Įkraunama...
Įkraunama...

SMS žinutės...

QUOTE(Palaiminta @ 2010 10 07, 19:48)
As buvau susidurusi su sms mano draugo telefone nuo moters, kuri ji bande "kabinti". Jie buvo susitike keleta kartu, labai jau i aki jai mano draugas krito, todel prilipo kaip vantos lapas. Budavo, sedim mes taip romantiskai vakare su draugu prie vyno taures, zvakiu, ir pyypt, ateina zinute. Kokia dvylikta nakties. Klausiu, kas cia tau naktim rasineja ? Pasiima mobilu, ziuri, ji. Tipo raso: Labas, kaip laikaisi, man tai nesimiega, apie tave pagalvojau..." Jisai neatrasinejo tu zinuciu, galiausiai parase tiesiai sviesiai, kad turi mergina ir su ja santykiai rimti, palinki jai geros kloties. Kuri laika viskas ramu, po kiek laiko kaip kokia nesusipratusi vel kazka panasaus raso.  doh.gif Paskui ji pradejo ji kviesti i visokius renginius, i boulinga ir pan. As ji dar taip paerzindavau, tai gal nueik? biggrin.gif Sako, jei eisiu, tai tik su tavim. O as sakau, kad juk manes tai nekviete, tik tave. Galiausiai ji uzkviete ji i rengini, kur iejimas buvo laisvas. Nusprendem eiti kartu ir jai pasirodyti, kad tikrai MB turi drauge, kad as ne koks mirazas... Galvojom, kad mane pamaciusi ,susipras. Pasisveikinom, susipazinom, maciau, kad ji jautesi kazkaip nepatogiai, turbut nesitikejo mane pamatyti. Vel praejo kuris laikas. MB ir sako viena diena- vel gavau is jos zinute. Na,as klausiu, ka ji raso. Raso, kas susirgo, biuletenis, i darba neina, tipo gal paguodos, paramos reikia? Sakau, ka parasei atgal ? Tai sako, palinkejau greiciau pasveikti biggrin.gif Kartais ir piktina mane tokie poelgiai, ir gaila tokiu nesupratingu moteru, kam listi pri uzimto vyro ? Gal bando tokiu budu kazkaip ji nuo manes atmusti?  biggrin.gif Tik nesupranta, kad kuo daugiau vejiesi, tuo smarkiau nuo taves bega.

kai jis nustos jai atrasinet, tada po kurio lsiko ji neberasys. kadangi jis atrasineja, tai ji vilciu ir nepraranda smile.gif jus tikrai ne kliutis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2010 10 08, 10:44)
kai jis nustos jai atrasinet, tada po kurio lsiko ji neberasys. kadangi jis atrasineja, tai ji vilciu ir nepraranda smile.gif jus tikrai ne kliutis smile.gif

drinks_cheers.gif as ir taip manau,as tai patarciau jusu draugui daugiau su ja ''cacki pacacki'' nebebendrauti,o grieztai jai pasakyti kad ''atstok,tu manes nedomini''!!! bet grieztu tonu biggrin.gif
as saviskiui tai liepciau taip padaryti ph34r.gif 2.gif
Atsakyti
QUOTE(Palaiminta @ 2010 10 07, 19:48)
Kartais ir piktina mane tokie poelgiai, ir gaila tokiu nesupratingu moteru, kam listi pri uzimto vyro ? Gal bando tokiu budu kazkaip ji nuo manes atmusti?  biggrin.gif Tik nesupranta, kad kuo daugiau vejiesi, tuo smarkiau nuo taves bega.


