Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

Sena tema

user posted image

REKOMENDUOJAMŲ DAIKTŲ SĄRAŠAS (Vykstant į ligoninę)
1. Chalatas
2. Higienos priemonės (įskaitant paketukus+ vienkartines servetėles+drėgnas servetėles+tualetinis)
3. Vanduo negazuotas apie 4 ltr (+ klizmom su milteliais 2*1 litrai)
4. Du vokeliai
5. Naktinukai (geriau nei pižama)
6. Tapkės
7. Knyga- žurnalas
8. Rankšluostukas
9. Šiltos kojinės
10. Vaistai, kuriuos pastoviai vartojate

Pasiruošimas prieš:
1. Tyrimai
2. Depiliacija
3. Visų aksesuarų saugus pasidėjimas namie


user posted image

Laparoskopijų sąrašas

Nuotraukėles susipažinimui siųsti laparoskopija@gmail.com - atsiuntusios savo nuotraukas atsakymu gausite prisijungimo slaptažodį prisijungti prie http://public.fotki....Mlaparoskopija/


Kas ta laparoskopija??
Kaip atrodo realiai laparoskopija?
Štai kaip mes atrodom ant stalo biggrin.gif
Kiaušidžių drilingas- "karštuoju" būdu
Kiaušidžių drilingas- "šaltuoju" būdu
Kiaušidės cistos šalinimas
Endometriozė su sąaugom
Kaiušintakių pratekamumo tyrimas

Papildyta:
Plepučių 10-tukas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
1. Siguliukas 76
2. Ice tea 67
3. lauraz5 62
4. bum 54
5. Linutas 41
6. Tino 32
7. Zemaiciuke 27
8. loorena 25
9. Rute 25
10. Kristut 24
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice tea: 15 rugsėjo 2010 - 12:42
Sveikos,
IceTea kaip visada išgelbėja biggrin.gif

QUOTE(Rute @ 2010 09 15, 13:27)
Man nelabai juokinga, nes pati turiu endo. Aš jau antrakart skaitau, kad su endo kai kurie gydytojai nerekomenduoja daryti IUI, nes tai tolygu pinigų mėtymui į balą. Todėl ir klausiu, kuo grindžiama tokia nuomonė.. juk turi būti kažkoks paaiškinimas, kodėl nesiūlo daryti IUI.  4u.gif

Man taip atrodo kad IUI nelabai tikslinga su endo, nes ten nieko daugiau nepadaro nei paprasti ND kai nėra vyro problemos. Jei yra bent menkiausias nukrypimas pas jį tai tada jo, geriau jau IUI bandyt g.gif
Galvoju kad stimuliacijos gal blogai veikia tą endo, ale 'maitina' ją, ar ne? g.gif

Oho kiek priplepėjau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bum: 15 rugsėjo 2010 - 13:01
Rute, pabandysiu atsakyti i tavo klausima ir paaiskinti, kodel man LP dariusi gydytoja mano, kad IUI endo atveju gali buti mazai efektyvi. Pagrindine problema, kodel atsiranda endo, yra imunines sistemos sutrikimas. Ta pati sutrikusi imunine sistema ir kenkia vaisingumui. Nors kiausintakiai pratekami, taciau juose gali buti skyscio, kuriame yra toksinu, kenkianciu kiausialastei, arba tu toksinu gali buti gimdoje, kuris trukdo implantuotis embrionui. Uzsienyje yra atlikta tyrimu, rodanciu, kad IUI efektyvumas endo atveju labai mazas. Taip pat manoma, kad tos moterys, kurios turi endo ir pastojo po IUI, butu pastojusios ir naturaliai. Dar kitu tyrimu isvadose visgi teigiama, kad su I-II stadijos endo IUI reikia bandyti, III-IV stadijos atveju rekomenduojamas is karto IVF.

