Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis šlapinimasis- 2oji tema

QUOTE(afralt @ 2012 06 28, 16:30)
Čia gal kažkur rašiau jau, bet pasikartosiu dar kartelį...
Pradėjau vaiką kelti 00.30 val., kad nueitų į tualetą. Jį prikeldavau visiškai, kad prabudęs ir sąmoningas būtų, dar pakalbindavau. Tada maždaug po savaitės keldavau 15 min. vėliau. Ir taip žaidžiau kelis mėnesiu, vis ilgindama laiką link ryto. Kartais pridėdavau pusę valandos, o ne 15 min. Esmė ta, kad dabar atsirado refleksas prabusti, kai užsimano sysiot ir jau gal pora savaičių kai naktys sausos. O laiką pritempiau iki 6 val. ryto. Bet būtinai vaiką reikia prikelti, o ne miegantį nešti ar tempti, aš dar ir šviesas sudegu, kad geriau prabustų ir pakalbinu, į tualetą irgi pats eina ir pareina, aš laukiu kambary. Kantrybės reikėjo, sunku pačiai naktį būdavo po tokių pasivaikščiojimų užmigti, bet ačiū Dievui padėjo.

bandėm ir mes taip, bet šito būdo deje aš pati neištempiau, nes labai sunku prižadint ir priverst nueit į tualetą. Pati išsibudini, o vaiko neina prižadint labai kietai miega doh.gif bandėm žadintuvą statyt, kad keltūsi naktį, deje nepadėjo, visus prižadina tik ne tą kam reikia doh.gif Dėl to ir dėl to alermo abejoju ar jis prižadins, bijau, kad negirdės tik pinigai bus į balą išmesti g.gif jau nebežinau ko grieptis verysad.gif
Atsakyti
o kiek vaikui metų?
Atsakyti
QUOTE(afralt @ 2012 06 28, 16:48)
o kiek vaikui metų?

14
Atsakyti
Manau, kad gal nelabai bus naudos iš alermo, ir Lt jie labai brangūs, juolab, jei žadintuvo negirdi, tai kažin ar išgirs alermą. Bandykit duot yra labai geri papildai šlapimo pūslei, šlapimtakiams - Care Lady. Jie iš spanguolių ekstrakto, labai gerų atsiliepimų apie juos girdėjau. Gal padės.
Atsakyti
QUOTE(afralt @ 2012 06 28, 16:57)
Manau, kad gal nelabai bus naudos iš alermo, ir Lt jie labai brangūs, juolab, jei žadintuvo negirdi, tai kažin ar išgirs alermą. Bandykit duot yra labai geri papildai šlapimo pūslei, šlapimtakiams - Care Lady. Jie iš spanguolių ekstrakto, labai gerų atsiliepimų apie juos girdėjau. Gal padės.

Ačiū, reiks pabandyt 4u.gif
Atsakyti
O kuriu vaikuciai nakti padaro, ar diena irgi pasitaiko bedu? Maniske nakti tai gal i menesi karta neatsikelia, bet diena dabar pasitaiko dazniau...
Atsakyti
Mano tai dieną nepasitaikydavo visai, tik naktį.
Atsakyti
pas mus irgi diena niekada nebuna tokiu bedu,o vat nakti tai galima sakyt beveik kasnakt doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutera @ 2012 07 02, 15:04)
O kuriu vaikuciai nakti padaro, ar diena irgi pasitaiko bedu?

dieną jokių bėdų nėra schmoll.gif
mums po truputėlį gerėja, į savaitę ar į kelias kokį kartą padaro, turbūt baigiam išaugti savo bėdą biggrin.gif aš naktį prie jo jau irgi nesikeliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutera @ 2012 07 02, 15:04)
O kuriu vaikuciai nakti padaro, ar diena irgi pasitaiko bedu? Maniske nakti tai gal i menesi karta neatsikelia, bet diena dabar pasitaiko dazniau...


Dieną vaikai dažniausiai šlapinasi dėl dirglios šlapimo pūslės. Noras šlapinits atsiranda staiga ir tas noras yra nenumaldomas, todėl vaikas nebespėja nubėgti į tualetą ir pirmieji lašai nubėga į kelnytes. Kad išvengti šios bėdos, reikia stiprinti dubens raumenis. Reikia daryti Kėgelio pratimus po keletą kartų per dieną. Kad išmoktų juos taisyklingai daryti, tegul dukrytė pasitreniruoja keletą kartų sulaikydama šlapinimąsi. Taip išmokusi įtempti dubens raumenis, paskui puikiai darys pratimą ir be šlapinimosi. Be to, pradžioje reikia vaiką kas 2 val. varyti į tualetą, po truputį laiko tarpą vis ilginant po 15 min. Taip treniruojama šlapimo pūslė.

Pabandykite padirbėti, jei tai nepadės, yra vaistukai Driptane. Mano sūnui vaistų pagalba per savaitę susitvarkė visa ši dieninė bėdelė mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(erika30 @ 2012 07 02, 18:10)
pas mus irgi diena niekada nebuna tokiu bedu,o vat nakti tai galima sakyt beveik kasnakt doh.gif  verysad.gif


Pas mus taip pat verysad.gif diena viskas kuo puikiausiai,pati lekia ant puoduko atlikti reikalu,nereikia priminti,o va nakti beda
Atsakyti
Neduot gerti vakare, sodint sysiot prieš miegą, ryte atsikėlus. O šiaip gal reiktų gydytojui pasirodyt, ar tvarkoj su pūsle, ar nėra čia kokių psichologinių bėdų.
Atsakyti