Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis šlapinimasis- 2oji tema

Sveikos,
QUOTE(agniuliuxas150 @ 2010 09 21, 16:11)
na o mes stai ir 6 gimtadieni svenciam,o visos naktys is eiles slapios

Pas mus ta pati problema, viska ka galejome issityreme. Dabar laukiu tik stebuklo. Pampersai perslampa doh.gif tiesiu kaip senoveje plona "klijonke", nes tos vienkartines palutes labai nepatogu, nakti susivynioja. Sianakt zadinau, padare sysiu, atsikele slapia vistiek...


QUOTE(Piranija @ 2010 10 26, 15:04)
Bet, kad šitie vaistukai kompensuojami unsure.gif

Gali buti, bet tik tuo atveju, jei randa liga neurologe, bent jau mums taip aiskino(pas mus jokios ligos nerasta). O as asmeniskai esu PRIES vaistus.
Atsakyti
QUOTE(gelep @ 2010 10 26, 15:25)
Gali buti, bet tik tuo atveju, jei randa liga neurologe, bent jau mums taip aiskino(pas mus jokios ligos nerasta). O as asmeniskai esu PRIES vaistus.

Tai, kad jie tik su receptu parduodami mirksiukas.gif Jie nustatė ligą- išrašys, o jei jos nėra- tai kam vaistai g.gif

Aš irgi prieš drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piranija: 26 spalio 2010 - 14:38
QUOTE(Piranija @ 2010 10 26, 13:02)
o nefrologas, tai kas per gydytojas  g.gif  blink.gif ?
Mūsų kelionė:
Šeimos gydytojas --> Kraujo ir šlapimo tyrimai --> Neurologas --> Šlapimo pūslės ir takų echoskopija --> Šeimos gydytojas = Vaikas sveikas, dar tik 4m., turite būti kantrūs-  apsišarvuoti paklodėmis ir skalbimo milteliais ir laukti .. Va tep va biggrin.gif

jei neklystu inkstų ir šlapimo ligų 4u.gif
kiekvienas gydytojas matyt kitaip gydo g.gif džiaugiuosi priskirtais vaistukais nes dukrytė kompleksuodavo labai dėl to 4u.gif apie tęstinį jų poveikį bus galima pasakyt po poros mėnesių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Law @ 2010 10 26, 15:58)
džiaugiuosi priskirtais vaistukais nes dukrytė kompleksuodavo labai dėl to 4u.gif apie tęstinį jų poveikį bus galima pasakyt po poros mėnesių 4u.gif

Tikiuosi Jums pavyks bigsmile.gif mes jau apie pora savaičių sausai miegam smile.gif
Atsakyti
Mes bandėme Minirin, bet be rezultatų. Echoskopiją padarė – nieko blogo. Taip pat išrašė mums ir Driptane, bet nebekišome vaikui šitų vaistų. Po to norėjo atlikti tokį tyrimą, cistograma, berods vadinasi. Nutarėm nekankint vaiko, sakom, gal kiti būdai padės. Yra toks žolininkas Juvencijus Gadliauskas, gyvenantis Skirsnemunėje. Jis duoda tokių lašiukų gerti nuo šios problemos. Mes savo šešiametei dukrai davėme, savaitę pagėrė ir daugiau nebedavėme. Gal jie ir padėjo, bet bent jau nepakenkė. Gal taip sutapo, bet jau pora mėnesių nebedaro. Nes tuo pat metu mes dar jai nupirkom Jysk parduotuvėje tokią neperšlampančią paklodę (200x90cm) – tokia balta graži, patogi gulėti, viršuje medvilnė, apačioje gumuota. Tai vis saugojosi, kad jos neprišlapintų. Nors dar buvo, bet dabar lyg tai nebedaro. Na, ir prieš miegą prisigert arbatų neduodam. Bent pora valandų, ne vėliau, prieš miegą pavakarieniauti. Svarbu režimas: eina miegot 9 val., keliasi į darželį 7 val. Apie Gadliauską:
http://www.lrytas.lt...tm_campaign=rss
http://www.valstieti...ingais-vaistais
Atsakyti
QUOTE(Piranija @ 2010 10 26, 14:02)
o nefrologas, tai kas per gydytojas  g.gif  blink.gif ?
Mūsų kelionė:
Šeimos gydytojas --> Kraujo ir šlapimo tyrimai --> Neurologas --> Šlapimo pūslės ir takų echoskopija --> Šeimos gydytojas = Vaikas sveikas, dar tik 4m., turite būti kantrūs-  apsišarvuoti paklodėmis ir skalbimo milteliais ir laukti .. Va tep va biggrin.gif

