Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis šlapinimasis- 2oji tema

Na atlikau eksperimentą, pasirodo gal truputį per aukštai prodedu, nes pypsi tai tikrai po pirmo lašelio. 4u.gif
Atsakyti
o mes jau naudojam keletą savaičių, bet neprabunda jis pats nuo cypsėjimo, nes labai kietai miega. Aš, išgirdusi, kad pypsi, nubėgu ir prikeliu jį. Bet dažniausiai vis tiek ryte net neatsimena, kad buvo naktį tualete sad.gif
Atsakyti
Sveikos, neskaičiau visos temos, bet noriu pasidalinti savo patirtimi. Mano vyriausias sūnus ilgai šlapinosi naktimis, pas gydytojus pradėjau vesti nuo 5 metų, nes sužinojau, kad jei prisireiktų gydymo hormonais, juos kompensuoja tik iki 10 metų amžiaus, o jų kaina yra kosminė (30 tabl. "minirino" kainavo 230 Lt ir tai buvo prieš 10 metų). Praėjome visokias stadijas, nuo vaistukų pūslės turinio didinimui, mankštų pūslės stiprinimui (poliklinikoje), raminančių gėrimo, žadinimo naktį (kas buvo visai neveiksminga, nes vaikas tai darė nevalingai, net neprisimindamas, tik sutaupydavau patalynę), elektrofarezių. Viską darėme eilės tvarka, žymėjome kalendoriuką, kurį davė nervų gydytoja, buvo ir mėnuliukų ir saulyčių (nors jų buvo l. retai), tada nusprendė paskirti hormonus. Jau išgėrus pirmą tabletę atsirado efektas. Tabletes kompesavo per metus 3 mėn., tada darėm pertrauką. Praėjus kuriam laikui, naktinis šlapinimas prasidėjo iš naujo. Vaikas traumavo juodai..kau pats naktį keisdavosi patalynę, nes jam buvo gėda (nors niekada nebariau). Antrą vaistų etapa darėme viską kartu: hormonai, mankšta ir elektrofarezė. Mums pasisekė-pasveikom smile.gif Nors jau buvau nuplanavusi daryti akumunktūrą (buvau girdėjusi, kad ir tai padeda)...Tiesiog aš nesiryžau laukti, ar vaikas išaugs ar ne, nes mačiau, kad jam tai buvo trauma ir žinojau, kad ne 100 proc. išaugama (mane paskatino vaikų gyd. vyrukas, kuris patarė, nuo 5 metų, pradėti ieškoti pagalbos pas medikus, nes vaiko psichologija yra labai svarbu) wub.gif
Atsakyti
Man tai įdomiausia kodėl anksčiau visos naktys būdavo šlapios, ar keli ar nekeli vistiek būdavo tas pats, o kai naudojome aliarmą tai išmiegodavo visą naktį ir lovėlė sausa ir kelti nereikia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ikiuke @ 2012 04 11, 10:19)
Sveikos, neskaičiau visos temos, bet noriu pasidalinti savo patirtimi. Mano vyriausias sūnus ilgai šlapinosi naktimis, pas gydytojus pradėjau vesti nuo 5 metų, nes sužinojau, kad jei prisireiktų gydymo hormonais, juos kompensuoja tik iki 10 metų amžiaus, o jų kaina yra kosminė (30 tabl. "minirino" kainavo 230 Lt ir tai buvo prieš 10 metų). Praėjome visokias stadijas, nuo vaistukų pūslės turinio didinimui, mankštų pūslės stiprinimui (poliklinikoje), raminančių gėrimo, žadinimo naktį (kas buvo visai neveiksminga, nes vaikas tai darė nevalingai, net neprisimindamas, tik sutaupydavau patalynę), elektrofarezių. Viską darėme eilės tvarka, žymėjome kalendoriuką, kurį davė nervų gydytoja, buvo ir mėnuliukų ir saulyčių (nors jų buvo l. retai), tada nusprendė paskirti hormonus. Jau išgėrus pirmą tabletę atsirado efektas. Tabletes kompesavo per metus 3 mėn., tada darėm pertrauką. Praėjus kuriam laikui, naktinis šlapinimas prasidėjo iš naujo. Vaikas traumavo juodai..kau pats naktį keisdavosi patalynę, nes jam buvo gėda (nors niekada nebariau). Antrą vaistų etapa darėme viską kartu: hormonai, mankšta ir elektrofarezė. Mums pasisekė-pasveikom smile.gif Nors jau buvau nuplanavusi daryti akumunktūrą (buvau girdėjusi, kad ir tai padeda)...Tiesiog aš nesiryžau laukti, ar vaikas išaugs ar ne, nes mačiau, kad jam tai buvo trauma ir žinojau, kad ne 100 proc. išaugama (mane paskatino vaikų gyd. vyrukas, kuris patarė, nuo 5 metų, pradėti ieškoti pagalbos pas medikus, nes vaiko psichologija yra labai svarbu)  wub.gif

