Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis šlapinimasis- 2oji tema

Afralt, mano sūnus tokio paties amžiaus kaip taviškis ir lygiai taip pat šlapinasi tik naktį. Ir to nebuvo nuo gimimo, jis pradejo nenuolat nuo 4 m. po to buvo ilgos pertaukos sausos arna nutikdavo retai. Nuo rugsejo 1 klases per menesi 5-6 naktys sausos. Ta aparaciuka mums dave gydytoja Santariskese. Einam pas psichologa. Po pirmo vizito, nepastebejo nieko blogo, dar eisim, o nefrologe, ko gero, skirs hormonus, nes kitokio gydymo nera. Esam visokiu zoliu isbande, tai kartais lyg atrodo padedavo, nors sunku suprasti.
Papildyta:
O aparatas baisia garsiai cirpia, nors buvo, kad 3-4 naktis per menesi is viso negirdejo. Nuo jo pabunda visi miegantys bute (gal net kaimynai) smile.gif Mums nepadejo, o i pabaiga is viso eme kada sugalvojes cirpt, gal sugedo ar ka. Bet anto gyd, uzsienyje jis labai populiarus ir labai net pasiteisina.
Atsakyti
QUOTE(Fanta* @ 2011 04 18, 12:31)
Sveikos.

Turėjo seniau ir mano dukrytė tokią bėdą. Prasidėjo naktinis šlapinimasis gal nuo kokių 3 metukų. Iš pradžių retai, po to vis tankiau tankiau... Išbandėm visus įmanomus būdus (neduot gert prieš miegą, naktį žadint bla bla bla). Nepadėjo. Tada ėjom per gydytojus. Šeimos gydytoja sako, mažum koks pūslės sutrikimas ar kitas fiziologinis sutrikimas. Nieko nerado. Viskas idealu. Tada siuntė pas "nervukų" gydytoją. Mažu, psichologinės problemos. Išrašė hormoninių. Dantis sukandus daviau. Gydytoja buvo prisakius, kad po savaitės vis mažint dozę, nes rezultatai gerės. Daviau ilgiau... Nieks negerėjo. Mečiau tuos hormoninius von. Turėjau pati didelių problemų su žarnynu, per pažintis gavau kontaktus gydytojo, kuris, kaip žadėjo "pažintys", mane tikrai išgydys, ko iki tol nepadarė turbūt visos įmanomos privačios ir ne tik Vilniaus gydymo įstaigos. Nuėjau, ir išgydė. Čia man buvo kažkas nerealaus. Ilgai negalėjau patikėti, kad man jau geriau  biggrin.gif  Kai ėjau į pakartotinį vizitą, nusivedžiau ir dukrytę. Kai pasakiau dėl kokios bėdos, gydytojas šypsojosi - sako, oi mes nelabai mėgstam tokias problemas, nes jos gan sunkiai pasiduoda. Negaliu patikėti - bet turbūt gydytojas padėjo ir mano dukrytei. Jau gal 2 mėnesiai nebuvo jokių avarijų. Labai bijau džiaugtis garsiai tokiais dalykais, nu bet gal jau yra vilties, jeigu tiek laiko vaikas sausas miega... unsure.gif  thumbup.gif

Šis gydytojas yra elektroakupunktūros srities gydytojas, dirba Žvėryne, privačiai. Jeigu reiks kam nors daugiau atsiliepimų - mielai padėsiu, rašykit až. Nežinau, gal tai sutapimas, bet mums rezultatai yra. Tikiuos, nepablogės unsure.gif Plius vaikas tikrai gerokai po 18 val geria pieną ar kitus skysčius, ir nieko g.gif


O kaip tas gydymas vyksta? Ka daro gydytojas? Ilgas ir skausmingas gydymas? Kokie ten stebuklai?smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mejinga @ 2010 12 14, 10:56)
mes irgi mėginam šį metodą, negerti po 18 val., nežaisti akvyvių žaidimų prieš miegą, bet kad gyvenam su tėvais, tai kas nors vistiek paduoda gert..  doh.gif  dabar situacija šiek tiek pagerėjo, per savaitę 2-3 debesėliai, o būdavo kasdien...  mėginam toliau..



