Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis šlapinimasis- 2oji tema

QUOTE(Tosk @ 2012 10 27, 17:19)
Ko jus imat taip i plaucius? 3-4m piplys gal paprasciausiai tam nepasiruoses 4u.gif Baikit stresint vaikus ir ramiai palaukit kol vaikai suaugs tam 4u.gif


Sutinku drinks_cheers.gif kiekvienam vaikui ateina savas laikas,aisku mamai reik kantrybe apsisarvuot,bet labai stresuot del to tikrai neverta,as saviskio nakti tikrai nezadindavau,pasitaikydavo visko,bet dabar sesi metukai ir pats savaime atsikelia nakti arba ismiega iki ryto.Trys metai- tikrai dar nelaikas sunerimti.
Atsakyti
Aš nesutikčiau kad nuo to jog vaikas mažai buvo laikomas nuogas jis dažniau šlapinasi naktį.
Aš manau kad čia psichologinė bėda. Dėjau vaikams pampersus iki tol šlapindavosi naktį. Nuėmus pasitaikydavo nelaimių, tai visada stengdavausi vaiką nuraminti, kad čia nieko baisaus, kad viskas bus gerai, lovytė išvalysim, išdžiovinsim. Nes vaikams tai didžiulis stresas. Dabar pasitaiko kad nespėja nubėgti į tuoletą, šalia tuoleto kur pabėga tas sysiukas, bet aš paaiškinu kad visiems vaikams pasitaiko nelaimių, ir kad kitą kart pasistengs vaikutis spėti.
Atsakyti
QUOTE(virgutej @ 2012 10 31, 10:33)
Aš nesutikčiau kad nuo to jog vaikas mažai buvo laikomas nuogas jis dažniau šlapinasi naktį.
Aš manau kad čia psichologinė bėda. Dėjau vaikams pampersus iki tol šlapindavosi naktį. Nuėmus pasitaikydavo nelaimių, tai visada stengdavausi vaiką nuraminti, kad čia nieko baisaus, kad viskas bus gerai, lovytė išvalysim, išdžiovinsim. Nes vaikams tai didžiulis stresas. Dabar pasitaiko kad nespėja nubėgti į tuoletą, šalia tuoleto kur pabėga tas sysiukas, bet aš paaiškinu kad visiems vaikams pasitaiko nelaimių, ir kad kitą kart pasistengs vaikutis spėti.


Nemanau, kad tai gali būti tik psichologinė bėda.
Mano atveju, nėra jokio stresinimo ar gėdinimo, tiesiog jis naktį nejaučia, kada nori. Sutrikęs tas šlapimo sulaikymo refleksas... Manau čia mano kaltė, dėl to jog per vėlai patyrė, ką reiškia apsišlapinti, pasijusti šlapiam, nes kaip tą patirsi dėvėdamas sauskelnes... O va mažylis, nuo gimimo kasdien vėdindavosi 2-4h, vasarą - tik nakčiai sauskelnės - žodžiu, pastoviai pajusdavo ką reiškia būti šlapiam.. Ir nuo 1,5 metų - jokių avarijų naktį, visada prikelia mane.
Čia va citata iš to minėtojo straipsnio (iš moteris.lt) "Be to, vaiko laiku nepradėjus mokyti šlapintis vėliau gali ilgai varginti nevalingas šlapinimasis ar kiti šlapinimosi sutrikimai." (Tik neaišku, kada tas "laiku" yra.. g.gif )
O pirmas žingsnis - tai turbūt ir yra pajusti ką reiškia apsišlapinti - palaikyti ar nuogą, ar tik su kelnytėm.. Mano berniukas tą pajuto 1,10 mėn... Turbūt per vėlai.

Aišku, gal aš klystu, tiesiog toks mano pastebėjimas...Ir draugė, kuri taip darė - neturi jokių problemų su vaiko naktiniu šlapinimusi. Na bet šiaip ar taip: laikyti be sauskelnių berniukus reikia bent jau 4h per dieną. Jei ir neįtakoja tai šlapimo nelaikymo naktį, tai bent turtai prasivėdina.biggrin.gif
Atsakyti
3-metį jau galima prieš miegą pasodinti ant naktipuodžio ir nei lašo gėrimo. jokio gėrimo. maniškis kai tik prieš miegą nepasiusiuoja taip ir padaro į lovą, o dar: mama noriu gert, mama noriu vandens, mama .... mama.... žiūri jau yra naktį.
kol pati nepasirūpinsiu - nieks nepasirūpins (adresuoju savo vyrui doh.gif )
Atsakyti
Dziaugiuosi,kad tokiu bedu neturejome,nakti prabunda jei is vakaro daugiau skysciu isgeria ir pasipraso thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos. Dukra pradėjo eiti į darželį ir pradėjo naktį šlapintis į lovą. Taigi mes prieš miegą pasodinam ant puoduko (20 val.) ir žadinam 23.00-23.30 - sodinaam ant puoduko. Daugiau jokių problemų, lova sausa smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Be sauskelniu miegame nuo 2 metu - gimtadienio diena baigesi, daugiau ir nepirkau, nereikejo. Dabar vaikui 4 m. Bet iki siol kiekviena nakti man reikia 1 karta keltis ir pasodinti miegancia ant puoduko. Jei to nepadarau, prisisioja i lova, pati nesikelia... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zarza @ 2012 12 30, 21:34)
Sveikos. Dukra pradėjo eiti į darželį ir pradėjo naktį šlapintis į lovą. Taigi mes prieš miegą pasodinam ant puoduko (20 val.) ir žadinam 23.00-23.30 - sodinaam ant puoduko. Daugiau jokių problemų, lova sausa smile.gif


Tai cia tik lova sausa. Esmes tai nekeicia, jei vaikas pats nepabunda. Mums jau net 5 m suejo, pasodinus vaika issaugome sausa lova, bet refliukso pabusti tai vis tiek nera unsure.gif
Atsakyti
su vyriausia dukryte viskas buvo gerai nuo 2,5 metu pati pasiprasydavo.o va antroji visad slapia.pries metus jau budavo tik kelios avarijos percmenesi o dabar visos naktys slapios.manau gal tai psichologiskai nes gime sese prasidejo darzelis.dedam pampersus nakti bandem sodint ant puoduko bet nevisad pagaudavom.be to girdejau kad nepadeda sodinimas nakti vaikas pats turi nubusti.diena buna visko.dazniausiai kai diena prislapina tai greit suserga.dar i gydytojus nesikreipem tikiuosi susitvarkys viskas
Atsakyti
Pagugulinau apie žolininkus ir išmetė gadliauską. Aplamai kiek sunkias ligas jis gali gydyt. jei dar aplamai apsiima. smile.gif
Atsakyti
Paskutini karta dukra buvo pridarius nakti i lova 3.5 metu... dabar jai 6.2.
Atsakyti
QUOTE(Volsebnica @ 2013 04 04, 16:36)
Paskutini karta dukra buvo pridarius nakti i lova 3.5 metu... dabar jai 6.2.

aš irgi pasidžiaugiu, kad sūnelis išauga problemą thumbup.gif šlapios naktys vis retėja ir retėja, anksčiau jeigu kas kelinta naktis būdavo šlapia, dabar sausi tarpai net iki 10 dienų išauga, į mėnesį 3-5 šlapios naktys, tikiu, kad tuoj visai atsisveikinsim su šia bėda thumbup.gif Jam neseniai suėjo 7 metai.
Atsakyti