Jis jai atraso ir manau ne tik prie taves,del to ji ir palaiko rysi.. jei jis butu pasakes pasla nahui-manau ne vienai ranka nebekiltu rasyti :labas,kaip sekasi,as tai sergu,gal paguosi? bigsmile.gif

ne ta merga kaltink,savajam per pakausi mestelk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 10 08, 11:26)
Jis jai atraso ir manau ne tik prie taves,del to ji ir palaiko rysi.. jei jis butu pasakes pasla nahui-manau ne vienai ranka nebekiltu rasyti :labas,kaip sekasi,as tai sergu,gal paguosi?  bigsmile.gif


butent drinks_cheers.gif
Atsakyti

QUOTE(Paradoksualė @ 2010 10 08, 11:26)
Jis jai atraso ir manau ne tik prie taves,del to ji ir palaiko rysi.. jei jis butu pasakes pasla nahui-manau ne vienai ranka nebekiltu rasyti :labas,kaip sekasi,as tai sergu,gal paguosi?  bigsmile.gif

ne ta merga kaltink,savajam per pakausi mestelk  biggrin.gif

va butent 4u.gif
Atsakyti
g.gif na nežinau, tie mestelėjimai per pakaušį...ką jie padės...reikia, kad ponai partneriai patys nenorėtų rašinėt...duosi pakaušin ar ne - norės, ras kada, iš kur ir kaip parašyt g.gif Aš tai ignoruočiau g.gif Apsimesčiau, kad nieko nepastebiu ir nesigilinčiau schmoll.gif Manau, tokia taktika būtų efektyvesnė, negu domėjimasis, kontrolė ir dar bandymai ,,užmesti" per pakaušį blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganiūkštė: 08 spalio 2010 - 11:34
QUOTE(Raganiūkštė @ 2010 10 08, 12:33)
g.gif na nežinau, tie mestelėjimai per pakaušį...ką jie padės...reikia, kad ponai partneriai patys nenorėtų rašinėt...duosi pakaušin ar ne - norės, ras kada, iš kur ir kaip parašyt  g.gif Aš tai ignoruočiau  g.gif Apsimesčiau, kad nieko nepastebiu ir nesigilinčiau schmoll.gif Manau, tokia taktika būtų efektyvesnė, negu domėjimasis, kontrolė ir dar bandymai ,,užmesti" per pakaušį blush2.gif

cia butu ismintingiausias sprendimas,bet tik ne su mano karstu budu lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samanta*: 08 spalio 2010 - 11:39
QUOTE(Raganiūkštė @ 2010 10 08, 12:33)
Apsimesčiau, kad nieko nepastebiu ir nesigilinčiau schmoll.gif Manau, tokia taktika būtų efektyvesnė, negu domėjimasis, kontrolė ir dar bandymai ,,užmesti" per pakaušį blush2.gif



Nuo tokių apsimetinėjimų anam visai rankos atsirištų... tada tratintų žinutes nesustodamas lotuliukas.gif O ką, jei nepastebi, vadinasi leidžiama, o jei leidžiama, vadinasi galima, tad kodėl gi ne bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Raganiūkštė @ 2010 10 08, 12:33)
g.gif na nežinau, tie mestelėjimai per pakaušį...ką jie padės..


aisku pades.. mestelejai karta,nesuprato -parodei duris... ka nepades sutaupyti laiko,kuri leidi su kazkokiu nesusiprateliu?? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 10 08, 12:53)
aisku pades.. mestelejai karta,nesuprato -parodei duris... ka nepades sutaupyti laiko,kuri leidi su kazkokiu nesusiprateliu??  biggrin.gif



Nu... o jei gyvenime dar ant naglesnės toks nesusipratėlis užsirautų, tai visai gražu būtų.... tada tryse romantiškai vakarėlius leistų žvakių šviesoje su vyno taure lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiūkštė @ 2010 10 08, 12:33)
g.gif na nežinau, tie mestelėjimai per pakaušį...ką jie padės...reikia, kad ponai partneriai patys nenorėtų rašinėt...duosi pakaušin ar ne - norės, ras kada, iš kur ir kaip parašyt  g.gif Aš tai ignoruočiau  g.gif Apsimesčiau, kad nieko nepastebiu ir nesigilinčiau schmoll.gif Manau, tokia taktika būtų efektyvesnė, negu domėjimasis, kontrolė ir dar bandymai ,,užmesti" per pakaušį blush2.gif

na nezinau, draust as ,aisku,nedrausciau, suauges zmogus gi:) bet pasakyciau kad man tai nepatinka smile.gif tokiu tonu kad suprastu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2010 10 08, 13:04)
tokiu tonu kad suprastu lotuliukas.gif


nu arba tam tikra ranku kombinacija kad suprastu lotuliukas.gif
Atsakyti