Įkraunama...
Įkraunama...

SMS žinutės...

QUOTE(Paradoksualė @ 2010 10 08, 13:09)
nu arba tam tikra ranku kombinacija kad suprastu  lotuliukas.gif

tai cia nebent veliau lotuliukas.gif kai pasakymo nesuprastu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2010 10 08, 13:15)
tai cia nebent veliau  lotuliukas.gif kai pasakymo nesuprastu  lotuliukas.gif



Nu *****, tada visą gyvenimą tokiam reikės pliaukšėti per pakaušį, bo anas nesupranta pasakymų blink.gif
Ai ne, man taip netikų irnesakyk.gif Jei nesupranta iš mano surauktos morzos, kad man tokie dalykai nepatinka, tada tegul aina velniop toksai bebe.gif
Atsakyti
QUOTE(laumupė @ 2010 10 08, 13:19)
Nu *****, tada visą gyvenimą tokiam reikės pliaukšėti per pakaušį, bo anas nesupranta pasakymų  blink.gif
Ai ne, man taip netikų  irnesakyk.gif  Jei nesupranta iš mano surauktos morzos, kad man tokie dalykai nepatinka, tada tegul aina velniop toksai  bebe.gif

na as tikiuosi kad maniskiui ir sakymu nereiks smile.gif ir taip zinos kaip elgtis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laumupė @ 2010 10 08, 13:19)

Ai ne, man taip netikų  irnesakyk.gif  Jei nesupranta iš mano surauktos morzos, kad man tokie dalykai nepatinka, tada tegul aina velniop toksai  bebe.gif


nu o man isvis netinka toks,kuris pats nesusivokia kas man nepatinka ir ko daryti nereikia lotuliukas.gif lotuliukas.gif
jau kuo kuo bet vyrui mokytoja ir gyvenimo tiesu skleideja nebunu.. nesupranti? pizdink nafik cool.gif tik taip galima atsirinkti tarp visu lohu kazka verto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 10 08, 13:22)
nu o man isvis netinka toks,kuris pats nesusivokia kas man nepatinka ir ko daryti nereikia  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
jau kuo kuo bet vyrui mokytoja ir gyvenimo tiesu skleideja nebunu.. nesupranti? pizdink nafik  cool.gif tik taip galima atsirinkti tarp visu lohu kazka verto  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif kazkaip as plia kaip seselis lotuliukas.gif einu paskui ir su viskuo sutinku lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2010 10 08, 13:45)
drinks_cheers.gif kazkaip as plia kaip seselis  lotuliukas.gif einu paskui ir su viskuo sutinku lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


tai gerai,kad sutinki,nes eitum irgi nafik lotuliukas.gif
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 10 08, 13:55)
tai gerai,kad sutinki,nes eitum irgi nafik  lotuliukas.gif
biggrin.gif

lotuliukas.gif nebent su kompanija biggrin.gif vienai liudna lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiūkštė @ 2010 10 08, 11:33)
g.gif na nežinau, tie mestelėjimai per pakaušį...ką jie padės...reikia, kad ponai partneriai patys nenorėtų rašinėt...duosi pakaušin ar ne - norės, ras kada, iš kur ir kaip parašyt  g.gif Aš tai ignoruočiau  g.gif Apsimesčiau, kad nieko nepastebiu ir nesigilinčiau schmoll.gif Manau, tokia taktika būtų efektyvesnė, negu domėjimasis, kontrolė ir dar bandymai ,,užmesti" per pakaušį blush2.gif



Viena velyva vakara i MB mobilu atejo jos zinute. Jis tuo metu buvo kazkur, gal vonioje, as pakeliau, perskaiciau ir kraujas ohoho kaip uzvire. Galvojau, ka cia dabar padarius. Norejosi uzsipulti MB, tipo, ko ji cia tau vis rasineja, iskelti pavydo scena ir pan., bet susilaikiau. Ko cia dabar bangas kelti? Nieko apie ta zinute nesakiau jam. Jisai gauna daug zinuciu pastoviai, klientai jam daug rasineja, dar kokie draugai, manau, kad jis jos ne nepamate. Nesu as kokia paranojike ir nekeliu pavydo scenu. As ja pati maciau, nera ka jai su minimi lygintis ( bent jau gabaritais, tai tikrai) biggrin.gif Nepatinka tokio sudejimo moterys jam, zinau, o ir pats sakes, kad ji jo visai nedomina, kad net gaila jai kazkaip jos, kad jai taip nesiseka meiles reikaluose. O jis pas mane labai mandagus, nenori uzgauti kazkiekno jausmu, taip kad pasiusti kazka n... tikrai negaletu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palaiminta @ 2010 10 08, 15:05)
Viena velyva vakara i MB mobilu atejo jos zinute. Jis tuo metu buvo kazkur, gal vonioje, as pakeliau, perskaiciau ir kraujas ohoho kaip uzvire. Galvojau, ka cia dabar padarius. Norejosi uzsipulti MB, tipo, ko ji cia tau vis rasineja, iskelti pavydo scena ir pan., bet susilaikiau. Ko cia dabar bangas kelti? Nieko apie ta zinute nesakiau jam. Jisai gauna daug zinuciu pastoviai, klientai jam daug rasineja, dar kokie draugai, manau, kad jis jos ne nepamate. Nesu as kokia paranojike ir nekeliu pavydo scenu. As ja pati maciau, nera ka jai su minimi lygintis ( bent jau gabaritais, tai tikrai) biggrin.gif Nepatinka tokio sudejimo moterys jam, zinau, o ir pats sakes, kad ji jo visai nedomina, kad net gaila jai kazkaip jos, kad jai taip nesiseka meiles reikaluose. O jis pas mane labai mandagus, nenori uzgauti kazkiekno jausmu, taip kad pasiusti kazka n... tikrai negaletu biggrin.gif

rado matai ko gailetis doh.gif lotuliukas.gif ,o beto netikekite viskuom ka tie vyrai sako,atsimenu mano gera drauge vis kartojo kad jos vyrui juodaplaukes nepatinka,kol tas pagaliau nemete jos butent del tokios lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palaiminta @ 2010 10 08, 15:05)
Nepatinka tokio sudejimo moterys jam, zinau

nieko tu nezinai.. jei zinotum saves neitikinetum cia rasydama lotuliukas.gif
nu biesina juk tie ju susirasynejimai? bigsmile.gif stora,plona,negrazi,grazi-nesvarbu,svarbu jis su ja palaiko rysi biggrin.gif
Atsakyti
Taip kaip tie ponai A,B,C ir t.t. gyvena?
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 10 08, 15:20)
nieko tu nezinai.. jei zinotum saves neitikinetum cia rasydama  lotuliukas.gif
nu biesina juk tie ju susirasynejimai?  bigsmile.gif stora,plona,negrazi,grazi-nesvarbu,svarbu jis su ja palaiko rysi  biggrin.gif

drinks_cheers.gif ,ir moteriske aiskiai bijo sau pripazinti kad ja biesina tai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samanta*: 08 spalio 2010 - 14:29