Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(Ryana @ 2010 09 16, 10:43)
LAba diena  4u.gif
o kas reguliuoja laparaskopiju sarasiuka? nes jau karta siunciau pakeitimus Ice tea, ji sake nusiunte kam reikia, bet matau nesikeicia...  g.gif

jei vilniečių, AŠ turėčiau, o šiaip galutinis variantas LINUTAS tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryana @ 2010 09 16, 10:43)
LAba diena  4u.gif
o kas reguliuoja laparaskopiju sarasiuka? nes jau karta siunciau pakeitimus Ice tea, ji sake nusiunte kam reikia, bet matau nesikeicia...  g.gif

Linutas mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, truputį atsilikau aš čia nuo diskusijų verysad.gif nes žiūriu, kad nebegaunu žinučių iš šios temos, ogi Jūs jau naujoj temukėj mirksiukas.gif

noriu atsakyti į tą klausimą, kodėl su endo gydytojai labiau rekomenduoja IVF nei IUI, kalbant ne tik apie pinigus. suprantu, kad daug kam nejuokinga, bet dalis tiesos vistik yra tame, kad iš IVF didesnis biznis.... verysad.gif
bet šiaip man tai atrodo visiškai aišku: juk IUI - tai tik spermos suleidimas į gimdą, o kur garantija, kad kiaušinėlis atkeliaus iki jos, jeigu yra endo, kuri visur apraizgo? juk gali ji ir kiaušintakį apvyniot, gali ir aplink kiaušidę apsivyniot, kad kiaušinėlis ir nepraeis iki reikiamo kelio. tai IVF atveju kiaušinėlį jau paims tiesiai iš ten, kur jis yra ir paskui patalpins gimdoj, kur endo jau padarytų minimalią žalą. beliks tik jam augti. taigi man čia logiškas gydytojų patarimas mirksiukas.gif
tik kad pinigai baisiniai tam turi eiti ir dar garantijų nedaug, kad TIKRAI užkibs...
Atsakyti
QUOTE(Siguliukas @ 2010 09 16, 10:09)
visi mano NT už 25km  cool.gif  o čia vietoj kaime TIKRAI nepirksiu brangių schmoll.gif jeigu visgi viskas nurims tai NT gal bandysim šeštadienį, nes baisiai "stipri" ovuliacija, mane jau ir papykina ir galva svaigsta, nors tikrai ne nuo nusilpimo-valgau YPAČ gerai. sudėjus šį kart daugokai vilčių

Tikiuosi kad tos viltys pagaliau pasitvirtins bigsmile.gif
Atsakyti
o kaip paruosia pries operacija ar reikia visiskai nuogai buti ar duoda kazka apsivilkti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2010 09 16, 16:54)
o kaip paruosia pries operacija ar reikia visiskai nuogai buti ar duoda kazka apsivilkti? blush2.gif

Duoda spec naktinukus, tai po jais visiškai nuogai reik būti, tik su kojinėm smile.gif O ant viršaus chalatą užsidėt ir su tapkėm tipenti biggrin.gif
Atsakyti
Tino jei aš iki IUI daeisiu, dar prieš tai dar viena LP laukia, būtent kad kiaušintakius patikrint. Nes ir dabar planuoti leido natūraliai tik su sąlyga kad viskas pratekama.
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2010 09 16, 16:54)
o kaip paruosia pries operacija ar reikia visiskai nuogai buti ar duoda kazka apsivilkti? blush2.gif

o man buvo taip, atveze lova i palata, liepe nuogai visai atsigult, apklojo kaldra ir veze i operacine ir ant operacinio stalo nuoga atsiguliau, tik pamenu kad pabudau su spec naktinukais ir nesupratau kada spejo man juos uzvilkt biggrin.gif turbut kai giliame sapne buvau rolleyes.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir as prie jusu. Laukiu laparoskopijos 29 diena...Labai labai bijau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry_blue @ 2010 09 16, 19:35)
Jungiuosi ir as prie jusu. Laukiu laparoskopijos 29 diena...Labai labai bijau sad.gif

sveika prisijungusi 4u.gif nera ko bijot, nors aisku pati irgi bijojau blush2.gif dabar kai prisimenu, viskas kaip sapne, tuo momentu baisu, bet labai greitai viskas praeina ir atsigauni biggrin.gif
Atsakyti
Man klausimas iškilo: o kodėl kai kurioms nebe pirmą kartą LP daro? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kivuka @ 2010 09 16, 18:42)
Man klausimas iškilo: o kodėl kai kurioms nebe pirmą kartą LP daro?  g.gif

Pvz man saaugos atsinaujino verysad.gif tad vėl teko praeinamumą atstatyti ax.gif
Atsakyti