Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis šlapinimasis- 2oji tema

QUOTE(ingre0202 @ 2010 11 25, 16:39)
tai ir mums ta pati sake.
nuo vakar dienos rytais pradejau duoti spanguoliu tyre(1kg misko spanguoliu,3citrinos ir 5saukstai medaus).sakau,gal spanguoles pades puslei pastipreti g.gif .na ir siaip vitaminai niekada neprosal smile.gif

o tai padeda? g.gif mes turim iš gydytojos kalendoriu kuriame kasryt nupiešia arba saulutę arba debesėlį...
Atsakyti
Sveiki, musu dukryte 4m. vel pradejo slapintis i lova po 2 metu. Viskas buvo gerai, bet atsirado namuose broliukas, zinojome,kad kai apsipras praeis, bet.. jau baigiasi 2 men. ir vis i lovyte slapinasi. Gal permazai laiko praejo?Gal kas galit patarti, gal kam taip buvo?
Atsakyti
QUOTE(ingre0202 @ 2010 11 25, 15:39)
nuo vakar dienos rytais pradejau duoti spanguoliu tyre(1kg misko spanguoliu,3citrinos ir 5saukstai medaus).sakau,gal spanguoles pades puslei pastipreti g.gif .na ir siaip vitaminai niekada neprosal smile.gif

Natūralūs vitaminai tikrai neprošal. Bet spanguolės pūslės nestiprina, tik puiki dezinfekcijos priemonė pūslei ir šlapimo takams.
Atsakyti
QUOTE(Gioia @ 2010 12 01, 17:53)
Sveiki, musu dukryte 4m. vel pradejo slapintis i lova po 2 metu. Viskas buvo gerai, bet atsirado namuose broliukas, zinojome,kad kai apsipras praeis, bet.. jau baigiasi 2 men. ir vis i lovyte slapinasi. Gal permazai laiko praejo?Gal kas galit patarti, gal kam taip buvo?

Mūsų berniukas irgi „atkrito“ taip sakant. Buvo jau nustojęs šlapintis visiškai vos ne metus, bet truputį kita situacija – labai išsigando šuns, ir vėl po 2 dienų pradėjo kas naktį. Nieko nepadarysi, laukiam vėl jau metus, nepraeina. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mejinga @ 2010 12 01, 17:52)
o tai padeda?  g.gif  mes turim iš gydytojos kalendoriu kuriame kasryt nupiešia arba saulutę arba debesėlį...

