Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis šlapinimasis- 2oji tema

QUOTE(fiore @ 2010 12 06, 11:02)

Šiaip man ir pačiai nusibodo tas nuolatinis laikrodžio stebėjimas ir įtampa, kylanti nuo to, prieš ar po 18 val. Aišku, kai sieki tikslo, išbandai visokius būdus. Tačiau kai pastebi, kad laikas po 18 val. ir išgerti skysčiai nebeturi įtakos naktinei srovelei, suvoki tikrosios pergalės skonį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fiore @ 2010 12 06, 10:19)
Kai sunus uzmiega, niekada jo nekeliu. Nei tuomet, kai šlapių naktų būdavo daugiau, nei sausų, nei dabar, kai taikome vakarinę savo taktiką.  Prieš miegą pats papildomai nulekia kelis kartus į tualetą.
O kai šlapindavosi į lovą, ir saulytes bei debesėlius piešėme. Iš to nebuvo jokios naudos, išskyrus informaciją, kad žinotum, kiek sausų ir kiek šlapių naktų būna. Buvau pradėjusi domėtis ir enurezės aliarmais. Jei ši mūsų taktika būtų nepasiteisinusi, būtume pirkę.

net baltai pavydziu kad jum taip lengvai ir anksti praejo 4u.gif ech....
Atsakyti
QUOTE(Mikėtukas @ 2010 11 28, 23:18)
kas nors gal galetu man i az
info apie Balsienę?  kas pas ją esat jau buvę (Klaipėdoje)-  ?

mums vizito diena jau arteja po truputi, nezinau  kiek kainuos ar kaip kainuos? mirksiukas.gif

Atsakyti
Nuo vakar pradėjau duoti daktarės Šimkūnaitės žolelių. Gal kuri bandėte jas? Ar buvo poveikis?
Atsakyti
QUOTE(fiore @ 2010 12 04, 21:55)
Turėjo naktinio šlapinimosi problemą ir mano sūnus (5 metai). Buvo atsibodęs ir nuolatinis patalynės skalbimas, ir šlapimo kvapas kambaryje. Pasidarėme šlapimo ir ultragarsinį tyrimus, kurie buvo geri. Gydytoja siūlė harmoninius vaistus, bet susilaikėmė nuo jų. Mums išspręsti šią problemą padėjo tokia taktika: jokio gėrimo po 18 val ir ėjimas į tualetą maždaug, kas 30 minučių! Miegoti eina apie 21 val. Rezultatai buvo iš karto! Po kelių savaičių, jau nebežiūrėdavau taip tiksliai laiko, bet vis tiek pakankamai dažnai vaikas lėkdavo į tualetą. Jei vaikas labai nori gerti, leidžiu kartą, kitą atsigerti vandens. Vaikas supratingas ir tuomet pats lekia dažniau į tualetą. Yra buvę, kad esant namuose svečiams, užmiršdavo, o aš užmiršdavau priminti  doh.gif , tai prieš einant miegoti, liepdavau keletą kartų eiti į tualetą ir naktys būdavo sausos. Mes šią taktiką taikome maždaug nuo spalio mėnesio vidurio ir per visą tą laiką pasitaikė tiktai 1 šlapia naktis (dėl mūsų pasirinktos taktikos nesilaikymo). Sūnus yra pats porą kartų naktį atsibudęs ir nuėjęs į tualetą. Esu begalo laiminga, kad baigėsi tos šlapios naktys  thumbup.gif . Ir vaikas patenkintas, o tai jau nebetikėjo, kad gali būti rytais sausa lova. Sakydavo: "aš pasistengsiu, bet žinau, kad vis tiek bus šlapia...". Būtinai išbandykite šį metodą! Juk jis visai nieko nekainuoja. Sėkmės  4u.gif

mes irgi mėginam šį metodą, negerti po 18 val., nežaisti akvyvių žaidimų prieš miegą, bet kad gyvenam su tėvais, tai kas nors vistiek paduoda gert.. doh.gif dabar situacija šiek tiek pagerėjo, per savaitę 2-3 debesėliai, o būdavo kasdien... mėginam toliau..
Atsakyti
Noriu pasidziaugti mazyte musu pergale! po puses metu, sianakt, antra naktis is eiles sausa! thumbup.gif
vakar dideli ispudi vaikui padare,kai parejes is darzelio rado mano nupiesta piesini su didele besisypsancia saule,besisypsanciais mama,tetuku ir sese.pakabinau salia lovos.vakar vakare pazadejau-jei nepadarys sisiu-nupiesiu didele saule ir daug masinu su didelem sypsenom lotuliukas.gif
o siaip tai mazinam skyscius vakare.kiek imanoma.jei praso gerti,tai ipilu tik gurksneli.skyscius ribijam nuo spalio men.
kelti naktimis nustojau,nes nuvedu iki tuliko,ir ten prasideda vos ne isterija.sisiu nedaro,o maza sese pazadina.ir po valandos,kartais,jau budavo slapias.
net keista,kad nereikia eiti keisti patalynes ir jungti skalbimo masinos smile.gif
Atsakyti
Tikrai džiaugiuosi kartu su jumis. Nors vienas vaikutis jausis sausas ir laimingesnis rytais. Ar tik ribojot skysčius, ar dar ko nors ėmėtės?
Atsakyti
QUOTE(afralt @ 2010 12 29, 11:51)
Tikrai džiaugiuosi kartu su jumis. Nors vienas vaikutis jausis sausas ir laimingesnis rytais. Ar tik ribojot skysčius, ar dar ko nors ėmėtės?

