Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis šlapinimasis- 2oji tema

QUOTE(barbarisa @ 2011 04 18, 20:40)
Mano sūnus pradėjo šlapintis į lovą praeitą rudenį (tada jam buvo 3 metai).Tada pradėjau vakarais neduoti gerti, naktį kai pati keldavausi, pakeldavau ir jį į tualetą.Taip vargom kokius 4 mėnesius.Dabar kai nori pats atsikelia ir nueina, nebeturim dėl to jokių problemų

pas mus panasi situacija buvo 4u.gif
Atsakyti
pas mus tai kitokia biski problema,i lova nesisioja naktim,uztai dienos metu pamirsta nueiti ir kelnes privaro.Dukrai jau 4 su puse ir pampersu atsisake 2 su puse kai buvo.Nu bet jau kokius pora menesiu vargina sitas dalykas,tyrimai geriausi,nezinau kame cia problema.Kodel pusle nelaiko.Gal tikrai pagirdyt petrazolem unsure.gif
Atsakyti
Mano dukrai jau 11 m. ir deja daro į lovą. Nuo kokių 1.5 m. nebedarydavo į lovą, bet kai jai buvo 5 m. išvykom į užsienį, vaikus palikom seneliams per vasarą ir dukra pradėjo varyt į lovą. Ko tik neišbandėm, niekas nepadeda, esam jau nevilty.
Kas gražiausia, kad jos gydytoja nieko neturi parekomenduoti, ji nieko nežinanti g.gif
Bandėm homeopatiniais gydyt, pas psichologą vaikščiojom nieko. Gal kas susidūrėt su šia problema ir sėkmingai išsigydėt. Būčiau labai dėkinga už bet kokią informaciją. doh.gif
Atsakyti
Mes ir su dukryte( jai 2,7) kalbomes pries miega, siusiuka padarome ir stengiuos maziau gerti pries miega...tai tfiu tfiu tfiu viskas jau labai gerai, tik va vienas kalusimas, kur pamperius deti lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki! As tai kazkaip be jokiu abejoniu dedu pampersa nakciai.Kazkaip net nepagalvojau,kad jau reikia susimastyti g.gif O naktimis budeti ir ziureti kada jau jis sisiuko nores-ne man schmoll.gif Nes tada visalaik ,kaip zombis ir vaiksciociau.
Tikiuos ateis laikas ir viskas susitvarkis. O jei ne,tada ir galvosim ka daryti.
Atsakyti
Savaitė sausa, savaitė - šlapia. Kol toks režimas sauskelnių dar nenusimsim naktim schmoll.gif Su pietų miegeliu viskas gerai: išmiega sausa be jokių sauskelnių thumbup.gif thumbup.gif Dar trijų neturim. Tad dar viskas normalu ir spės susitvarkyt aš manau.
Atsakyti
QUOTE(namiseda @ 2008 10 02, 13:15)
O kodėl viskas turi būti būtinai daroma pagal metus? Kodėl 3 metų vaikui negalima naktimis pamperso uždėt? Kodėl negalima duoti 4 metų vaikui iš buteliuko pieno gert? Nematau jokių problemų. Vaikai patys atpranta nuo tokių dalykų,tik vieni anksčiau,kiti vėliau.

Ir tikrai, kodėl? Dukra beveik 4 ir tik prieš porą savaičių atsisakėm sauskelnių dieną, bet užtai tai įvyko per vieną dieną, o iki tol niekaip, naktį dar dedam, nes rytą pilnos būna. Na ir kas? Kodėl turi vykti lenktynės, kas kuo anksčiau atsisakys tų pampų? Geriau, kai daržely žiemą vaikai vaikšto apsisisioję ir niekas neskuba jų perrengti? BET JUK JIE BE SAUSKELNIŲ! O kam nuo to geriau? Vienu žodžiu, viskam ateina laikas.
Atsakyti
maniskiui jau 4,5 dziaugemes kad naktimis ismiega ir buna sausa, kaip tik sia nakti nutiko beda. bet manau kad bus dar daug tokiu baluciu, gal vakar aug vandenuko gere?
Atsakyti
Dukra naktimis sauskelniu atsikrate budama beveik 4 metu. Ir nematau del to tragedijos, nors siose "lenktynese" daugumai "pralaimejome" smile.gif .Gal kazkiek ir mano kaltes buvo, kad tai ivyko velokai, nes irgi nesinoredavo naktimis budeti ir ja kelti. Nors galu gale ir tam pasiryzau. Koki menesi keldavau, kartais sausa atsibusdavo, kartais slapia, kaip pasisekdavo. As buvau pasiruosusi ir toliau ja zadinti. Bet savaime isejo, kad nebereikejo ir dabar visada sausa atsibunda, nors piena geriam pries pat miega ir jokiu skysciu vakare neriboju. Tikriausiai tik dabar ir atejo tas laikas, kai ji tam pasiruose.

Nesuprantu tu, kurios vaikui vakarais gerti neduoda, kad tik sausas atsibustu.
Atsakyti
mes jau metus miegam be pampio, vaikui 3 m bet sysiojam sisiojam viena karta pakeliu pasodinu ant puoduko,o daugiau neatsikeliu pati, siaip konsultavomes su pediatru, sake jeigu vaikas iki 5 metuku slapinasi i lova nieko blogo, nes genai siaip emocinis jautrumas didelis issikrauna per diena daug todel nebepajegia nakti atsikelti.. bet sake jeigu darys i lova iki 5 metuku ir nepraeis si beda tai jau neurologinis sutrikimas kuris gydomas vaistais blink.gif blink.gif blink.gif
labai issigandau nors mums dar anksti apie tai galvoti bet gal kas daugiau susiduret su siuo dalyku ir turejot gydytis?
Atsakyti
mano mergaite dar padarydavo i lova iki 3 metuku...diena ne, tik nakti ir ne kiekviena.bet paskui savaime susitvarke, saukdavo is kito kambario kad sysiu noriu lotuliukas.gif lotuliukas.gif tekdavo nesti i tualeta, dabar jau pati savimi pasirupina thumbup.gif
Atsakyti
o mano berniukas jau 7 metų, sysioja kasnakt į lovą. nebeišmanau ką daryt, Minirinu gydėm, nepadėjo.
Atsakyti