nepadeda tos spanguoles verysad.gif as kaip tas skestantysis-ir siaudo grebiuosi lotuliukas.gif o,kad ir tai duotu naudos,tai tik po ilgo naudojimo.kelios dienos "uogienes" nieko nepakeis
kai pasiziuriu i draugiu vaikus,pasiklausau kitu mamu aplink,atrodo,tik mano vaikas sisina i lova.bet atradus sia tema supratau,kad yra ir vyresniu vaikiuku su tom paciom bedom.ir nera tas mano vaikas balta varna smile.gif.tai plaunam paklodes ir gyvenam toliau lotuliukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingre0202: 02 gruodžio 2010 - 08:40
Turėjo naktinio šlapinimosi problemą ir mano sūnus (5 metai). Buvo atsibodęs ir nuolatinis patalynės skalbimas, ir šlapimo kvapas kambaryje. Pasidarėme šlapimo ir ultragarsinį tyrimus, kurie buvo geri. Gydytoja siūlė harmoninius vaistus, bet susilaikėmė nuo jų. Mums išspręsti šią problemą padėjo tokia taktika: jokio gėrimo po 18 val ir ėjimas į tualetą maždaug, kas 30 minučių! Miegoti eina apie 21 val. Rezultatai buvo iš karto! Po kelių savaičių, jau nebežiūrėdavau taip tiksliai laiko, bet vis tiek pakankamai dažnai vaikas lėkdavo į tualetą. Jei vaikas labai nori gerti, leidžiu kartą, kitą atsigerti vandens. Vaikas supratingas ir tuomet pats lekia dažniau į tualetą. Yra buvę, kad esant namuose svečiams, užmiršdavo, o aš užmiršdavau priminti doh.gif , tai prieš einant miegoti, liepdavau keletą kartų eiti į tualetą ir naktys būdavo sausos. Mes šią taktiką taikome maždaug nuo spalio mėnesio vidurio ir per visą tą laiką pasitaikė tiktai 1 šlapia naktis (dėl mūsų pasirinktos taktikos nesilaikymo). Sūnus yra pats porą kartų naktį atsibudęs ir nuėjęs į tualetą. Esu begalo laiminga, kad baigėsi tos šlapios naktys thumbup.gif . Ir vaikas patenkintas, o tai jau nebetikėjo, kad gali būti rytais sausa lova. Sakydavo: "aš pasistengsiu, bet žinau, kad vis tiek bus šlapia...". Būtinai išbandykite šį metodą! Juk jis visai nieko nekainuoja. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fiore: 04 gruodžio 2010 - 20:56
QUOTE(fiore @ 2010 12 04, 21:55)
Turėjo naktinio šlapinimosi problemą ir mano sūnus (5 metai). Buvo atsibodęs ir nuolatinis patalynės skalbimas, ir šlapimo kvapas kambaryje. Pasidarėme šlapimo ir ultragarsinį tyrimus, kurie buvo geri. Gydytoja siūlė harmoninius vaistus, bet susilaikėmė nuo jų. Mums išspręsti šią problemą padėjo tokia taktika: jokio gėrimo po 18 val ir ėjimas į tualetą maždaug, kas 30 minučių! Miegoti eina apie 21 val. Rezultatai buvo iš karto! Po kelių savaičių, jau nebežiūrėdavau taip tiksliai laiko, bet vis tiek pakankamai dažnai vaikas lėkdavo į tualetą. Jei vaikas labai nori gerti, leidžiu kartą, kitą atsigerti vandens. Vaikas supratingas ir tuomet pats lekia dažniau į tualetą. Yra buvę, kad esant namuose svečiams, užmiršdavo, o aš užmiršdavau priminti  doh.gif , tai prieš einant miegoti, liepdavau keletą kartų eiti į tualetą ir naktys būdavo sausos. Mes šią taktiką taikome maždaug nuo spalio mėnesio vidurio ir per visą tą laiką pasitaikė tiktai 1 šlapia naktis (dėl mūsų pasirinktos taktikos nesilaikymo). Sūnus yra pats porą kartų naktį atsibudęs ir nuėjęs į tualetą. Esu begalo laiminga, kad baigėsi tos šlapios naktys  thumbup.gif . Ir vaikas patenkintas, o tai jau nebetikėjo, kad gali būti rytais sausa lova. Sakydavo: "aš pasistengsiu, bet žinau, kad vis tiek bus šlapia...". Būtinai išbandykite šį metodą! Juk jis visai nieko nekainuoja. Sėkmės  4u.gif

o ka darote kai sunus uzmiega?ar keliate kas pusvalandi?
Atsakyti
QUOTE(fiore @ 2010 12 04, 20:55)

Irgi buvo taikytas metodas. Bet neveiksmingas, ypač vasarą, kai mergaitė labai norėdavo gerti. Be to, gydytojas aiškiai pasakė, jog mergaitė turėtų per dieną išgerti bent pusantro litro vandens (čia po persirgto inkstų geldelių uždegimo), kad "išplautų" visas bakterijas...
Negaliu sakyti, kag kiekvieną vakarą (ne)gerdavo, tačiau pavargau nuo nuolatinės kontrolės: po 18 val. turėdavau stovėti virtuvės tarpdury ir neleisti atsigerti. Beveik kaip Cerberis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingre0202 @ 2010 12 05, 10:22)
o ka darote kai sunus uzmiega?ar keliate kas pusvalandi?


Kai sunus uzmiega, niekada jo nekeliu. Nei tuomet, kai šlapių naktų būdavo daugiau, nei sausų, nei dabar, kai taikome vakarinę savo taktiką. Prieš miegą pats papildomai nulekia kelis kartus į tualetą.
O kai šlapindavosi į lovą, ir saulytes bei debesėlius piešėme. Iš to nebuvo jokios naudos, išskyrus informaciją, kad žinotum, kiek sausų ir kiek šlapių naktų būna. Buvau pradėjusi domėtis ir enurezės aliarmais. Jei ši mūsų taktika būtų nepasiteisinusi, būtume pirkę.
Atsakyti
QUOTE(fiore @ 2010 12 06, 11:19)
Kai sunus uzmiega, niekada jo nekeliu. Nei tuomet, kai šlapių naktų būdavo daugiau, nei sausų, nei dabar, kai taikome vakarinę savo taktiką.  Prieš miegą pats papildomai nulekia kelis kartus į tualetą.
O kai šlapindavosi į lovą, ir saulytes bei debesėlius piešėme. Iš to nebuvo jokios naudos, išskyrus informaciją, kad žinotum, kiek sausų ir kiek šlapių naktų būna. Buvau pradėjusi domėtis ir enurezės aliarmais. Jei ši mūsų taktika būtų nepasiteisinusi, būtume pirkę.

