Įkraunama...
Įkraunama...

SMS žinutės...

du metus prabendravau,bet vyras nesuzinojo.tik beda praejo daugiau kaip du metai,o meiluziui sauna i galva dar man paskambinti,taip ir laikau telefona prie saves lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(barboraite @ 2010 10 05, 09:32)
du metus prabendravau,bet vyras nesuzinojo.tik beda praejo daugiau kaip du metai,o meiluziui sauna i galva dar man paskambinti,taip ir laikau telefona prie saves lotuliukas.gif


Garso isjunkt neina? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(barboraite @ 2010 10 05, 08:32)
du metus prabendravau,bet vyras nesuzinojo.tik beda praejo daugiau kaip du metai,o meiluziui sauna i galva dar man paskambinti,taip ir laikau telefona prie saves lotuliukas.gif

Na tai net ir nežinau, ar sveikint, ar užjaust....labai jau neįtarus/ nepavydus tas sutuoktinis...o gal visai abuojas koks...o gal tyčia vaidino, kad nieko neįtaria...Aš, nors ir labai pasitikėjau savo ponu B, bet išsidavė jis su tuo telefonu per keletą mėn blush2.gif Nors su tel. ir į tuliką vaikščiojo, ir po galva laikė, ir be garso, ir be vibracijos laikė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2010 10 05, 09:41)
Garso isjunkt neina?  biggrin.gif


ne garsa reik isjungt,o meiluzi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 10 05, 13:43)
ne garsa reik isjungt,o meiluzi  biggrin.gif


Nera zmogaus,(siuo atveju meiluzio) - nera problemos. lotuliukas.gif
Atsakyti
oi,kaip buvau issigandus blink.gif , kai vyras parnese isklotine,sako nesuprantu,kodel tiek daug reikia moketi uz telefona,as uz tu popieriu ir i antra auksta,bet viskas ramiai praejo biggrin.gif oi,kaip gailiuosi,kad buvau neistikima blush2.gif
Atsakyti
nu duodat vaizdu cia panos lotuliukas.gif
as dziaugiuosi kad kolkas man tokiu problemu nekilo su SB telefonais,bet po sios istorijos ateity busiu budri biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(barboraite @ 2010 10 06, 08:27)
oi,kaip buvau issigandus blink.gif , kai vyras parnese isklotine,sako nesuprantu,kodel tiek daug reikia moketi uz telefona,as uz tu popieriu ir i antra auksta,bet viskas ramiai praejo biggrin.gif oi,kaip gailiuosi,kad buvau neistikima blush2.gif

Na tai džiaukis, kad žioplas, tas vyras...nepanagrinėjo išklotinių...o galėjo...Galėjo paskambint nuolat paskartojančiu Nr., galėjo ir pagooglint, galėjo pakviest susitikt, parašęs SMS iš kokio kito Nr., o susitikęs - į bliuską duot mirksiukas.gif Na, truputį žiopliukas, bet gal ir gerai.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiūkštė @ 2010 10 07, 14:59)
Na tai džiaukis, kad žioplas, tas vyras...nepanagrinėjo išklotinių...o galėjo...Galėjo paskambint nuolat paskartojančiu Nr., galėjo ir pagooglint, galėjo pakviest susitikt, parašęs SMS iš kokio kito Nr., o susitikęs - į bliuską duot mirksiukas.gif Na, truputį žiopliukas, bet gal ir gerai.... mirksiukas.gif

jis gal dar neprarades pasitikejimo smile.gif o siaip tokiems dalykams reikia kita numeri turet, o ne ta prie kurio net isklotiniu vyras prieina smile.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiūkštė @ 2010 10 07, 14:59)
Na tai džiaukis, kad žioplas, tas vyras...nepanagrinėjo išklotinių...o galėjo...Galėjo paskambint nuolat paskartojančiu Nr., galėjo ir pagooglint, galėjo pakviest susitikt, parašęs SMS iš kokio kito Nr., o susitikęs - į bliuską duot mirksiukas.gif Na, truputį žiopliukas, bet gal ir gerai.... mirksiukas.gif


