinejau cia is visu apie zadinima ir muistymasi ax.gif

maniskei 4 metai ir tikrai dar naktys slapios. siaip jau bandem nuimti pampersa lyg ir buvo nieko pora dienu bet vel "atkrito" tai dar biski palauksime. bet man tai idomiausia kaip zaliai mamai 4u.gif kaip jus ten sau pacios uzsistatot zadintuvus ar kaip kad jus atsikeliat 4-5 ryto juos ant puodo sodinti? ir kaip jus girdit juos besimuistant? nebent tam paciam kambaryj miegate? nes as tai miegu irgi kietai po darbu ir negirdziu muistymusi. jeigu jai kartais ko reikia tai reikia saukt mane balsu ax.gif
Atsakyti
Labukas, muistymąsi jausdavau kai miegodavom abu. O šiaip tai, nusistatydavau žadintuvą, bet atsikelt labai sunku ir man pačiai būdavo, ypač, kai porą kartų keldavausi.
Atsakyti
Iki siol vedu pries miega i tualeta, beto nenduodu daug gert vakare, bet kai pratinomes ir buvo avariju nakti, tai keldavausi nakti bent karta zadindavau ir vesdavau i tualeta.
Atsakyti
Mano 4 metis irgi 2-3 kartus per savaitę prisisioja i lova... Bangom uzeina - rodos 3 metuku tiek nesisioja kiek dabar, o dideliu sukrecianciu ivykiu tai tikrai nebuvo. Nebeiskenciau slapiu patalu (na kiek galima skalbti, taip sunkiai dziusta, o pagalve, kaldryte - baisu) ir padejau deti pampersa. Baisiausios asaros kad nenori jo, bet dedu ir vsio.
Ironija, kai su sauskelnem - neprisisioja, jeigu kartais issipraso ir neuzdedu - slapias.
Zadinimu neuzsiimu, turiu dar 2 mazylius, tai tas mano miegas ir taip trumpas smile.gif
Esu tikra kad isaugs, anksciau ar veliau.
Atsakyti
QUOTE(Eveliūkštė @ 2010 11 06, 10:43)
gal žinote žolininko Juvencijaus Gadliausko, gyvenančio Skirsnemunėje telefono numerį, kad jam pasiskambinti. Internete nerandu, o rašo, kad priima tik šeštadieniais tai gal ten reikia prisiregistruoti, nes jai nesusitarus nuvažiuoti tokį kelią 120 km. ir jei nepriims kažkaip nekas.

[B]844747182
nemuno gatvė 38,Juvencijus Gadliauskas
Atsakyti