doh.gif mums panasiai pasake vaiko gydytoja, tipo, iki 5 m NORMALU,

nesutinku,
todel ieskom pagalbos ne pas seimos gudutoja mirksiukas.gif 4u.gif ...ech, greiciau eile prieitu
Atsakyti
as buvau siaip pasikalbeti pas neurologe del vaiko slapinimosi naktimis( jam buvo 4.5 metuku), tai pasake,kad jis dar mazas, normalu,kad iki 6metuku dar daro i lova, nesutikau viso keturiom ir ieskojom patys savaip pagalbos ir jau visi metai kaip mes sausi miegam, tiesa, buvo kelios slapios aktys kai ir broliukas pradejo i darzeli, i a pacia grupe eiti, bet siaip tpfu tpfu tpfu, tiesa, nenaudojom jokiu vaistu schmoll.gif
Atsakyti
gal žinote žolininko Juvencijaus Gadliausko, gyvenančio Skirsnemunėje telefono numerį, kad jam pasiskambinti. Internete nerandu, o rašo, kad priima tik šeštadieniais tai gal ten reikia prisiregistruoti, nes jai nesusitarus nuvažiuoti tokį kelią 120 km. ir jei nepriims kažkaip nekas.
Atsakyti
Ne, deja Gadliausko telefono numerio nežinau. Man atrodo, kad jis telefonu ir nebendrauja. Žinau tik adresą: Nemuno 38, Skirsnemunė. Mes buvom pas jį prieš pora mėnesių, sekmadienį. Pasakėm, kad iš toli atvažiavom. Buvo nelabai patenkintas, paminėjo, kad šventą dieną reikia švęst. Bet po to labai maloniai mus išklausė, papasakojo apie save. Net vaikams saldainių davė. Šiaip tai jis, atrodo, visada būna namuose, net sekmadieniais. Bet, aišku, šeštadieniais geriausia važiuoti.
Atsakyti
sveikos, jau maniau, kad nieks neberaso ta tema o va vel ja atradau.. ax.gif
QUOTE(Vaima @ 2010 10 15, 08:31)
Tai va pasitarėm su gydytoja ir mums prirašė Minirin , geriam jau savaitę iš jos penkios naktys sausos, gydytoja sakė kompencuoja metams tris kursus, bet jeigu matysiu, kad padeda pirksiu iki kol išmoksim būt sausi.

o tie vaistai harmoniniai?

QUOTE(ingre0202 @ 2010 10 19, 20:59)
laukiau ir as kol atsikels sausu pampersu,bet kartais budavo net per pampersa perslapdavo.nors vakare skyscius riboju.tai kazkaip nusprendziau vargt,kol esu namie su mazaja.issigandau,kad iki mokyklos pampersu nesiot nereiktu(tfu tfu tfu).
manau,kad ir as pabandysiu duoti meskauogiu arbateles.na kad ir nepades,bet blogiau nebus smile.gif

sitos arbateles vaistinese ieskoti?

QUOTE(Law @ 2010 10 26, 09:42)
gryžom iš neurologės. išrašė driptane taip pat eisim pilvo ertmės echoskopui ir pas nefrologę. savaitę geriam po pusę tabletės 2k dienoj ir turėjom tik 1 šlapią naktį  bigsmile.gif gėrimo kursas 2mėn.

sitie jauciu irgi harmoniniai?
kaip as nenoriu tu tabletku vaikui, o ypac harmoniniu kaip bijau verysad.gif

QUOTE(scholastika @ 2010 10 29, 18:39)
as buvau siaip pasikalbeti pas neurologe del vaiko slapinimosi naktimis( jam buvo 4.5 metuku), tai pasake,kad jis dar mazas, normalu,kad iki 6metuku dar daro i lova, nesutikau viso keturiom ir ieskojom patys savaip pagalbos ir jau visi metai kaip mes sausi miegam, tiesa, buvo kelios slapios aktys kai ir broliukas pradejo i darzeli, i a pacia grupe eiti, bet siaip tpfu tpfu tpfu, tiesa, nenaudojom jokiu vaistu schmoll.gif

jus kiek pamenu lyg su aparaciuku issigydete? ax.gif

mano panai jau 6,5 m o dar vis slapios naktys, kai jai buvo 5m darem tyrimus ivairius, kadangi nieko nerado tai pripaise viska naktinei enurezei. dabar mastau gal vel is naujo visus tyrimus pasidaryti, na ji paaugo ir jos vidaus organai visi paaugo na gal pasimatis kas ar gal bus kas pakite nes NEBEGALIU doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
del meskauogiu arbatos:klausiau gyd,tai sake,arba meskauogiu,arba petrazoliu.as pradejau duot petrazoliu.tris sykius negere,paskui pradejo(matyt skonis irgi nebaisiai tiko).meskauogiu labai karti man pasirode,tai net nedaviau.o pirk yra vaistinese.
o nuo slapimo kvapo kai uzuodziu,net negera darosi verysad.gif isivaizduoju,kaip sunku kai vaikas dar vyresnis.tom mamom tik stiprybes ir kantrybes.na ir sau linkiu to paties tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ingre0202 @ 2010 11 20, 18:55)
del meskauogiu arbatos:klausiau gyd,tai sake,arba meskauogiu,arba petrazoliu.as pradejau duot petrazoliu.tris sykius negere,paskui pradejo(matyt skonis irgi nebaisiai tiko).meskauogiu labai karti man pasirode,tai net nedaviau.o pirk yra vaistinese.
  o nuo slapimo kvapo kai uzuodziu,net negera darosi verysad.gif isivaizduoju,kaip sunku kai vaikas dar vyresnis.tom mamom tik stiprybes ir kantrybes.na ir sau linkiu to paties tongue.gif


Na kaip, ar sausų naktelių yra? Maniškiui 6 m., bet mėnesyje sausos naktus tik kokios 2 būna, oavargau, nežinau ko imtis verysad.gif
Atsakyti