Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis šlapinimasis- 2oji tema

Maniškis tik iš pat pradžių kai pradėjam ant puoduko daryt,dar pasitaikydavo kad naktį į lova prišlapindavo, doh.gif tai buvau pradėjus pampersus dėt,bat paskui pastebėjau kad jie iš po nakties sausi tai nujamiau,po to karto nė kart dar neprišlapino į lova.Savaime viskas susitvarkė. thumbup.gif
Atsakyti
mano nuomone vaika reikia kelt paciai naktimis,tada vaikas ipras kad reikia atsikelt i tualeta,as taip dariua svajai nuo 1.9men ir buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DAJADA1 @ 2010 08 25, 09:00)
mano nuomone vaika reikia kelt paciai naktimis,tada vaikas ipras kad reikia atsikelt i tualeta,as taip dariua svajai nuo 1.9men ir buvo  thumbup.gif

as savojo nekeliu,jei atsikelia pats tai atsikelia,o jei ne tai viskas lovytej lieka blush2.gif o gydytojai nakti nepataria vaiko kelti.mums kelias dienas sekasi gerai ismiegoti,po to kelios naktys slapios,net nezinau nuo ko priklauso tas darymas/nedarymas i lova doh.gif
Atsakyti
Tęsiam toliau 4u.gif


Pirmoji tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piranija: 15 rugsėjo 2010 - 13:57
Laba smile.gif noriu ir as pasidalint musu patirtimi unsure.gif per vasara mano mazylis praktiskai atprato nuo "pampiu" visai,bet...atejo va ruduo,pradejo lankyt darzeli ir vel prasidejo "slapios naktys" doh.gif neismanau ka daryt..vel pampersu det nenoreciau,pats jis nejaucia kad nori sysiuko unsure.gif pradejau naktim ji specialiai zadint ir sodint ant puoduko,bet dabar buna ir taip,kad nakti padarom i puoduka,bet paryciais jis vel sugeba prislapint i lova doh.gif taip pat bent valanda pries miega neduodam jokiu skysciu ir neleidziam dukt kaip anksciau,nes tada ji vel troskina unsure.gif bet kol kas jokiu rezultatu...aisku buna isimciu,kad visa naktis sausa buna bet..dazniausia ne...kazi gal cia jam stresas del darzelio ar dar del ko nors?... g.gif
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif
Mano berniukas jau trys men nebedaro i lova (t.y: pampersa). Isaugome 4m ir 9men. mazdaug. Kolkas nei vienos avarijos, miega visa nakti, kartais atsikelia nakti i tualeta, bet retai.
O gavosi mums taip idomiai: keliavom i svecius savaitei, kur buvo 3 ir 6m. berniukai. Maniskis gedinosi detis pampersa prie tu berniuku. Susitarem, kad uzdesiu, kai visi uzmigs. Bet daznai pamirsdavau, stebuklingai visos naktys sausos! Nors anksciau bandydavau guldyti be sauskelnes, tai nakti tekdavo keisti ir patalus, ir pizama...Gryzom namo, uzdejau sauskelnes, sausa kelias naktis is eiles!!!! Vaikas be galo dziaugesi, kad jis jau labai didelis, todel nesysioja i lova.
Linkiu visoms sulaukti tos stebuklingos dienos, nes tikrai gaila, tuos didelius vaikus pakuoti i sauskelnes.
Beje, turiu visa poka likusiu hagies sauskelniu (triusikeliu) nuo 4-7m. berniukisku. Jei kas noretu, galeciau perleisti pigiau nei parduotuveje.
Atsakyti
paskaiciau sia tema 9senaja) ir kiek ramiau pasidare,
nes jau tikrai nebezinojau, ka daryti,
mano mazasis, tuoj busiantis 4 m, sulyg ta diena, kai vel pradejom eiti i darzeli, sisioja i lova kone kasnakt, o blogiausia, kad ir darzely per pietu miega gan daznai pasitaiko doh.gif
sarmata pries aukletojas,
ir jos pacios stebisi, kas vaikui atsitiko per vasara...

keliausiam turbut ir mes pas homeopatus, na, ir pas neurologe pries tai uzsuksim ax.gif
Papildyta:
ps
bet darzely jam patinka, jokiu bedravimo problemu, pasak aukletoju, neturi,
neisivaizduoju is kur cia tie ''lietus'' prasidejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vėjo vaikas @ 2010 09 20, 23:11)
paskaiciau sia tema 9senaja) ir kiek ramiau pasidare,
nes jau tikrai nebezinojau, ka daryti,
mano mazasis, tuoj busiantis 4 m, sulyg ta diena, kai vel pradejom eiti i darzeli, sisioja i lova kone kasnakt, o blogiausia, kad ir darzely per pietu miega gan daznai pasitaiko doh.gif
sarmata pries aukletojas,
ir jos pacios stebisi, kas vaikui atsitiko per vasara...

keliausiam turbut ir mes pas homeopatus, na, ir pas neurologe pries tai uzsuksim ax.gif
Papildyta:
ps
bet darzely jam patinka, jokiu bedravimo problemu, pasak aukletoju, neturi,
neisivaizduoju is kur cia tie  ''lietus'' prasidejo doh.gif

Nematau čia nieko "sarmatlyvo" schmoll.gif Dažna problema šiais laikais unsure.gif
Atsakyti
na o mes stai ir 6 gimtadieni svenciam,o visos naktys is eiles slapios verysad.gif verysad.gif verysad.gif vasara nedejau sauskelniu,buvo slapia,dabar jau salta pradejom detis,stresas mergytei,bet nebezinau ka daryt verysad.gif ,tyrimus visokius darem,nieko neranda daktarai,kaip ir sako viskas gerai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(agniuliuxas150 @ 2010 09 21, 16:11)
na o mes stai ir 6 gimtadieni svenciam,o visos naktys is eiles slapios verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  vasara nedejau sauskelniu,buvo slapia,dabar jau salta pradejom detis,stresas mergytei,bet nebezinau ka daryt verysad.gif ,tyrimus visokius darem,nieko neranda daktarai,kaip ir sako viskas gerai blink.gif

o Jūsų mažoji neprieštarauja, kad pampius reikia dėti? aš savo 4mečiui negaliu uždėti verysad.gif verkia vaikas, gėda jam prieš tėtį unsure.gif
Atsakyti
priestarauja,bet ka darys mergyte,kai nusiplese ji nuo saves,ir ta nakti pasisiojo i lovyte,paemiau ir neskalbiau patalynes,vakare kai reikejo gult buvo pretenziju kruva,kad slapia lova as negulsiu,tai va nuo tada pradejo detis pampius smile.gif
Atsakyti
mes ir vasara jau nebesysiodavom i lova bet va neseniai pradejom.busim jau trieju nebesinori deti pampersu.pastebejau kad kai prieš miega pasidarom sysiuka i puodukatai tada ismeigam sausi.tik kad ne visada eina priverst. g.gif seip tada butu lyg ir viskas gerai.
Atsakyti