Pritariu kad gerai jog zioplas.... nes mano drauge taip ir ikliuvo, gavo vyriokas saskaita ir apako... klausia savo mielosios, su kuo taip susirasineji? ta ilgai negalvodama sako su drauge t.y. su manim... tas pasieme isklotine ir paskambino tuo nr. o kas toliau buvo nepasakosiu, manau pacios suprasite doh.gif
Atsakyti
As buvau susidurusi su sms mano draugo telefone nuo moters, kuri ji bande "kabinti". Jie buvo susitike keleta kartu, labai jau i aki jai mano draugas krito, todel prilipo kaip vantos lapas. Budavo, sedim mes taip romantiskai vakare su draugu prie vyno taures, zvakiu, ir pyypt, ateina zinute. Kokia dvylikta nakties. Klausiu, kas cia tau naktim rasineja ? Pasiima mobilu, ziuri, ji. Tipo raso: Labas, kaip laikaisi, man tai nesimiega, apie tave pagalvojau..." Jisai neatrasinejo tu zinuciu, galiausiai parase tiesiai sviesiai, kad turi mergina ir su ja santykiai rimti, palinki jai geros kloties. Kuri laika viskas ramu, po kiek laiko kaip kokia nesusipratusi vel kazka panasaus raso. doh.gif Paskui ji pradejo ji kviesti i visokius renginius, i boulinga ir pan. As ji dar taip paerzindavau, tai gal nueik? biggrin.gif Sako, jei eisiu, tai tik su tavim. O as sakau, kad juk manes tai nekviete, tik tave. Galiausiai ji uzkviete ji i rengini, kur iejimas buvo laisvas. Nusprendem eiti kartu ir jai pasirodyti, kad tikrai MB turi drauge, kad as ne koks mirazas... Galvojom, kad mane pamaciusi ,susipras. Pasisveikinom, susipazinom, maciau, kad ji jautesi kazkaip nepatogiai, turbut nesitikejo mane pamatyti. Vel praejo kuris laikas. MB ir sako viena diena- vel gavau is jos zinute. Na,as klausiu, ka ji raso. Raso, kas susirgo, biuletenis, i darba neina, tipo gal paguodos, paramos reikia? Sakau, ka parasei atgal ? Tai sako, palinkejau greiciau pasveikti biggrin.gif Kartais ir piktina mane tokie poelgiai, ir gaila tokiu nesupratingu moteru, kam listi pri uzimto vyro ? Gal bando tokiu budu kazkaip ji nuo manes atmusti? biggrin.gif Tik nesupranta, kad kuo daugiau vejiesi, tuo smarkiau nuo taves bega.
Atsakyti
QUOTE(Palaiminta @ 2010 10 07, 19:48)
As buvau susidurusi su sms mano draugo telefone nuo moters, kuri ji bande "kabinti". Jie buvo susitike keleta kartu, labai jau i aki jai mano draugas krito, todel prilipo kaip vantos lapas. Budavo, sedim mes taip romantiskai vakare su draugu prie vyno taures, zvakiu, ir pyypt, ateina zinute. Kokia dvylikta nakties. Klausiu, kas cia tau naktim rasineja ? Pasiima mobilu, ziuri, ji. Tipo raso: Labas, kaip laikaisi, man tai nesimiega, apie tave pagalvojau..." Jisai neatrasinejo tu zinuciu, galiausiai parase tiesiai sviesiai, kad turi mergina ir su ja santykiai rimti, palinki jai geros kloties. Kuri laika viskas ramu, po kiek laiko kaip kokia nesusipratusi vel kazka panasaus raso.  doh.gif Paskui ji pradejo ji kviesti i visokius renginius, i boulinga ir pan. As ji dar taip paerzindavau, tai gal nueik? biggrin.gif Sako, jei eisiu, tai tik su tavim. O as sakau, kad juk manes tai nekviete, tik tave. Galiausiai ji uzkviete ji i rengini, kur iejimas buvo laisvas. Nusprendem eiti kartu ir jai pasirodyti, kad tikrai MB turi drauge, kad as ne koks mirazas... Galvojom, kad mane pamaciusi ,susipras. Pasisveikinom, susipazinom, maciau, kad ji jautesi kazkaip nepatogiai, turbut nesitikejo mane pamatyti. Vel praejo kuris laikas. MB ir sako viena diena- vel gavau is jos zinute. Na,as klausiu, ka ji raso. Raso, kas susirgo, biuletenis, i darba neina, tipo gal paguodos, paramos reikia? Sakau, ka parasei atgal ? Tai sako, palinkejau greiciau pasveikti biggrin.gif Kartais ir piktina mane tokie poelgiai, ir gaila tokiu nesupratingu moteru, kam listi pri uzimto vyro ? Gal bando tokiu budu kazkaip ji nuo manes atmusti?  biggrin.gif Tik nesupranta, kad kuo daugiau vejiesi, tuo smarkiau nuo taves bega.

Oj, patikėk mirksiukas.gif Kai kuriai damai kokio vyro užsireikia - nieko nežiūri....nei to, kad pati turi šeimą su pvz. 3 vaikais, nei kad ,,nusižiūrėtasis" - ir užimtas (ir formaliai, ir ne), ir su vaikais ir visa kita. Vat kai jau prireikia - tai nekreipia dėmesio į nieką ir eina ,,tiesiai" .Yra tokių , kurios laikosi principo ,,einu ir pasiimu ką noriu" mirksiukas.gif Gal taip ir reikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganiūkštė: 08 spalio 2010 - 07:20