mano mažis gėrė "miniriną" bet jis tik pablogino situaciją, vietoj vieno karto į lovą padarydavo du doh.gif nutraukėm tuos vaistus, gėrė kitus, bet ir vėl nieko gero, taip ir likom su ta pačia bėda verysad.gif
Atsakyti
stai, kiek nori nauju aliarmu uz 10 euru tik, siuntimas nemokamas. mes toki pati naudojom labai sekmingai, per menesi baigesi visos naktines dramos. Tim pirkau uz 30 euru, ne is hong kong, bet is uk, matyt kazkas perka is ten ir bizniuka daro biggrin.gif
Jei neskubat, tikrai rekomenduoju nusipirkt, per pora savaiciu ateis. Instrukcijose raso, kad visas procesas gali uztrukti iki 3menesiu, taip kad kas tiek nenaudojat, dar pasikankinkit smile.gif
http://www.ebay.ie/s...5...sop=2&_sc=1
Atsakyti
sveikutes,mano dickis kita savaite sves 4-aji gimtadieni.nuo praeito pavasario pradzios iki rugpjucio visos dienos ir naktys buvo sausos,bet teko palikti ji 3 dienoms pas mociute kadangi tetis dirbo o as gulejau ligonineje.gryzes patyre stresa kadangi namuose lauke maza sese,beto pasakojo jog mociute bare ir pan zodziu meginam ir graziai ir pabart bet beda nebedingsta 2 kartus nakti i lova,keliamas-neina o diena kartais net pakakot sugeba.atrodo demesio tikrai nestokoju,pries miega atsigulu salia ir prasau jog nesysiotu nes nebemiegosim kartu bet kaip ispresti sia beda jau nebezinau,daktaru atsakymas-gydymui dar per mazas. g.gif
Atsakyti
sveikos ir mes prisijungti noretume prie jusu burelio.pas mus situacija panasi,is pradziu gerem mirin berods vaistai,bet poveikio jokio,nesenai vel israse kazkokius vaistus nuo nervu,kad giliai nemiegotu,bet vel tas pats,nesvarbu,ar keli viena karta ar tris,bet lova ryte vistiek buna slapia.gal;but zinot kokiu efektyviu priemoniu nuo sitos bedeles .beje mums jau 6metai
Atsakyti
QUOTE(erika30 @ 2012 04 21, 21:08)
sveikos ir mes prisijungti noretume prie jusu burelio.pas mus situacija panasi,is pradziu gerem mirin berods vaistai,bet poveikio jokio,nesenai vel israse  kazkokius vaistus nuo nervu,kad giliai nemiegotu,bet vel tas pats,nesvarbu,ar keli viena karta ar tris,bet lova ryte vistiek buna slapia.gal;but zinot kokiu efektyviu priemoniu nuo sitos bedeles .beje mums jau 6metai


Na mums sureguliavo kombinaciją vaistų ir tfu, tfu, tfu baigėsi jau trečias mėnuo sausas, dabar ligoninėj gulint su lašinėm ir tai naktį n........ kartų keliamės

Geriam driptana ir miniriną, atskirai po viena nedavė poveikio mums, tiesa jau mažinam vaistus ir kolkas viskas gerai, gegužės antro turim važiuot pas nefrologę, suderint kaip nuiminėsim
thumbup.gif

Mums šeši su puse, nenusiminkit , susitvarkys mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaima: 21 balandžio 2012 - 22:22
QUOTE(bulbul1980 @ 2012 04 22, 13:04)
as sita naudojau, per pora menesiu pilnai issigydem. jie skirti visiems. tiek vaikams, tiek suaugusiems jei kam yra tokiu problemu.

o balta ar melyna naudojot?
Atsakyti
QUOTE(editaite @ 2012 04 22, 14:48)
o balta ar melyna naudojot?

melyna, bet man atrodo jokio skirtumo nera ar baltas ar melynas, nebent kuri spalva labiau patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bulbul1980 @ 2012 04 22, 15:52)
melyna, bet man atrodo jokio skirtumo nera ar baltas ar melynas, nebent kuri spalva labiau patinka biggrin.gif

ten rašo, kad balta for baby, o mėlyna for old people g.gif kiek apžiūrėjau, tai man ten jie irgi vienodi
Atsakyti