Mane operavusi gydytoja nebuvo kategoriska siuo klausimu, taciau, jos nuomone, kiekviena stimuliacija „augina“ endometrioze ir atitinkamai mazina tolesnius sansus. Mano pirmas IUI buvo nesekmingas. Po to kai VK kalbejausi apie priezastis, kodel nepasiseke, ir ka rekomenduoja toliau, ir ar tikrai reikia dar meginti IUI, VK gydytoja tikrai neatrode 100 proc. tikra, kad tai geriausias sprendimas, tiesiog cituojant ja „toks yra nevaisingumo endometriozes atveju gydymo algoritmas“ (1-3 kartai).
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2010 09 15, 14:00)
Man taip atrodo kad IUI nelabai tikslinga su endo, nes ten nieko daugiau nepadaro nei paprasti ND kai nėra vyro problemos. Jei yra bent menkiausias nukrypimas pas jį tai tada jo, geriau jau IUI bandyt g.gif
Galvoju kad stimuliacijos gal blogai veikia tą endo, ale 'maitina' ją, ar ne? g.gif

paskutinis sakinys visi6ka teisybė, bet tai kai baisiai skamba. verysad.gif nors man tai irgi taikoma
Atsakyti
sveikos merginos, net as i plepiu 10 papuoliau blink.gif niezti sonus o vat bamba puliuot pradeda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alkmine @ 2010 09 15, 14:14)
tiesiog cituojant ja „toks yra nevaisingumo endometriozes atveju gydymo algoritmas“ (1-3 kartai).

O tai ką datyt jei IVF prireikia - gi ten kur kas didesnės vaistų dozės, tai išvis kaip ant mielių užaugtų unsure.gif

QUOTE(Zemaiciuke @ 2010 09 15, 14:48)
niezti sonus o vat bamba puliuot pradeda  doh.gif

Kaip čia tau pūliuoja unsure.gif Gal per anksti pleistrą nuplėšė ar siūlus ištraukė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2010 09 15, 14:00)
Galvoju kad stimuliacijos gal blogai veikia tą endo, ale 'maitina' ją, ar ne? g.gif
stimuliuojant endo yra pamaitinama ir veši kaip didelė..

Alkmine, ačiū už paaiškinimą 4u.gif

QUOTE(Zemaiciuke @ 2010 09 15, 14:48)
niezti sonus o vat bamba puliuot pradeda  doh.gif
aš savo bamba kelis kartus nuprausiau su peroksidu. net nežinau ar ji pūliavo, tiesiog kažkoks skystis susidarydavo. Po kelių dienų skysčio nebebuvo 4u.gif
Atsakyti
na as kiekviena diena kelis kartus net dezinfekuoju, bat vat kadangi negraziai gyja, didelis sasas uzsideda, tai po juo ir visas "geris" auga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemaiciuke @ 2010 09 15, 15:05)
na as kiekviena diena kelis kartus net dezinfekuoju, bat vat kadangi negraziai gyja, didelis sasas uzsideda, tai po juo ir visas "geris" auga  doh.gif

Viskas čia normoj- geriau "gėriai" į išorę eina, nei viduj lieka mirksiukas.gif
O jei niežti, tai reiškiasi GYJA thumbup.gif
Atsakyti
Registras naujoje temutėje 4u.gif
Laukiu rytojaus ryto - važiuosiu į ligoninę su kraujo tyrimų rezultatais tartis dėl LP laiko ir atsigulimo į ligoninę..Mano kraujo krešumas truputį per mažas (67, kai norma 70-130)..tikiuosi dėl to nenukels LP datos unsure.gif Nes šeimos gyd. sakė, kad dėl to neturėčiau nukraujuoti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kivuka: 15 rugsėjo 2010 - 15:32
QUOTE(Kivuka @ 2010 09 15, 16:32)
Laukiu rytojaus ryto - važiuosiu į ligoninę su kraujo tyrimų rezultatais tartis dėl LP laiko ir atsigulimo į ligoninę..

Laikysiu kumštukus thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2010 09 15, 16:41)
Laikysiu kumštukus  thumbup.gif  thumbup.gif

ačiukas ax.gif
Mano LP data tai 09.20, tik rytoj prašysiu, kad leistų atvažiuoti į ligoninę tą pačią dieną iš ryto ir pasakys kelintą val mane pjaustys biggrin.gif
Atsakyti