Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis šlapinimasis- 2oji tema

QUOTE(uups @ 2007 06 04, 14:42)
jerguteliau.... aishku,kad ne  doh.gif  taigi sugraush vaika gyva  doh.gif
vilna siais laikais buna (tik aishku, ne lietuvishku siurksciavilniu aviu) ir itin plonais siuliukais austa ir paskui sumegzta i shvelnuteli, minkshta trikotazha  thumbup.gif
LT pardavinejami vokieciu, danu gamybos vilnos apatiniai. Neisivaizduoju kaip shalta zhiema ishgyventi be vilnones apatines maikytes schmoll.gif


Ačiū tau, brangioji,
pasenusios mano žinios, pasenusios, netoli dar nuo žagrės ir lietuviškos vilnos pažengiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mojo: 07 birželio 2007 - 12:20
na mes dar miegam nakti su pamperiu blush2.gif labai geriam daug skysciu,o sumazinti nera kaip ,kai vaikas praso arbatos g.gif bndziau nakti kelt doh.gif bet kai pradejo rekti,tai ir mazaja isgasdino ir taip nakti garselis,kad net pati issigandau doh.gif gal kai pradesim darzeliuka lankyti,kas pasikeis
Atsakyti
Man geriau patarkit, ką daryt, kad 3 m. vaikas į kelnes nebekakotų. Jau pusantrų metų nuimtos sauskelnės, siusiuko nebedaro net ir naktį, o kakoja vis vien į kelnes. frusty.gif
Atsakyti
maniskis irgi ilga laika pridarydavo i lova, atrodo ir geria mazai bet 1-2k tai stabiliai. Bandziau zadint ir sodint, bet nieko gero neisejo, tik nervus sugadinau ir jam ir sau.Paskui pastebejau, kad kai nori sisiu pradeda muistytis ar verkslenti ir is karto sodinau. Jau 2 men lovyte sausa,ir kuo toliau tuo maziau nakti keliasi biggrin.gif
Atsakyti
manasis irgi būna kad kartais prisišlapina, dažniausiai tada, kada būna pašalęs
Atsakyti
nebežinau ka daryti su tais sysiojimais į lovą, pradėjau žadinti naktimis ir sodinti ant puodo, išsiaiškinau kad per naktį sysioja 2-3 kartus...
pradžioj verkdavo ir nesuprasdavo ko aš iš jos noriu, dabar jau kai pakeliu gan greitai padaro. pastebėjau dar vieną dalyką kad ji visai nejaučia diskomforto kad miega šlapia, miega ramiausiai be jokių pasivartymų. žinau kad pati padariau didžiausią klaidą kad perilgai užsižaidžiau su tais pampersais miegojimui su mažaja tos klaidos nebekartosiu schmoll.gif
Ant puodo dienom daro viską nuo 2 metų be jokių problemų.tiesa geria labai daug skysčių o kai karštos dienos tai kažkaip man žiauru neduoti vaikui gerti vakare kad į lovą neprisisiotų unsure.gif .gerai kad dabar vasarą tai miega be jokių storų kaldrų o tai plauti ir džiovinti tikrai nespėtumėm... žodžiu guodžiu save tik tuo kad "ateis šventė ir į mūsų kiemą"
Atsakyti
Mums jau 3 m., dar dedu pampersus nakciai. Ir beveik visada buna pilnas.
Mano vyresnelis apie 3.5m. nustojo slapintis nakti, tada jau ir nebedejau pamperso. Manau, kad ateina toks laikas, kada vaikas pradeda kontroliuoti si reikala. Zinoma, jei jau sueina 4 ar daugiau ir situacija negereja, tada jau reikia sunerimti.
Atsakyti
Na musiskis tai su apetitu visada turejo problemu,skysciu ir nedaug tevartoja.Bet uztat su sisiojimu jokiu problemu.Jau nuo 1,5m.visiskai nebereikejo sauskelniu diena,o nuo 1m.8men.ir naktimis nebedejau,nes jau ilga laika nebepasisiodavo.Na,bet paskui dar koki pusmeti buvo keleta sykiu pasisiojes nakti i lova,bet per paskutinius metus turbut nei vieno sykio nebebuvo.Bet mes niekada neinam miegot pries tai nepasisioje i klozeta(jau seniai tai daro pats,vienas,vyriskai biggrin.gif ).Pats zino,kad pries miega negalima daug gerti.Tai jau seniai ikalem i galva,nors jei ir prisigeria ar uzmiega nepasisiojes-lova vistiek lieka sausa.
Kazkaip pastebejau kuo valgesnis ir daugiau skysciu naudojantis vaikas-tuo ilgiau jo lovyte buna slapia ir atvirksciai.Na,bet gal tai tik musu draugu tarpe.
Atsakyti
QUOTE(kristinka @ 2007 06 26, 20:00)
na mes dar miegam nakti su pamperiu blush2.gif labai geriam daug skysciu,o sumazinti nera kaip ,kai vaikas praso arbatos g.gif bndziau nakti kelt doh.gif bet kai pradejo rekti,tai ir mazaja isgasdino ir taip nakti garselis,kad net pati issigandau doh.gif gal kai pradesim darzeliuka lankyti,kas pasikeis


