Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(chepka @ 2010 10 01, 10:40)
Paaiškink man tundrai kas tas TES ir ar jautei šiaip kokį Thybono poveikį? doh.gif

TES testosteronas, nu žinok liemenuko reikia didesnio geriant Thyboną biggrin.gif
ir gal tą O geriau jaučiu, o gal tiesiog dėl driliacijos geriau O vyksta
Atsakyti
Merginos, o jus pas paprastas gines ar vaisingumo klinikose stebite folikulus? As galvoju ar man savo gine griebti uz ausu ir reikalauti, kad stebetu folikulus. O ar su paprastu ehoskopu galima ismatuoti folikulus? Na sioje srityje dar esu viviska tundra doh.gif , bet nieko tuoj praplesim zinias ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dalcisdalcis @ 2010 10 01, 11:59)
Merginos, o jus pas paprastas gines ar vaisingumo klinikose stebite folikulus?

kai baigiau KT tai dar operavęs gydytojas pageidavo pats juos pamatyti ir išmatuoti buvo 10CD, o dabar paprasta ginė, reikia nueiti per numanomą O. man šiandien 14CD užsiminiau kad lyg O turėtų būt-tuoj ir pažiūrėjo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Siguliukas @ 2010 10 01, 13:11)
kai baigiau KT tai dar operavęs gydytojas pageidavo pats juos pamatyti ir išmatuoti buvo 10CD, o dabar paprasta ginė, reikia nueiti per numanomą O. man šiandien 14CD užsiminiau kad lyg O turėtų būt-tuoj ir pažiūrėjo  thumbup.gif

Super, kai zinai, kad ND paciu laiku daromi mirksiukas.gif Reikes ir man siuo reikalu rimtai uzsiimti, nes po LP visa savaite visokius planus huliganus rezgu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Siguliukas @ 2010 10 01, 09:31)
nu ką mergos pas mane lyg ir tvarkoj:
bigsmile.gif  dešinėj kiaušidėj folikulas 23mm, endometras 8mm, folikulas prie pat sienelės, gimdos kaklelis prasivėręs  bigsmile.gif  jau jau turim ovuliuot  ax.gif  žodžiu gydytoja liepė dirbti  thumbup.gif

Blyn kaip pavydžiu, ir dar 14 cd doh.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Siguliukas @ 2010 10 01, 11:53)
nu žinok liemenuko reikia didesnio geriant Thyboną  biggrin.gif 

nu,kad man taip būtų... ech...
QUOTE(Siguliukas @ 2010 10 01, 11:53)
ir gal tą O geriau jaučiu, o gal tiesiog dėl driliacijos geriau O vyksta

pas mane nuo jo irgi O pradėjo vykti ir mmm nebetokios žiaurios thumbup.gif
buvo vienas šalutinis poveikis tai šlapimo pūslės uždegimai beveik pastovūs kol išmokau kojas saugoti, kad nesušaltų. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Siguliukas @ 2010 10 01, 11:53)
nu žinok liemenuko reikia didesnio geriant Thyboną  biggrin.gif 

Gal ir man pagert tą Thyboną, kad (.)(.) padidėtų g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2010 10 01, 13:32)
Gal ir man pagert tą Thyboną, kad (.)(.) padidėtų  g.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

man jis tokio poveikio nepadarė,o būtų taip faina... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(chepka @ 2010 10 01, 14:03)
man jis tokio poveikio nepadarė,o būtų taip faina... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

topsecret.gif o kam jis reikalingas unsure.gif
Tai gal geriau tiesiog liemenaškę su dvigubais silikonais g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2010 10 01, 14:09)
Tai gal geriau tiesiog liemenaškę su dvigubais silikonais  g.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

tikrai lotuliukas.gif vyras turbūt nugriūtų pamatęs lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Cia ir man butu gerai tas Thybonas, padidetu (.)(.) ot dziaugsmo butu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ar daug šnekėsit savaitgalį g.gif Kurti namus ar palauksit pirmadienio g.gif
Atsakyti