Įkraunama...
Įkraunama...

SMS žinutės...

QUOTE(wit @ 2010 10 04, 11:02)
patikek kiek man taip buvo... lotuliukas.gif skaitau ir galvoju " cia as parasiau???!!!" lotuliukas.gif pasirodo ne as..
bet zmogui turbut grazus mano avataras buvo...

Man irgi taip būna, kad galvoju, kad mano žinutės, o iš tikrųjų - ne. Šiaip avatarą pasirinkau be proto seniai ir į nieką nežiūrėjau. O jis man patinka, nes atitinka mano pseudonimą smile.gif. Galima būtų ir pasikeist, jei kažkam nepatinka, bet labai tingiu ieškot kito...gerai, baigiam off-topint, ne apie tai čia tema schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(wit @ 2010 10 04, 10:40)
geriausia ignoruoti tokius zaidimus smile.gif

Aš irgi taip nusprendžiau mirksiukas.gif Neatsakiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiūkštė @ 2010 10 04, 11:47)
Man irgi taip būna, kad galvoju, kad mano žinutės, o iš tikrųjų - ne. Šiaip avatarą pasirinkau be proto seniai ir į nieką nežiūrėjau. O jis man patinka, nes atitinka mano pseudonimą smile.gif. Galima būtų ir pasikeist, jei kažkam nepatinka, bet labai tingiu ieškot kito...gerai, baigiam off-topint, ne apie tai čia tema schmoll.gif
Papildyta:

Aš irgi taip nusprendžiau mirksiukas.gif Neatsakiau mirksiukas.gif

na paziurejus i mano ir jusu prisijungima,turbut aisku kad ne as jusu avatara naudoju biggrin.gif
o jei i tema-atsakiusi tikrai nieko nelaimetumete. jei kazkas zaidzia- kaip tik to ir tikisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2010 10 04, 11:53)
na paziurejus i mano ir jusu prisijungima,turbut aisku kad ne as jusu avatara naudoju  biggrin.gif


nu kad raganiukste 2004 metais prisijungus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 10 04, 12:05)
nu kad raganiukste 2004 metais prisijungus  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif oj bleeeeee lotuliukas.gif as ja su savim sumaisiau gal? lotuliukas.gif nors zinau kad as pirma sita avatara uzsidejau biggrin.gif einu pasikeisiu jei prisiminsiu kaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2010 10 04, 12:11)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif oj bleeeeee lotuliukas.gif as ja su savim sumaisiau gal? lotuliukas.gif nors zinau kad as pirma sita avatara uzsidejau  biggrin.gif einu pasikeisiu jei prisiminsiu kaip biggrin.gif

nepergyvenk,as tave jau radau biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
wau kokia grazi biggrin.gif aciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2010 10 04, 12:29)
wau kokia grazi biggrin.gif aciu biggrin.gif

Jazau, miargos, ko jūs čia su tuo avataru dabar parinatės schmoll.gif Nežinau, ką jums ten forumo duomenys rodo, bet prisijungiau tai dar tada, kai šitas forumas atsirado - 2003 m. (gavau asmeninį kvietimą į kažkokį el. paštą apie naują forumą mamoms). Na, reikės ieškot naujo raganos abrozdo, jei jau taip kliūva mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganiūkštė: 04 spalio 2010 - 12:14
QUOTE(Raganiūkštė @ 2010 10 04, 13:13)
Jazau, miargos, ko jūs čia su tuo avataru dabar parinatės schmoll.gif Nežinau, ką jums ten forumo duomenys rodo, bet prisijungiau tai dar tada, kai šitas forumas atsirado - 2003 m. (gavau asmeninį kvietimą į kažkokį el. paštą apie naują forumą mamoms). Na, reikės ieškot naujo raganos abrozdo, jei jau taip kliūva mirksiukas.gif

taigi as pasikeiciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(barboraite @ 2010 10 04, 09:36)
tikrai keista g.gif ,mano vyras turejo kita,tik jam nereikejo antro telefona,karta nakti atejo sms,maniskis miegojo,as perskaiciau,vos nenugriuvau skaitydama "zuikuti ar man si penktadieni grizti?".taigi 100% kad turi kita


cha,man uzteko tokios zinutes,prasidejo kruopstus tyrinejimas sekimas.ir ka jus galvojate,susekiau su kuo,kada ir t.t to maniskiui tik reikejo,kai pasakiau,baigesi rysiai lotuliukas.gif ,bet ji pradejo mane santazuoti doh.gif
Papildyta:
logiskai mastant,jei seimoje viskas gerai,telefonu nesinesios ir nesaugos,kad tik zmona nepagriebtu g.gif
as kai buvau sugriesijus blush2.gif ,man niekas neprisiskambindavo,nes garsa isjungdavau,kad vyras sms negirdetu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(barboraite @ 2010 10 04, 16:20)
cha,man uzteko tokios zinutes,prasidejo kruopstus tyrinejimas sekimas.ir ka jus galvojate,susekiau su kuo,kada ir t.t to maniskiui tik reikejo,kai pasakiau,baigesi rysiai lotuliukas.gif ,bet ji pradejo mane santazuoti doh.gif
Papildyta:
logiskai mastant,jei seimoje viskas gerai,telefonu nesinesios ir nesaugos,kad tik zmona nepagriebtu g.gif
as kai buvau sugriesijus blush2.gif ,man niekas neprisiskambindavo,nes garsa isjungdavau,kad vyras sms negirdetu ax.gif

Atsargiai mirksiukas.gif Be garso telefonai kartais vibruoja, kartais mirksi lempikė ar kokia kita švieselė pasirodo, ar tiesiog ekranas nušvinta skambinant ar SMS gaunant mirksiukas.gif Jei jau griešyji, tai nešiokis telefoną dantyse ir miegok su juo po pagalve, kitaip gali įkliūt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiūkštė @ 2010 10 04, 16:30)
Atsargiai  mirksiukas.gif Be garso telefonai kartais vibruoja, kartais mirksi lempikė ar kokia kita švieselė pasirodo, ar tiesiog ekranas nušvinta skambinant ar SMS gaunant mirksiukas.gif  Jei jau griešyji, tai nešiokis telefoną dantyse ir miegok su juo po pagalve, kitaip gali įkliūt smile.gif

arba pasakai laika kuriuo galima skambinti ir rasyti smile.gif arba turi kita kortele smile.gif
Atsakyti
isvis kokie skambuciai,sms vakarais,tuo labiau naktim? blink.gif i kupra tokiems meiluziams ir i pradine klase mokytis is naujo biggrin.gif savaitgaliai irgi sventa.. grieztos taisykles,ju laikymasis ir uodega vizgink kiek nori biggrin.gif
Atsakyti