Jo, dėl sodinimo ant puodo naktį pas mus tas pas. Kai pradės rėkti, tai visus prikels.
Jis irgi labai daug geria, bet aš leidžiu gerti iki šešių vakaro. O paskui nebe. Tik pusė puodelio pieno prieš einant miegoti. Taip ir paaiškinu, daug gersi, bus šlapia lova, ryte nebus siurprizo.
O būna įvairiai: sausa, sausa, šlapia. Arba sausa, sausa, sausa, šlapia pasidaro apie 8.00 val kai jau keliasi doh.gif

QUOTE(incia @ 2007 07 09, 11:25)
Mums jau 3 m., dar dedu pampersus nakciai. Ir beveik visada buna pilnas.
Mano vyresnelis apie 3.5m. nustojo slapintis nakti, tada jau ir nebedejau pamperso. Manau, kad ateina toks laikas, kada vaikas pradeda kontroliuoti si reikala. Zinoma, jei jau sueina 4 ar daugiau ir situacija negereja, tada jau reikia sunerimti.


Mūsų irgi būdavo labai pilni ryte, bet kai nuėmėm sauskelnes naktį, pastebėjau, kad jis moka kontroliuoti ir nepridaryti į lovą.
Atsakyti
Pampersiuką nakčiai nuėmiau tik suėjus 4 metukams blush2.gif Sodinom naktį porą kartų, paskui 1 kartą,. paskui pradėdavau klausti ar nori sėst ant puoduko, ar ne?
Jei sakydavo ne, tai ir nesodindavau, tik primindavau, kad neprisisiotų.
IR jau antra savaitė nebesodinu naktį, bet išlieka sausas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
pirma ką turi padaryti, tai apriboti skysčius, neduoti daug gerti prieš miegą. Mums taip pat buvo, šlapinosi į lovą, bet tik tada kai prigerdavo . Pamažu susitvarkė viskas, būtinai prieš miegą nueidavo pasisioti, o vėliau ir visą naktį išmiegodavo. Niekada nesikėliau ir nesodinau ant puodi, pats išmoko jaust,, kada reikia ant puodo, aišku, būdavo ir avarijų į lovą, bet išaugom.

Sėkmės ir kantrybės 4u.gif
Atsakyti
mums jau rudeni bus 6 metai, bet dar sisiojam i lova naktim verysad.gif jau nebezinau ka daryt, nezinau ar sitoje temoje jau rasiau apie tai,kad buvom pas gydytoja, bandem visokius vaistus, bet pati gydytoja pasake kad pasitaiko tokiu vaiku, nors ir retai, kurie nepasiduoda gydymui unsure.gif nakti dedu dar pampersa, nes jau ir taip visa lova man sumyzo, diena siaip dar irgi pasisoja, bet cia manau jau tingi paprasciausiai eit i tualeta, jau visaip bandziau su juo sneketis, bet niekas neveikia, jis kazkaip nejaucia del to diskonforto blink.gif verysad.gif
Atsakyti