O kaip su tuo metodu kur vakare eit kas30 min i tulika? Bet ar cia pusle negenda?
juk ji nespeja prisipildyti realiai? gal ima trauktis po to?
Atsakyti
Labas rytas, aš irgi žinau vieną vaiką, kuris akupunktūros pagalba įveikė šitą problemą. Įdomu būtų daugiau sužinot apie šį gydymo būdą g.gif
Atsakyti
QUOTE(afralt @ 2011 11 18, 12:25)
Sveikos šlapiukų mamos, gal turit kuri parduoti elektroninį aparačiuką kovai su naktiniu šlapinimusi? O jei ir ne, tai įdomu būtų išgirsti atsiliepimų apie jį, nes gydytoja liepė nusipirkti, o aš kažkaip abejoju... ax.gif

As isigyjau aparata, naudojam jau 5 dienos, mergaitei 5m2men, bet niekada nebuvo nustojus slapintis naktim, siandien pirma sausa naktis.... po laaabai ilgo laiko, esam tureje tik kelias sausas naktis.. sad.gif jei pavyks ir nustos visiskai, po poros menesiu galesiu savo aparata atiduoti jei dar reiks. mirksiukas.gif
Atsakyti
laba diena, yra visokiu aparatu, maciau yra netgi ir belaidziai, bet tie gan brangus, apie 100 euru. As pirkau su laidu uz 33 eurus, nenoriu skubet dziaugtis, bet va pirma sausa naktis, naudojam tik 5 naktis dar ji. Bet musiskio garsas reguliuojasi, gali nusistatyt visai tyliai, gali tik sviesa su vibracija arba muzika.
Atsakyti
Gal galite parašyti kur pirkote smile.gif
Atsakyti
pirkau ebay. stai nuoroda visu aparatu ir lovos paklodziu neperslampamu ir visko, kas su slapinimusi susije http://www.ebay.ie/s...5...sop=2&_sc=1
Atsakyti
QUOTE(bulbul1980 @ 2011 11 24, 14:48)
As isigyjau aparata, naudojam jau 5 dienos, mergaitei 5m2men, bet niekada nebuvo nustojus slapintis naktim, siandien pirma sausa naktis.... po laaabai ilgo laiko, esam tureje tik kelias sausas naktis.. sad.gif jei pavyks ir nustos visiskai, po poros menesiu galesiu savo aparata atiduoti jei dar reiks.  mirksiukas.gif

o kur isigijot ta aparata ir kiek mokejot?
Atsakyti
QUOTE(editaite @ 2011 11 24, 17:09)
o kur isigijot ta aparata ir kiek mokejot?

jau parasiau anoj temoj, bet idedu nuoroda ir cia, mokejau 33 ar 34 eurus berods su siuntimu. Cia is ebay nuoroda su visais aparatais, neperslampamom paklodem ir t.t. is ebay, gal kam pravers smile.gif http://www.ebay.ie/s...5...sop=2&_sc=1
Atsakyti
jei padeda, tuomet saunu, mes per menesi suskaiciavau turejom 7 sausas dienas, kai be aparato sausos buvo 5 ar 6... Bet dabar tfu tfu, kai ji nuemem ir nuejom karta pas psichologa- 2 is eiles sausos naktys smile.gif gal ims reikalai taisytis. O savo aparaciuka atiduosim gydytojai greiciausia rytoj (uzvesim i skyriu).
Atsakyti
Mano penkiametis vis dar šlapinasi, buvom paskaitoje su urologu Biliumi, sakė, kad taip nebėra normalu, bet šlapimo tyrimas normalus, tai toliau laukiame, keliame naktimis, kalbamės, kad ir pats pabustų, puoduką prie lovos padedam, kad nebijotų nakčia eiti iki tualeto. Bet aną naktį miegojo su manimi lovoje, tai iš kvapo supratau, kad jau prisisiojo, bet atsibudo gal po geros valandos tiktai... sad.gif
Atsakyti
Sveiki,
as siulyciau neduoti gerti vandens ar arbatu jau vakare ir nakti pakelti pasisioti pagal poreiki, o po kiek laiko nustos ir keltis. Mes taip pasiekem neblogu rezultatu drinks_cheers.gif
Ismiega jau visa nakti 4u.gif
Atsakyti