o as zadinu.tik buna daug spardymosi,pykimo.mazaja sese pazadina.pradedu manyt,kad naudos tas neduoda.
kiek cia skaitau,tai matau,kad kiekviena mamyte atranda savo metoda kovai su ta bedele.bet turbut irgi isbando daug budu,kol atranda vaikui tinkama.
as dabar irgi griebiuos ir zadinimo nakti,skyscio nedavimas(tai jis nulekes daryt sisiu,atsisuka vonioj krana ir atsigeria paslapcia),petrazoliu arbatos davimas,bet sausos nakties ne vienos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 12 05, 18:33)
... Negaliu sakyti, kag kiekvieną vakarą (ne)gerdavo, tačiau pavargau nuo nuolatinės kontrolės: po 18 val. turėdavau stovėti virtuvės tarpdury ir neleisti atsigerti. Beveik kaip Cerberis


Pirmas savaites griežtai laikėmės taktikos, kad kas pusvalandį eitų į tualetą. Sausos naktys (nuoširdžiai sakau, jos mūsų šeimai buvo stebuklas) buvo didelė motyvacija laikytis nustatyto grafiko. Po to, be abejo, pabodo. Bet mano berniukas supratingas: po 18 val. (pats pasižiūri į valandas ir žino, kada prasideda "vakarinis žaidimas"), kai nori gerti visada paprašo, pats be leidimo negeria. Pirmosiomis savaitėmis griežtai neleisdavau, o, kad nekiltų problemų, daugiau atsigerdavo prieš 18 val.
Šiai dienai į laikrodį pažiūrime tiktai, tada, kai reikia pasitikslinti ar jau yra 18 val. O po to, kartas nuo karto, primenu vaikui, bet jis jau įprato vakarais dažniau lakstyti į tualetą, ir problemų nekyla. Gerti leidžiu, tik atsiklausus. Po 18 valandos, jei ir geria (ne visada), tai 1-2 kartus. Iš pradžių žiūrėdavau kiek geria, dabar nebe, nes sūnus sąmoningai geria nedaug (pats rodo, aiškina, kiek gėrė). Jei ir atsigėrė, tai pats, savo nuožiūra, dažniau lekia į tualetą.
4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ingre0202 @ 2010 12 06, 11:33)
o as zadinu.tik buna daug spardymosi,pykimo.mazaja sese pazadina.pradedu manyt,kad naudos tas neduoda.
kiek cia skaitau,tai matau,kad kiekviena mamyte atranda savo metoda kovai su ta bedele.bet turbut irgi isbando daug budu,kol atranda vaikui tinkama.
as dabar irgi griebiuos ir  zadinimo nakti,skyscio nedavimas(tai jis nulekes daryt sisiu,atsisuka vonioj krana ir atsigeria paslapcia),petrazoliu arbatos davimas,bet sausos nakties ne vienos verysad.gif


Nuoširdžiai užjaučiu. Oi, kaip man buvo atsibodęs patalynės skalbimas, tas šlapimo kvapas...
Gal jūsų vaikutis jaunesnis už manąjį 5-metį (kovo mėn. bus 6 metai), kad slapčia bando gerti. Aš sūnui išaiškinau kodėl jis vakarais negers, nevalgys sriubos ir jis sutiko. Pamatęs rezultatus, pats yra patenkintas. Aš manau, kad per 3 valandas negėrimo ir "atidavus" likusį šlapimą tualetui, naktį šlapimo pūslė neturi kuo persipildyti ir viskas būna gerai.
Jei įmanoma, pabandykite susitarti su vaiku ir daugiau duokite gerti prieš 18 valandą. Pastebėjau, jei darželyje maniškis išgerdavo daug arbatos, tai namuose gerti nebenorėdavo.
Linkiu sėkmės! smile.gif
Atsakyti
na mano vaikinui 3,8metu.
aciu jums uz palaikyma smile.gif
gerai,kad tai butu tik viena beda...o ju daug:neseniai prasideje nerviniai veido traukuliai(pakeitus darzeli.teko eit i logopedini),suletejus kalbos raida,vaiksciojimas ant pirstu galu.
bet tikiuos,kad iveiksim visus tuos negerumus.tik kartais nebeaisku kuri gala svarbiau ziureti g.gif .
Atsakyti