jau anksciau buvau rasius,kad duodu petrazoliu arbata.paskui trintas spanguoles su medumi(kazi ar isvis jos ka puslei duoda g.gif ).bet menesi laiko tu dalyku nebevartojom,nes man atrodo,kad naudos jokios.
manau,pagrindas-skysciu ribojimas.viena mamyte rase,kad kas pusvalanduka eina sisiu.bet maniskio nejo priverst.nors bandziau visais budais vest i tualeta.jam 3,9m ir nera rimto suvokimo,kad tai didele beda,ir pats pastangu dideliu nededa.
tos dvi naktys-lasas juroj,bet gera pradzia...
Atsakyti
taip pat turejom ta beda skysciu ribojimas geriausia iseitis.bet vis dar kartais vargstam kad nespeja iki wc bet uzeina tokiais tarpais kas kelis men.nesupranto va sito
Papildyta:
taip pat turejom ta beda skysciu ribojimas geriausia iseitis.bet vis dar kartais vargstam kad nespeja iki wc bet uzeina tokiais tarpais kas kelis men.nesupranto va sito
Atsakyti
Sveikos mamytės mes taip pat turime šią problemą ėjom pas gydytojus darėm tyrimus viskas tvarkoje. Manau vaikas turėtu išaugti ir savaime praeis. O mums tik kantrybės biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos.

Turėjo seniau ir mano dukrytė tokią bėdą. Prasidėjo naktinis šlapinimasis gal nuo kokių 3 metukų. Iš pradžių retai, po to vis tankiau tankiau... Išbandėm visus įmanomus būdus (neduot gert prieš miegą, naktį žadint bla bla bla). Nepadėjo. Tada ėjom per gydytojus. Šeimos gydytoja sako, mažum koks pūslės sutrikimas ar kitas fiziologinis sutrikimas. Nieko nerado. Viskas idealu. Tada siuntė pas "nervukų" gydytoją. Mažu, psichologinės problemos. Išrašė hormoninių. Dantis sukandus daviau. Gydytoja buvo prisakius, kad po savaitės vis mažint dozę, nes rezultatai gerės. Daviau ilgiau... Nieks negerėjo. Mečiau tuos hormoninius von. Turėjau pati didelių problemų su žarnynu, per pažintis gavau kontaktus gydytojo, kuris, kaip žadėjo "pažintys", mane tikrai išgydys, ko iki tol nepadarė turbūt visos įmanomos privačios ir ne tik Vilniaus gydymo įstaigos. Nuėjau, ir išgydė. Čia man buvo kažkas nerealaus. Ilgai negalėjau patikėti, kad man jau geriau biggrin.gif Kai ėjau į pakartotinį vizitą, nusivedžiau ir dukrytę. Kai pasakiau dėl kokios bėdos, gydytojas šypsojosi - sako, oi mes nelabai mėgstam tokias problemas, nes jos gan sunkiai pasiduoda. Negaliu patikėti - bet turbūt gydytojas padėjo ir mano dukrytei. Jau gal 2 mėnesiai nebuvo jokių avarijų. Labai bijau džiaugtis garsiai tokiais dalykais, nu bet gal jau yra vilties, jeigu tiek laiko vaikas sausas miega... unsure.gif thumbup.gif

Šis gydytojas yra elektroakupunktūros srities gydytojas, dirba Žvėryne, privačiai. Jeigu reiks kam nors daugiau atsiliepimų - mielai padėsiu, rašykit až. Nežinau, gal tai sutapimas, bet mums rezultatai yra. Tikiuos, nepablogės unsure.gif Plius vaikas tikrai gerokai po 18 val geria pieną ar kitus skysčius, ir nieko g.gif
Atsakyti
Mano sūnus pradėjo šlapintis į lovą praeitą rudenį (tada jam buvo 3 metai).Tada pradėjau vakarais neduoti gerti, naktį kai pati keldavausi, pakeldavau ir jį į tualetą.Taip vargom kokius 4 mėnesius.Dabar kai nori pats atsikelia ir nueina, nebeturim dėl to jokių problemų
Atsakyti